POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki MTP 2019
Klasa Mistrzowska

 


LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 96 16 Włodarczyk Remigiusz M 95 100 50 50 295 91 99 190 485
2 60 10 Kraiński Piotr M 95 90 50 50 285 95 93 188 473
3 46 8 Surma Tomasz M 90 100 50 50 290 81 98 179 469
4 87 15 Wysocki Michał Andrzej M 85 100 50 45 280 92 96 188 468
5 77 13 Baliński Roman, Stefan M 95 85 50 50 280 89 99 188 468
6 72 12 Baliński Damian M 85 95 50 40 270 96 99 195 465
7 51 9 Borowski Robert M 80 95 50 50 275 90 97 187 462
8 8 2 Kołodziński Jacek M 80 95 50 50 275 89 98 187 462
9 82 14 Plata Łukasz M 80 90 50 50 270 95 97 192 462
10 105 18 Kocoń Adrian M 95 95 50 50 290 73 97 170 460
11 120 20 Szarpak Łukasz M 85 90 45 50 270 90 99 189 459
12 2 1 Buda Marek Czesław M 90 90 50 45 275 84 99 183 458
13 49 9 Szyłejko Rafał M 85 100 50 50 285 79 93 172 457
14 66 11 Grobelny Adam M 85 100 50 40 275 84 98 182 457
15 106 18 Goerick Marek M 85 95 50 50 280 80 96 176 456
16 25 5 Olczyk Dariusz M 85 95 50 40 270 90 96 186 456
17 84 14 Sidoruk Andrzej M 90 85 45 50 270 90 95 185 455
18 92 16 Bać Stanisław M 95 80 50 45 270 93 91 184 454
19 107 18 Kołodziejczyk Piotr M 90 95 45 45 275 78 100 178 453
20 4 1 Karpik Michał M 85 90 50 40 265 88 97 185 450
21 35 6 Gąssowski Wojciech M 75 90 50 45 260 90 97 187 447
22 117 20 Wojtyniak Andrzej M 85 95 45 50 275 74 97 171 446
23 62 11 Klawe Hubert M 85 85 45 45 260 90 96 186 446
24 27 5 Sikora Rafał Piotr M 85 90 50 45 270 76 99 175 445
25 112 19 Furmańczak Tomasz M 85 80 50 50 265 83 97 180 445
26 136 21 Jachimiak Jan Leszek M 85 85 50 45 265 84 95 179 444
27 98 17 Rączka Roman M 75 90 50 45 260 88 96 184 444
28 23 4 Kmieć Tomasz M 65 100 50 50 265 82 96 178 443
29 131 22 Buda Przemysław Maksymilian M 90 90 50 35 265 80 98 178 443
30 53 9 Szober Krzysztof M 85 90 45 45 265 81 96 177 442
31 101 17 Smoliński Piotr M 95 95 40 40 270 73 98 171 441
32 78 13 Dobrzykowski Rafał M 85 95 45 45 270 74 97 171 441
33 79 14 Łozowski Tomasz M 90 90 40 45 265 82 94 176 441
34 50 9 Neneman Tomasz Janusz M 85 85 45 50 265 80 96 176 441
35 115 20 Stachowiak Grzegorz M 85 90 50 40 265 76 96 172 437
36 44 8 Piotrowski Krzysztof Andrzej M 95 90 50 50 285 56 95 151 436
37 119 20 Włodarczyk Waldemar M 75 90 50 40 255 83 97 180 435
38 12 2 Wojtaszuk Dariusz M 80 100 50 40 270 82 82 164 434
39 91 16 Socha Dominika M 80 85 50 35 250 87 97 184 434
40 34 6 Nosko Andrzej M 80 85 35 45 245 90 98 188 433
41 29 5 Sztobnicki Paweł M 95 90 45 40 270 73 88 161 431
42 133 21 Usowski Patryk M 75 95 45 35 250 88 93 181 431
43 74 13 Pulikowski Eugeniusz M 70 85 50 45 250 86 95 181 431
44 88 15 Przybyłowicz Remigiusz M 75 80 50 50 255 78 97 175 430
45 33 6 Śmiałek Damian M 70 95 45 40 250 83 97 180 430
46 32 6 Nowacki Mateusz M 85 80 45 30 240 92 97 189 429
47 110 19 Tracz Marek M 75 90 45 50 260 71 97 168 428
48 100 17 Wiśniewski Piotr M 60 95 50 50 255 79 94 173 428
49 118 20 Gmitrzak Mateusz Adam M 95 90 45 30 260 71 95 166 426
50 81 14 Dzikowski Paweł M 80 80 40 45 245 83 98 181 426
51 116 20 Tomaszewski Maciej Marcin M 65 90 50 45 250 79 95 174 424
52 64 11 Skorobogaty Tadeusz M 75 80 50 40 245 81 98 179 424
53 11 2 Lewandowski Ryszard M 80 70 50 40 240 89 95 184 424
54 83 14 Dobrzykowski Daniel M 65 85 40 45 235 91 98 189 424
55 19 4 Marcinkowski Bartosz M 80 75 50 45 250 79 94 173 423
56 58 10 Tomczak Bartosz Grzegorz M 70 85 50 30 235 91 96 187 422
57 42 7 Kaliński Hubert M 75 90 50 40 255 70 95 165 420
58 37 7 Bakacz Adam M 70 95 50 40 255 71 91 162 417
59 57 10 Bekasiak Szymon M 60 90 45 45 240 86 91 177 417
60 55 10 Maciaszek Konrad M 80 80 35 45 240 80 96 176 416
61 59 10 Kaczmarek Grzegorz Adam M 70 85 50 40 245 71 98 169 414
62 137 21 Pietrusza Wojciech Wacław M 70 90 45 35 240 82 92 174 414
63 30 5 Przeorek Jerzy M 80 85 40 45 250 68 95 163 413
64 104 18 Retkowski Tomasz M 70 75 50 45 240 81 92 173 413
65 76 13 Rozpendowski Łukasz Przemysław M 85 75 45 40 245 84 83 167 412
66 93 16 Sassek Marcin M 70 65 50 45 230 85 97 182 412
67 7 2 Olejarz Leszek M 60 95 50 45 250 71 90 161 411
68 20 4 Łazik Krzysztof M 60 90 50 35 235 79 97 176 411
69 22 4 Liczner Józef M 85 80 45 45 255 61 94 155 410
70 111 19 Ławniczak Łukasz Andrzej M 75 100 50 30 255 63 91 154 409
71 97 17 Kukulski Krzysztof Hubert M 60 95 45 45 245 70 94 164 409
72 52 9 Kubiaczyk Mikołaj M 65 80 45 40 230 79 99 178 408
73 109 19 Szarpak Andrzej M 70 80 45 45 240 75 92 167 407
74 6 1 Woropaj Zbigniew M 65 90 45 35 235 79 93 172 407
75 99 17 Sokół Piotr M 65 85 45 40 235 70 98 168 403
76 89 15 Tarnowy Zenon Zbigniew M 60 75 45 50 230 71 99 170 400
77 24 4 Borys Damian Andrzej M 70 75 50 45 240 68 90 158 398
78 90 15 Chuderski Kazimierz M 55 85 50 45 235 73 89 162 397
79 56 10 Mielczarkowski Waldemar M 80 85 50 25 240 58 98 156 396
80 43 8 Bazarewski Jerzy M 80 70 40 50 240 76 78 154 394
81 54 9 Rachwał Marcin M 70 80 50 45 245 55 92 147 392
82 130 22 Michalski Marian M 55 85 45 35 220 75 86 161 381
83 63 11 Poliński Ireneusz M 65 70 30 45 210 87 84 171 381
84 85 15 Onopiak Ryszard M 65 80 50 40 235 49 92 141 376
85 36 6 Ścieszko Tomasz, Mariusz M 55 80 40 35 210 61 99 160 370
86 1 1 Kostrzewa Dariusz M 50 80 40 40 210 79 81 160 370
87 108 18 Oset Maria Magdalena M 85 70 50 35 240 35 94 129 369
88 45 8 Szymczuk Marcin Aleksander M 75 90 0 30 195 69 97 166 361
89 3 1 Kołodziński Zdzisław M 45 70 35 40 190 74 87 161 351
90 28 5 Król Tadeusz M 70 85 45 0 200 49 94 143 343
91 39 7 Łabenda Agata M 30 65 50 40 185 43 97 140 325

 

Klasa Powszechna

 

LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 41 7 Walczak Kamil P 85 95 45 45 270 80 95 175 445
2 127 21 Buda Sławomir Wojciech P 85 90 50 35 260 93 90 183 443
3 40 7 Banaszak Robert P 70 95 50 50 265 80 95 175 440
4 128 22 Lewandowski Marek P 75 90 50 40 255 92 92 184 439
5 113 19 Gmitrzak Marcin Andrzej P 85 100 45 30 260 83 95 178 438
6 134 22 Brzeziński Adrian P 65 85 50 50 250 85 99 184 434
7 94 16 Tarnowy Mateusz P 75 100 50 35 260 75 98 173 433
8 9 2 Tęgowski Artur P 90 70 45 40 245 89 98 187 432
9 14 3 Kłosowski Sławomir Łukasz P 80 80 50 40 250 91 90 181 431
10 15 3 Mrówczyński Radosław Wiktor P 75 95 50 45 265 68 89 157 422
11 129 21 Kadziszewski Maciej P 75 80 45 40 240 86 96 182 422
12 16 3 Kapuściński Hubert P 80 70 40 50 240 87 94 181 421
13 68 12 Czarnecki Michał P 70 95 45 35 245 83 91 174 419
14 128 22 Breska Norbert P 80 90 45 30 245 83 91 174 419
15 17 3 Dul Grzegorz P 90 90 40 35 255 62 93 155 410
16 69 12 Jakóbczyk Jarosław P 65 70 50 45 230 77 96 173 403
17 13 3 Grzyś Mateusz P 85 65 40 40 230 73 99 172 402
18 114 19 Filipiński Cezary P 70 80 45 40 235 70 95 165 400
19 129 22 Ratajczak Tomasz P 80 75 40 50 245 56 98 154 399
20 48 8 Zaborowski Grzegorz P 75 75 30 40 220 80 97 177 397
21 73 13 Nadborski Hubert P 75 90 35 35 235 68 92 160 395
22 26 5 Grzybowski Rafał P 55 80 40 40 215 83 94 177 392
23 70 12 Klejnotowska Alicja P 65 70 50 35 220 61 94 155 375
24 103 18 Baczyński Krzysztof P 35 80 45 45 205 75 89 164 369
25 47 8 Gąsiorek Bolesław P 40 90 45 40 215 70 81 151 366
26 65 11 Nowosad Janusz P 55 75 45 25 200 69 96 165 365
27 67 12 Narowski Jacek P 60 70 45 30 205 77 73 150 355
28 18 3 Nowak Hubert P 65 80 25 30 200 74 81 155 355
29 71 12 Dawidczyk Kazimierz P 75 65 50 40 230 38 72 110 340
30 31 6 Mańko Mariusz Andrzej P 65 75 35 20 195 49 95 144 339
31 38 7 Przybyła Wiesław P 60 50 45 30 185 63 86 149 334
32 86 15 Rosiak Dawid Jacek P 40 50 35 45 170 67 84 151 321
33 75 13 Pszczółkowski Piotr P 20 50 45 30 145 70 93 163 308
34 80 14 Frieske-Pszczółkowska Magdalena P 30 65 40 40 175 25 87 112 287
35 102 17 Wesołowska Dominika P 25 25 30 30 110 64 68 132 242

 

DIANY -

 

LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 91 16 Socha Dominika M 80 85 50 35 250 87 97 184 434
2 70 12 Klejnotowska Alicja P 65 70 50 35 220 61 94 155 375
3 108 18 Oset Maria Magdalena M 85 70 50 35 240 35 94 129 369
4 39 7 Łabenda Agata M 30 65 50 40 185 43 97 140 325
5 80 14 Frieske-Pszczółkowska Magdalena P 30 65 40 40 175 25 87 112 287
6 102 17 Wesołowska Dominika P 25 25 30 30 110 64 68 132 242

 

KLASA "C"
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 128 22 Lewandowski Marek P 75 90 50 40 255 92 92 184 439
2 113 19 Gmitrzak Marcin Andrzej P 85 100 45 30 260 83 95 178 438
3 68 12 Czarnecki Michał P 70 95 45 35 245 83 91 174 419
4 17 3 Dul Grzegorz P 90 90 40 35 255 62 93 155 410
5 47 8 Gąsiorek Bolesław P 40 90 45 40 215 70 81 151 366
6 67 12 Narowski Jacek P 60 70 45 30 205 77 73 150 355
7 18 3 Nowak Hubert P 65 80 25 30 200 74 81 155 355
8 86 15 Rosiak Dawid Jacek P 40 50 35 45 170 67 84 151 321
9 75 13 Pszczółkowski Piotr P 20 50 45 30 145 70 93 163 308
10 80 14 Frieske-Pszczółkowska Magdalena P 30 65 40 40 175 25 87 112 287
11 102 17 Wesołowska Dominika P 25 25 30 30 110 64 68 132 242

    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej