POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki MTP 2018
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 34 6 Kołodziński Jacek M 100 95 50 50 295 93 98 191 486
2 87 15 Włodarczyk Remigiusz M 90 100 50 50 290 91 98 189 479
3 66 11 Kołodziejczyk Piotr P 90 100 50 45 285 93 98 191 476
4 89 15 Szober Krzysztof M 100 85 50 50 285 96 92 188 473
5 21 4 Jesionowski Jakub Paweł M 100 100 50 45 295 81 96 177 472
6 76 13 Furmańczak Tomasz M 90 95 50 50 285 90 95 185 470
7 41 7 Załoga Paweł M 85 95 50 45 275 96 99 195 470
8 60 10 Szul Marek M 80 100 50 50 280 91 98 189 469
9 129 22 Borys Damian Andrzej M 95 90 50 50 285 83 97 180 465
10 131 22 Wiśniewski Piotr M 90 95 45 50 280 86 99 185 465
11 51 9 Baliński Damian P 85 95 45 50 275 91 98 189 464
12 118 20 Montowski Zbyszko M 85 90 50 50 275 92 97 189 464
13 25 5 Mielczarkowski Waldemar M 90 90 45 50 275 88 99 187 462
14 101 17 Oborski Przemysław M 95 80 50 50 275 92 95 187 462
15 75 13 Szyłejko Rafał M 85 90 50 50 275 89 97 186 461
16 35 6 Maciaszek Konrad M 95 95 45 50 285 76 99 175 460
17 48 8 Banaszak Robert P 85 95 50 50 280 88 91 179 459
18 28 5 Szarpak Łukasz M 90 95 45 40 270 93 96 189 459
19 70 12 Kraiński Piotr M 95 85 50 50 280 90 87 177 457
20 42 7 Nowacki Mateusz M 85 90 50 50 275 83 99 182 457
21 31 6 Kaliński Hubert M 80 90 50 50 270 90 97 187 457
22 3 1 Kocoń Adrian M 80 95 50 50 275 85 95 180 455
23 7 2 Sokół Piotr M 80 90 50 45 265 92 98 190 455
24 93 16 Woźniak Jakub P 85 85 50 50 270 89 95 184 454
25 91 16 Ratajczak Tomasz P 100 85 50 50 285 86 82 168 453
26 36 6 Kwiatkowski Wiesław M 80 95 45 50 270 87 96 183 453
27 117 20 Olczyk Dariusz M 90 90 45 50 275 82 95 177 452
28 6 1 Żołądkiewicz Dariusz P 90 85 45 45 265 91 95 186 451
29 10 2 Surma Tomasz M 95 90 45 45 275 79 96 175 450
30 94 16 Łozowski Tomasz M 100 85 40 50 275 89 85 174 449
31 2 1 Sidoruk Andrzej M 90 85 50 40 265 86 98 184 449
32 127 22 Biereśniewicz Wacław M 90 100 45 50 285 71 91 162 447
33 122 21 Pindera Paweł M 95 85 50 50 280 79 88 167 447
34 65 11 Plata Łukasz M 85 90 45 50 270 80 97 177 447
35 50 9 Brzeziński Adrian P 85 90 45 50 270 77 100 177 447
36 114 19 Włodarczyk Waldemar P 85 95 50 45 275 77 94 171 446
37 88 15 Przybyłowicz Remigiusz M 85 95 45 45 270 78 96 174 444
38 64 11 Śmiałek Damian P 100 90 45 45 280 66 97 163 443
39 69 12 Bekasiak Hubert P 75 95 45 50 265 85 93 178 443
40 80 14 Hoppa Sebastian P 85 85 50 45 265 81 96 177 442
41 77 13 Bisping Andrzej M 90 85 50 45 270 77 93 170 440
42 33 6 Buda Sławomir Wojciech P 90 80 50 50 270 78 92 170 440
43 130 22 Tarnowy Zenon M 80 75 45 50 250 94 96 190 440
44 15 3 Walczak Kamil P 90 70 45 50 255 87 97 184 439
45 57 10 Banasiak Tomasz M 80 85 50 50 265 75 98 173 438
46 20 4 Bykowski Paweł P 80 85 45 50 260 78 100 178 438
47 115 20 Gałęcki Bogdan M 75 80 50 50 255 88 95 183 438
48 27 5 Wojtaszuk Dariusz M 85 95 50 50 280 66 91 157 437
49 79 14 Bekasiak Szymon M 85 90 50 45 270 83 84 167 437
50 67 12 Kubiaczyk Mikołaj P 85 90 50 45 270 76 91 167 437
51 32 6 Sikora Rafał Piotr M 90 90 45 40 265 73 99 172 437
52 96 16 Ławniczak Łukasz Andrzej M 90 90 50 30 260 78 98 176 436
53 83 14 Dobrzykowski Rafał M 90 75 45 45 255 86 95 181 436
54 63 11 Gajewski Aleksander Bernard M 80 85 50 40 255 83 97 180 435
55 53 9 Bakacz Adam M 90 95 50 50 285 67 82 149 434
56 92 16 Kukulski Krzysztof Hubert M 80 95 45 50 270 67 97 164 434
57 61 11 Kwaśniewski Marcin M 80 90 45 50 265 74 95 169 434
58 24 4 Stachowiak Grzegorz M 85 85 50 45 265 76 91 167 432
59 126 21 Urban Wojciech M 85 90 50 45 270 74 86 160 430
60 29 5 Dzikowski Paweł M 85 80 45 50 260 72 97 169 429
61 119 20 Chuderski Kazimierz M 80 90 45 40 255 80 93 173 428
62 38 7 Tomaszewski Maciej Marcin M 75 90 45 40 250 82 96 178 428
63 105 18 Pulikowski Eugeniusz M 85 80 50 50 265 76 86 162 427
64 108 18 Gmitrzak Mateusz P 85 90 50 40 265 76 85 161 426
65 84 14 Zaborowski Grzegorz P 90 85 45 45 265 64 95 159 424
66 47 8 Kaczorowski Krzysztof P 70 85 50 50 255 85 84 169 424
67 95 16 Kaczmarek Grzegorz Adam M 75 80 50 45 250 94 80 174 424
68 22 4 Kostrzewa Dariusz M 75 70 50 50 245 84 95 179 424
69 72 12 Kmieć Tomasz M 75 95 50 50 270 57 96 153 423
70 11 2 Woropaj Zbigniew M 80 90 50 45 265 65 93 158 423
71 113 19 Usowski Patryk M 100 75 45 40 260 73 90 163 423
72 99 17 Tomczak Bartosz M 75 90 50 40 255 71 97 168 423
73 90 15 Rachwał Marcin M 55 90 40 50 235 92 96 188 423
74 71 12 Wojtyniak Andrzej M 80 85 45 50 260 68 93 161 421
75 56 10 Baliński Roman, Stefan M 80 85 45 40 250 81 90 171 421
76 12 2 Szymański Tomasz M 80 90 40 45 255 71 94 165 420
77 5 1 Daukszys Tadeusz M 60 90 40 50 240 83 97 180 420
78 9 2 Herba Andrzej M 70 70 45 50 235 89 96 185 420
79 23 4 Szarpak Andrzej M 80 100 50 40 270 70 79 149 419
80 110 19 Jakóbczyk Jarosław P 75 80 50 50 255 79 84 163 418
81 13 3 Wawrzyniak Leszek M 85 80 45 35 245 78 94 172 417
82 68 12 Gajewski Piotr P 75 90 45 45 255 77 83 160 415
83 59 10 Jóźwiak Piotr Wacław M 70 90 40 45 245 69 97 166 411
84 109 19 Fiebig Marian M 70 80 45 50 245 76 90 166 411
85 102 17 Picur Józef M 75 85 40 50 250 62 98 160 410
86 74 13 Bekasiak Paweł Cezary M 75 85 45 35 240 76 94 170 410
87 82 14 Górniak Tomasz M 70 85 40 50 245 72 92 164 409
88 26 5 Zalewski Artur P 95 75 45 40 255 68 85 153 408
89 98 17 Rączka Roman M 75 85 40 45 245 65 98 163 408
90 107 18 Chmielowiec Dominik P 75 85 45 50 255 64 88 152 407
91 81 14 Breska Norbert P 70 85 45 45 245 67 95 162 407
92 37 7 Pawlak Wojciech Leon P 65 70 50 35 220 89 96 185 405
93 17 3 Wójcik Tomasz P 65 80 40 45 230 78 96 174 404
94 125 21 Tarnowy Mateusz P 80 80 50 45 255 71 77 148 403
95 100 17 Skorobogaty Tadeusz M 85 75 50 30 240 70 93 163 403
96 30 5 Łąpieś Sławomir M 75 75 35 50 235 81 87 168 403
97 52 9 Olejarz Leszek M 60 80 50 40 230 81 92 173 403
98 8 2 Tracz Marek M 85 65 35 50 235 69 98 167 402
99 18 3 Kukanów Maciej P 55 80 50 45 230 74 95 169 399
100 40 7 Cieślak Rajmund Leszek M 90 75 45 35 245 62 90 152 397
101 86 15 Łazik Krzysztof P 75 65 50 35 225 77 95 172 397
102 111 19 Gredczyszyn Waldemar Andrzej M 70 80 45 25 220 80 97 177 397
103 123 21 Piątkowski Maciej P 85 70 35 45 235 74 85 159 394
104 85 15 Onopiak Ryszard M 70 95 35 50 250 44 98 142 392
105 112 19 Mrówczyński Radosław Wiktor P 75 85 50 40 250 64 78 142 392
106 1 1 Kadziszewski Maciej P 65 85 45 40 235 61 96 157 392
107 49 9 Kwasigroch Jakub P 60 80 45 45 230 71 89 160 390
108 55 10 Socha Dominika M 70 60 30 50 210 76 98 174 384
109 43 8 Antecki Hubert P 65 75 35 35 210 77 94 171 381
110 120 20 Nadborski Hubert P 80 90 35 40 245 52 80 132 377
111 97 17 Ziomek Marek M 80 75 45 35 235 60 82 142 377
112 54 9 Mucho Andrzej M 50 80 40 40 210 78 88 166 376
113 39 7 Kołodziński Zdzisław M 55 65 35 40 195 81 96 177 372
114 106 18 Marko Henryk M 65 75 15 45 200 76 87 163 363
115 121 21 Pietrusza Wojciech Wacław M 65 80 40 35 220 59 81 140 360
116 132 22 Łąpieś Julita Natalia M 70 65 50 30 215 52 90 142 357
117 78 13 Przybyła Wiesław P 55 70 35 35 195 77 84 161 356
118 62 11 Gąsiorek Bolesław P 55 80 50 30 215 52 88 140 355
119 16 3 Lewandowski Ryszard M 90 0 35 40 165 88 98 186 351
120 124 21 Urban Natalia P 45 75 40 45 205 54 90 144 349
121 104 18 Poliński Ireneusz M 80 50 25 35 190 65 93 158 348
122 116 20 Gębala Beata Maria P 60 50 30 40 180 74 93 167 347
123 103 18 Bazylczuk Mikołaj P 75 70 30 30 205 46 95 141 346
124 73 13 Szmidt Andrzej Zdzisław P 30 65 45 35 175 79 89 168 343
125 45 8 Popiołek Aleksander P 60 70 40 40 210 62 65 127 337
126 58 10 Kłodnicki Romuald P 50 60 20 35 165 64 86 150 315
127 46 8 Zielazek Anna P 60 45 10 20 135 24 93 117 252
128 4 1 Dudek Bogdan M 50 70 45 0 165 83 0 83 248



Diany
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 55 10 Socha Dominika M 70 60 30 50 210 76 98 174 384
2 132 22 Łąpieś Julita Natalia M 70 65 50 30 215 52 90 142 357
3 124 21 Urban Natalia P 45 75 40 45 205 54 90 144 349
4 116 20 Gębala Beata Maria P 60 50 30 40 180 74 93 167 347
5 46 8 Zielazek Anna P 60 45 10 20 135 24 93 117 252
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej