POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki drużynowe Okręgowe 2018
Klasa Open


























Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM


KŁ 43 Słonka

55 52 Fiszer Marcin M 80 85 50 50 265 93 99 192 457 1307 1
57 54 Węgrzyn Jarosław M 85 95 40 50 270 72 92 164 434
56 53 Klawe Hubert M 80 85 45 45 255 75 86 161 416
KŁ 12 Jaźwiec

47 44 Kaliński Hubert M 95 95 45 50 285 87 97 184 469 1264 2
46 43 Banaszak Robert P 75 95 50 50 270 91 92 183 453
48 45 Kubiak Sebastian P 55 70 40 50 215 50 77 127 342
KŁ 59 Szarak

61 58 Dobrzykowski Daniel M 60 80 50 45 235 88 96 184 419 1233 3
62 59 Dobrzykowski Rafał M 65 75 50 45 235 79 94 173 408
63 60 Narowski Tomasz P 65 75 50 40 230 88 88 176 406
KŁ 17 Drop

51 48 Szczotka Grzegorz M 80 85 35 50 250 88 96 184 434 1227 4
50 47 Pilc Mateusz P 75 80 40 40 235 90 95 185 420
49 46 Pilc Marek P 65 75 45 50 235 50 88 138 373
KŁ 9 Diana

45 42 Mackiewicz Jan M 95 85 50 45 275 82 90 172 447 1176 5
44 41 Kramer Tadeusz M 90 90 35 45 260 81 93 174 434
43 40 Kosik Tomasz P 50 60 35 35 180 47 68 115 295
KŁ 74 Ostoja

72 69 Weiss Jacek M 65 85 30 50 230 79 98 177 407 1157 6
70 67 Weiss Dariusz M 65 95 35 35 230 77 72 149 379
71 68 Weiss Dominik P 45 85 45 40 215 64 92 156 371
KŁ 65 Wataha

69 66 Rączka Roman M 90 90 50 50 280 90 96 186 466 1143 7
68 65 Nowak Piotr M 65 75 30 45 215 46 85 131 346
67 64 Michalak Jacek P 50 50 35 45 180 65 86 151 331
KŁ 60 Sokół

64 61 Przybyłowicz Remigiusz M 85 95 50 50 280 85 93 178 458 1135 8
65 62 Przybyłowicz Tomasz P 70 75 35 35 215 57 88 145 360
66 63 Wiśniewski Paweł P 50 60 25 35 170 62 85 147 317
KŁ 6 Żubr

40 37 Czerniak Jakub Hubert P 75 70 50 50 245 72 81 153 398 1129 9
42 39 Czerniak Zbigniew M 55 85 45 25 210 82 96 178 388
41 38 Czerniak Piotr M 60 60 20 40 180 82 81 163 343
KŁ 37 Kaczor

19 13 Kazubski Kacper M 85 80 45 40 250 92 92 184 434 1113 10
21 15 Wolnik Marcin P 45 75 45 40 205 62 89 151 356
20 14 Patalas Maciej P 50 60 15 45 170 61 92 153 323
KŁ 55 Bóbr

58 55 Winkowski Leszek M 85 90 50 50 275 70 92 162 437 1092 11
59 56 Winkowski Piotr M 50 85 50 50 235 43 89 132 367
60 57 Witt Adam P 50 45 30 40 165 80 43 123 288
KŁ 81 Drop

73 19 Szymański Sławomir M 90 65 40 45 240 54 96 150 390 990 12
75 21 Włodarczak Zbigniew P 60 70 35 35 200 70 55 125 325
74 20 Wieland Michał P 45 40 20 20 125 57 93 150 275
KŁ 34 Jeleń

53 50 Moliński Łukasz M 55 80 45 40 220 80 71 151 371 943 13
54 51 Stasiak Grzegorz P 60 45 15 25 145 67 87 154 299
52 49 Krych Jacek P 55 60 45 30 190 33 50 83 273






























Klasa Powszechna


























Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
KŁ 64 Hubert

28 28 Sassek Marcin P 90 85 50 40 265 92 84 176 441 1281 1
30 30 Woźniak Jakub P 65 85 50 50 250 77 96 173 423
29 29 Woźniak Adam P 75 75 50 45 245 88 84 172 417
KŁ 1 Hubert

2 5 Dziuba Marcin Kordian P 70 85 50 50 255 90 92 182 437 1209 2
3 6 Wróblewski Jarosław P 55 80 45 45 225 70 95 165 390
1 4 Czerniak Włodzimierz P 65 80 30 45 220 70 92 162 382
KŁ 4 Słonka

5 8 Napierała Hubert P 85 100 45 50 280 55 96 151 431 1194 3
6 9 Śnieguła Krzysztof P 85 75 35 45 240 75 82 157 397
4 7 Maciński Hubert P 60 70 30 25 185 91 90 181 366
KŁ 16 Dzik

11 2 Krzyżagórski Bartosz P 90 85 50 50 275 71 79 150 425 1155 4
10 1 Kaczorowski Krzysztof P 70 70 40 45 225 73 94 167 392
12 3 Przybylski Tomasz P 65 80 30 50 225 57 56 113 338
KŁ 30 Gon

17 71 Przybyła Wiesław P 65 85 30 45 225 73 91 164 389 1108 5
18 72 Fiedler Joachim P 55 65 25 45 190 82 90 172 362
16 70 Dębina Roman P 65 65 25 45 200 69 88 157 357
KŁ 71 Szarak

36 24 Stępień Arkadiusz P 65 100 45 50 260 90 99 189 449 1101 6
34 22 Małek Waldemar P 65 75 20 50 210 65 78 143 353
35 23 Pawlak Przemysław P 50 50 35 35 170 40 89 129 299
KŁ 22 Czajka

14 74 Kaczmarek Krystian P 90 85 50 50 275 49 87 136 411 1099 7
13 73 Antecki Hubert P 65 55 45 30 195 77 85 162 357
15 75 Kliński Krzysztof P 65 75 30 40 210 60 61 121 331
KŁ 14 Leśnik

9 12 Szczepanik Bartosz P 60 70 50 45 225 67 88 155 380 1073 8
8 11 Gąsiorek Bolesław P 60 75 40 45 220 56 91 147 367
7 10 Brylewski Robert P 55 85 25 40 205 35 86 121 326
KŁ 85 Ryś

38 35 Fedosz Maciej P 65 70 40 40 215 72 87 159 374 1045 9
37 34 Cierniejewski Wojciech P 65 65 40 25 195 64 77 141 336
39 36 Markowski Hubert P 75 60 25 25 185 67 83 150 335
KŁ 38 Przelatek

23 17 Maciński Maciej P 80 80 40 45 245 85 79 164 409 1042 10
22 16 Maciński Łukasz P 60 70 25 35 190 83 91 174 364
24 18 Maciński Jan P 65 50 25 40 180 62 27 89 269
KŁ 53 Jeleń

27 27 Kaiser Waldemar P 70 75 40 40 225 59 93 152 377 981 11
25 25 Grabowski Przemysław P 60 75 20 45 200 42 88 130 330
26 26 Kaiser Miłosz P 45 80 5 30 160 42 72 114 274
KŁ 68 Szarak

32 32 Maćkowiak jr Piotr P 70 60 45 40 215 64 89 153 368 964 12
33 33 Maćkowiak Łukasz P 60 45 35 40 180 70 74 144 324
31 31 Fimiak Michał P 50 65 30 35 180 40 52 92 272
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej