POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki indywidualne Okręgowe 2019
Wyniki indywidualne z zawodów: Zawody Okręgowe - 29.06.2019
Klasa powszechna:
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 4 1 Banaszak Robert P 80 100 50 45 275 80 94 174 449
2 7 2 Kaczorowski Krzysztof P 85 90 50 50 275 74 88 162 437
3 36 6 Piechocki Hubert P 85 95 45 45 270 72 95 167 437
4 60 10 Stępień Arkadiusz P 80 95 45 40 260 79 98 177 437
5 45 8 Narowski Tomasz P 95 80 45 40 260 81 96 177 437
6 50 9 Woźniak Adam P 85 90 40 45 260 81 95 176 436
7 5 1 Kala Tomasz P 85 85 40 50 260 77 95 172 432
8 86 15 Korościk Marcin P 85 80 50 45 260 76 95 171 431
9 2 1 Dziuba Marcin Kordian P 80 95 50 50 275 72 83 155 430
10 51 9 Woźniak Jakub P 75 80 50 45 250 84 95 179 429
11 40 7 Kłossowski Bartłomiej P 80 90 35 50 255 81 91 172 427
12 27 5 Śnieguła Krzysztof P 90 90 45 40 265 76 82 158 423
13 8 2 Krzyżagórski Bartosz P 75 90 45 45 255 77 90 167 422
14 24 4 Piwowarski Maciej P 85 85 30 40 240 94 86 180 420
15 29 5 Werbowy Michał P 85 90 45 45 265 81 73 154 419
16 38 7 Nowak Piotr P 90 70 45 50 255 65 97 162 417
17 62 11 Filipiński Cezary P 70 85 50 50 255 68 93 161 416
18 85 15 Kadziszewski Maciej P 65 90 50 45 250 80 83 163 413
19 63 11 Górski Przemysław P 75 80 50 40 245 74 93 167 412
20 58 10 Małek Waldemar P 65 85 45 50 245 70 96 166 411
21 26 5 Napierała Hubert P 80 85 40 50 255 59 91 150 405
22 14 3 Kaczmarek Krystian P 70 85 45 50 250 78 77 155 405
23 53 9 Pietrucha Piotr P 80 75 50 20 225 89 91 180 405
24 77 13 Miciałkiewicz Piotr P 75 80 40 50 245 68 88 156 401
25 71 12 Włodarczak Tomasz P 90 65 35 35 225 86 90 176 401
26 30 5 Żołędziowski Piotr P 60 90 45 35 230 87 83 170 400
27 80 14 Kaiser Waldemar P 70 85 50 40 245 78 74 152 397
28 28 5 Orwat Rafał P 80 95 45 35 255 48 93 141 396
29 31 6 Bobkiewicz Mariusz Stanisław P 75 90 40 30 235 79 82 161 396
30 61 11 Baczyński Krzysztof P 60 80 40 50 230 65 97 162 392
31 25 5 Maciński Hubert P 65 75 40 30 210 84 96 180 390
32 22 4 Daniec Andrzej P 90 60 35 40 225 70 90 160 385
33 6 1 Kubiak Sebastian P 55 80 35 45 215 86 83 169 384
34 18 3 Przybyła Wiesław P 50 65 45 50 210 82 91 173 383
35 56 10 Maćkowiak jr Piotr P 65 80 15 45 205 77 96 173 378
36 66 11 Nowak Piotr P 45 75 50 40 210 69 98 167 377
37 3 1 Wróblewski Jarosław P 50 75 35 45 205 74 98 172 377
38 1 1 Czerniak Włodzimierz P 45 70 45 40 200 82 94 176 376
39 94 0 Metler Bartłomiej P 80 75 40 45 240 41 92 133 373
40 90 15 Fedosz Maciej P 70 90 35 35 230 45 97 142 372
41 79 14 Guza Michał P 60 55 40 45 200 75 97 172 372
42 83 14 Narowski Jacek P 55 75 50 45 225 60 86 146 371
43 17 3 Fiedler Joachim P 50 60 40 40 190 86 93 179 369
44 59 10 Pawlak Przemysław P 60 75 45 35 215 57 95 152 367
45 52 9 Michalak Jacek P 85 60 35 35 215 63 89 152 367
46 20 4 Patalas Maciej P 65 65 15 40 185 93 85 178 363
47 47 8 Wiśniewski Paweł P 65 70 45 45 225 58 79 137 362
48 69 12 Kurowski Igor P 60 75 45 30 210 70 79 149 359
49 91 0 Cierniejewski Wojciech P 60 80 35 35 210 58 89 147 357
50 70 12 Włodarczak Mateusz P 40 65 40 40 185 79 91 170 355
51 16 3 Dębina Roman P 70 50 40 45 205 57 92 149 354
52 48 8 Zabierek Maciej P 55 75 50 30 210 63 80 143 353
53 11 2 Makowski Michał P 55 70 30 35 190 83 80 163 353
54 84 14 Gąsiorek Bolesław P 75 90 35 50 250 30 70 100 350
55 13 3 Antecki Hubert P 70 45 35 50 200 85 64 149 349
56 15 3 Kliński Krzysztof P 75 65 40 45 225 45 74 119 344
57 76 13 Garstka Radosław P 65 75 35 30 205 47 86 133 338
58 73 13 Winiecki Krzysztof P 45 60 45 40 190 67 81 148 338
59 21 4 Wolnik Marcin P 60 80 30 30 200 47 88 135 335
60 55 10 Fimiak Michał P 55 70 35 40 200 55 80 135 335
61 81 14 Kasperek Adam P 45 65 25 20 155 77 96 173 328
62 41 7 Naparty Kwiryn P 55 70 25 35 185 48 87 135 320
63 57 10 Maćkowiak Łukasz P 40 60 40 50 190 61 68 129 319
64 9 2 Przybylski Tomasz P 55 80 25 40 200 54 55 109 309
65 37 7 Herrmann Mateusz P 80 65 35 20 200 62 45 107 307
66 39 7 Tomala Piotr P 50 70 25 35 180 70 56 126 306
67 89 15 Duszyński Marcin Adam P 45 60 25 45 175 49 82 131 306
68 72 12 Włodarczak Zbigniew P 35 70 40 35 180 61 62 123 303
69 67 12 Feldmann Adam P 60 65 40 40 205 25 57 82 287
70 10 2 Mizgajski Piotr P 55 25 40 15 135 43 77 120 255
71 12 2 Makowski Jarosław P 70 70 30 40 210 23 17 40 250
72 32 6 Garczarek AdamII P 45 35 20 20 120 70 46 116 236
73 68 12 Kopydłowski Jakub P 35 30 20 30 115 9 76 85 200
74 88 15 Bąk Roman P 0 70 30 0 100 0 71 71 171
75 33 6 Utracik Wlademar P 5 5 15 15 40 23 64 87 127
76 42 7 Orzeł Zbigniew P 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Klasa mistrzowska
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 WYGRANA PRZEZ BARAŻ 93 0 Nowak Lech M 90 95 50 50 285 74 100 174 459
2 46 8 Przybyłowicz Remigiusz M 95 90 50 50 285 79 95 174 459
3 34 6 Fiszer Marcin M 90 85 50 50 275 84 95 179 454
4 82 14 Włodarczyk Waldemar M 80 85 50 50 265 87 100 187 452
5 65 11 Mackiewicz Jan M 95 90 50 45 280 83 88 171 451
6 78 13 Gocałek Krzysztof M 75 85 50 50 260 90 96 186 446
7 35 6 Klawe Hubert M 100 80 45 45 270 79 93 172 442
8 54 9 Rączka Roman M 65 90 50 45 250 91 100 191 441
9 92 0 Szymański Tomasz M 75 80 50 45 250 92 98 190 440
10 74 13 Winkowski Leszek M 80 95 50 45 270 76 92 168 438
11 19 4 Kazubski Kacper M 80 80 45 50 255 89 91 180 435
12 43 8 Dobrzykowski Daniel M 85 80 50 50 265 71 97 168 433
13 44 8 Dobrzykowski Rafał M 85 75 50 50 260 70 95 165 425
14 49 9 Sassek Marcin M 75 75 50 45 245 86 92 178 423
15 64 11 Kramer Tadeusz M 85 95 50 45 275 47 93 140 415
16 87 15 Kubiaczyk Mikołaj M 75 75 45 40 235 82 90 172 407
17 23 4 Daniec Jan M 75 75 45 40 235 81 85 166 401
18 75 13 Winkowski Piotr M 55 80 40 45 220 58 83 141 361
Klasa C
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 53 9 Pietrucha Piotr P 80 75 50 20 225 89 91 180 405
2 28 5 Orwat Rafał P 80 95 45 35 255 48 93 141 396
3 83 14 Narowski Jacek P 55 75 50 45 225 60 86 146 371
4 17 3 Fiedler Joachim P 50 60 40 40 190 86 93 179 369
5 48 8 Zabierek Maciej P 55 75 50 30 210 63 80 143 353
6 84 14 Gąsiorek Bolesław P 75 90 35 50 250 30 70 100 350
7 76 13 Garstka Radosław P 65 75 35 30 205 47 86 133 338
8 37 7 Herrmann Mateusz P 80 65 35 20 200 62 45 107 307
9 89 15 Duszyński Marcin Adam P 45 60 25 45 175 49 82 131 306
10 68 12 Kopydłowski Jakub P 35 30 20 30 115 9 76 85 200
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej