POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

II Memoriał E. Woźnego - wyniki
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 WYGRANA PRZEZ BARAŻ 66 11 Oborski Przemysław M Piła 95 100 50 50 295 86 99 185 480
2 22 4 Szober Krzysztof M Zielona Góra 100 100 45 45 290 92 98 190 480
3 10 2 Furmańczak Tomasz M Leszno 90 95 50 50 285 94 96 190 475
4 65 11 Gałęcki Bogdan M Gorzów Wielkopolski 95 90 50 50 285 96 94 190 475
5 6 1 Zmuda Trzebiatowski Adrian Robert M Koszalin 95 90 50 50 285 94 92 186 471
6 109 19 Kołodziejczyk Piotr P Leszno 85 95 50 50 280 91 100 191 471
7 80 14 Kocoń Adrian M Gorzów Wielkopolski 95 95 45 50 285 88 96 184 469
8 103 18 Jachimiak Jan Leszek M Gorzów Wielkopolski 85 95 50 50 280 91 98 189 469
9 35 6 Goerick Marek M Elbląg 90 90 50 50 280 91 95 186 466
10 106 18 Buda Przemysław M Zielona Góra 95 100 45 50 290 83 92 175 465
11 4 1 Kołodziński Jacek M Gorzów Wielkopolski 95 85 50 45 275 93 97 190 465
12 77 13 Kubik Bartosz Kamil P Radom 75 100 50 50 275 94 94 188 463
13 79 14 Jóźwiak Piotr M Szczecin 90 85 45 50 270 95 98 193 463
14 37 7 Tarnowy Zenon M Zielona Góra 85 85 50 50 270 95 98 193 463
15 97 17 Borowicz Paweł Henryk M Bydgoszcz 90 100 50 50 290 74 98 172 462
16 67 12 Szymański Tomasz M Poznań 100 85 45 50 280 82 100 182 462
17 64 11 Zaborowski Grzegorz P Zielona Góra 95 85 45 50 275 91 95 186 461
18 91 16 Neneman Tomasz M Konin 95 80 50 45 270 90 98 188 458
19 43 8 Jaślanek Michał M Zielona Góra 80 85 50 50 265 98 95 193 458
20 92 16 Montowski Zbyszko M Bydgoszcz 95 95 45 50 285 74 98 172 457
21 51 9 Pindera Paweł M Wałbrzych 95 85 50 45 275 90 92 182 457
22 84 14 Szarpak Łukasz M Zielona Góra 65 100 50 50 265 93 98 191 456
23 60 10 Pulikowski Eugeniusz M Gorzów Wielkopolski 90 80 50 50 270 90 94 184 454
24 49 9 Jakóbczyk Jarosław P Gorzów Wielkopolski 80 95 50 45 270 86 97 183 453
25 94 16 Buda Marek M Zielona Góra 90 80 45 50 265 89 99 188 453
26 31 6 Fiszer Marcin M Poznań 90 95 50 50 285 71 95 166 451
27 58 10 Sokół Piotr P Zielona Góra 85 80 45 50 260 91 99 190 450
28 57 10 Zwierz Artur M Poznań 90 100 50 50 290 78 81 159 449
29 50 9 Grams Dominik P Piła 90 90 50 50 280 75 94 169 449
30 90 15 Śmiałek Damian P Szczecin 85 85 50 50 270 80 99 179 449
31 48 8 Sidoruk Andrzej M Zielona Góra 90 85 45 45 265 85 97 182 447
32 111 19 Buda Sławomir P Zielona Góra 90 75 45 50 260 90 96 186 446
33 93 16 Stachowiak Grzegorz M Gorzów Wielkopolski 85 90 50 40 265 85 95 180 445
34 73 13 Szarpak Andrzej M Zielona Góra 75 100 50 50 275 77 92 169 444
35 13 3 Drużga Bartosz P Szczecin 80 95 45 50 270 79 95 174 444
36 47 8 Włodarczyk Waldemar P Poznań 75 85 50 50 260 89 95 184 444
37 25 5 Franczak Grzegorz M Leszno 80 90 50 50 270 77 96 173 443
38 24 4 Kaczmarek Grzegorz M Szczecin 85 95 45 35 260 87 96 183 443
39 87 15 Baliński Damian P Sieradz 80 95 50 45 270 80 90 170 440
40 15 3 Łazik Krzysztof P Leszno 80 90 50 45 265 79 95 174 439
41 104 18 Cieślak Rajmund P Konin 75 95 50 40 260 84 94 178 438
42 38 7 Łozowski Tomasz P Zielona Góra 70 100 45 40 255 84 98 182 437
43 82 14 Kubik Ireneusz P Radom 100 80 50 25 255 87 94 181 436
44 16 3 Kazubski Kacper P Poznań 70 80 50 50 250 89 97 186 436
45 29 5 Bekasiak Szymon M Szczecin 90 90 50 50 280 72 82 154 434
46 116 20 Marczak Tomasz P Wałbrzych 65 100 50 50 265 74 95 169 434
47 19 4 Borys Damian Andrzej M Słupsk 75 90 50 50 265 84 81 165 430
48 68 12 Żyła Wojciech M Zielona Góra 85 90 25 45 245 86 99 185 430
49 42 7 Rączka Roman M Poznań 80 60 50 50 240 93 97 190 430
50 70 12 Chuderski Kazimierz M Gorzów Wielkopolski 70 95 50 50 265 63 99 162 427
51 61 11 Baliński Roman M Sieradz 80 85 50 50 265 76 86 162 427
52 107 18 Rachwał Marcin P Szczecin 90 80 50 45 265 69 93 162 427
53 75 13 Wiśniewski Piotr M Gorzów Wielkopolski 60 100 50 45 255 75 97 172 427
54 11 2 Banaszak Robert P Poznań 75 80 45 45 245 88 93 181 426
55 2 1 Olejarz Leszek M Zielona Góra 70 90 45 45 250 79 93 172 422
56 1 1 Kaźmierczak Mariusz P Gorzów Wielkopolski 75 75 50 50 250 86 86 172 422
57 53 9 Kukanów Maciej P Zielona Góra 75 75 50 40 240 86 95 181 421
58 39 7 Bekasiak Paweł M Szczecin 65 95 45 45 250 71 99 170 420
59 55 10 Tomaszewski Maciej P Piła 65 75 45 45 230 91 98 189 419
60 112 19 Dudkiewicz Władysław M Szczecin 80 75 50 45 250 74 93 167 417
61 113 19 Brzeziński Adrian P Gorzów Wielkopolski 70 90 50 45 255 73 87 160 415
62 27 5 Tomczak Bartosz P Zielona Góra 65 90 50 50 255 65 95 160 415
63 118 20 Przeorek Jerzy M Ciechanów 80 80 50 40 250 75 90 165 415
64 83 14 Wojtaszuk Dariusz M Jelenia Góra 70 75 50 50 245 74 96 170 415
65 14 3 Janicki Michał P Gorzów Wielkopolski 75 70 50 50 245 76 93 169 414
66 5 1 Wojtyniak Andrzej M Leszno 65 85 50 40 240 76 98 174 414
67 52 9 Urban Wojciech M Poznań 90 95 50 50 285 67 61 128 413
68 108 18 Telkowski Mariusz M Zielona Góra 95 85 45 45 270 54 88 142 412
69 17 3 Bąk Michał P Kalisz 85 85 45 50 265 56 91 147 412
70 105 18 Stodolski Rafał P Kalisz 85 80 50 40 255 65 91 156 411
71 110 19 Nowacki Łukasz P Kalisz 75 90 50 35 250 64 97 161 411
72 95 16 Wawrzyniak Leszek M Gorzów Wielkopolski 65 80 50 45 240 80 91 171 411
73 7 2 Ilski Andrzej M Zielona Góra 75 70 50 45 240 74 97 171 411
74 78 13 Nowicki Paweł M Warszawa 80 70 40 50 240 79 91 170 410
75 74 13 Kmieć Tomasz M Szczecin 60 90 45 45 240 79 87 166 406
76 26 5 Bobkiewicz Mariusz P Poznań 60 90 50 40 240 69 97 166 406
77 100 17 Biereśniewicz Damian P Szczecin 85 75 40 50 250 59 95 154 404
78 12 2 Pawlak Wojciech Leon P Kalisz 80 60 50 45 235 72 96 168 403
79 21 4 Żołędziowski Piotr P Poznań 85 70 45 45 245 70 87 157 402
80 30 5 Onopiak Ryszard M Elbląg 60 80 50 50 240 63 96 159 399
81 81 14 Pietrusza Wojciech M Piła 70 90 45 40 245 78 75 153 398
82 99 17 Łysiak Bogumił M Zielona Góra 70 70 45 45 230 87 81 168 398
83 115 20 Fiebig Marian M Zielona Góra 70 85 45 35 235 64 96 160 395
84 23 4 Pakuła Marian M Zielona Góra 80 75 45 40 240 69 85 154 394
85 20 4 Patelka Andrzej M Leszno 70 65 50 45 230 81 83 164 394
86 86 15 Czerwień Józef M Piła 45 70 50 50 215 79 98 177 392
87 88 15 Łapucewicz Józef M Jelenia Góra 70 90 50 40 250 50 88 138 388
88 40 7 Hein Beata M Piła 65 75 45 45 230 64 94 158 388
89 71 12 Gredczyszyn Waldemar M Piła 70 75 50 30 225 65 97 162 387
90 59 10 Marko Henryk M Zielona Góra 50 70 45 45 210 88 89 177 387
91 98 17 Dziąg Krzysztof P Legnica 80 80 40 45 245 58 83 141 386
92 45 8 Ławniczak Łukasz P Piła 80 95 50 40 265 50 69 119 384
93 41 7 Chmielowiec Dominik P Legnica 80 65 45 35 225 65 94 159 384
94 33 6 Wierzejewski Artur P Zielona Góra 65 75 50 45 235 69 75 144 379
95 54 9 Sobotka Grzegorz M Zielona Góra 65 80 50 35 230 61 88 149 379
96 102 17 Dawidczyk Kazimierz P Konin 80 90 45 40 255 34 89 123 378
97 101 17 Biereśniewicz Jacek P Szczecin 65 60 40 40 205 79 94 173 378
98 3 1 Kołakowski Piotr P Szczecin 45 70 40 45 200 76 95 171 371
99 18 3 Skupski Wiesław M Zielona Góra 60 75 45 50 230 45 93 138 368
100 32 6 Nadborski Hubert P Zielona Góra 70 85 35 45 235 52 79 131 366
101 28 5 Walkowiak Grzegorz P Zielona Góra 70 70 30 40 210 88 68 156 366
102 44 8 Drużga Roman P Gorzów Wielkopolski 75 70 45 45 235 42 84 126 361
103 9 2 Kołodziński Zdzisław M Gorzów Wielkopolski 55 60 25 40 180 77 96 173 353
104 62 11 Urban Natalia P Poznań 40 65 50 40 195 60 96 156 351
105 69 12 Mucho Andrzej M Szczecin 80 70 25 25 200 65 85 150 350
106 76 13 Gębala Beata P Piła 60 35 50 35 180 82 88 170 350
107 85 15 Gąsiorowski Piotr M Jelenia Góra 45 75 35 25 180 80 86 166 346
108 72 12 Głazowska Sylwia Elżbieta P Bydgoszcz 60 65 45 30 200 56 89 145 345
109 36 6 Mierzwiński Łukasz P Legnica 80 70 45 30 225 35 84 119 344
110 89 15 Sowa Marek P Zielona Góra 40 65 45 35 185 70 89 159 344
111 8 2 Faściszewski Jacek P Szczecin 60 80 40 40 220 38 83 121 341
112 34 6 Łuczak Marcin P Szczecin 35 75 45 20 175 57 88 145 320
113 46 8 Czarski Jerzy P Zielona Góra 45 60 40 25 170 49 96 145 315
114 117 20 Thierbach Enrico P Zielona Góra 45 60 40 45 190 73 37 110 300
115 96 16 Gaweł Błażej P Gorzów Wielkopolski 45 50 35 25 155 74 62 136 291
116 56 10 Banasiak Tomasz M Piotrków Trybunalski 70 0 0 50 120 66 100 166 286
117 114 19 Niestrawski Grzegorz P Zielona Góra 15 60 35 45 155 0 0 0 155
118 63 11 Banaś Zbigniew M Zielona Góra 0 0 0 0 0 48 35 83 83
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej