POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki Puchar Św. Huberta 2016
Puchar Św. Huberta 2016







l.p. Nazwisko i imię Klasa Krzywiń Wolsztyn Poznań Razem
1 Mackiewicz Jan A 285 285 265 835
2 Kołodziejczyk Piotr A 280 255 250 785
3 Wojtyniak Andrzej A 280 250 530
4 Kołak Marek A 280 280
5 Suryn Jacek A 280 280
6 Rączka Roman A 275 275
7 Dobrzykowski Rafał A 270 270
8 Franczak Grzegorz A 265 265
9 Piekarski Antoni A 260 260
10 Skowroński Jan A 260 260
11 Reszelewski Przemysław A 260 260
12 Budziński Wojciech A 255 255
13 Nicpoń Dariusz A 255 255
14 Ładzik Krzysztof A 250 250
15 Dobrzykowski Daniel A 240 240
16 Jurkowski Andrzej A 240 240
17 Kobus Leszek A 240 240
18 Kaliński Hubert A 240 240
19 Szymański Sławomir A 240 240
20 Michalski Marian A 235 235
21 Olejarz Leszek A 235 235
22 Pawelczyk Ryszard A 235 235
23 Skubski Wiesław A 230 230
24 Maciejewski Mariusz A 230 230
25 Banaś Zbigniew A 225 225
26 Marko Henryk A 225 225
27 Magda Zenon A 220 220
28 Filipiński Cezary A 220 220
29 Daniec Jan A 215 215







1 Ratajczak Tomasz B 270 290 260 820
2 Konowalski Maciej B 230 245 250 725
3 Płoszaj Przemysław B 255 225 225 705
4 Bakacz Adam B 270 260 530
5 Włodarczyk Waldemar B 245 250 495
6 Woźniak Jakub B 245 240 485
7 Zabiegło Edward B 230 255 485
8 Wróblewski Jarosław B 205 185 390
9 Picur Józef B 270 270
10 Skupski Bogusław B 265 265
11 Wiśniewski Piotr B 265 265
12 Wójcik Marian B 265 265
13 Nowaczy Tomasz B 255 255
14 Banaszak Robert B 250 250
15 Motwicki Janusz B 245 245
16 Jurkowski Stanisław B 240 240
17 Skura Sebastian B 235 235
18 Wittke Wojciech B 235 235
19 Daniec Andrzej B 235 235
20 Guza Michał B 230 230
21 Kaczorowski Krzysztof B 230 230
22 Tomczak Jakub B 230 230
23 Czerniak Włodzimierz B 225 225
24 Przybylski Tomasz B 220 220
25 Miszczuk Dariusz B 215 215
26 Płóciniak Wojciech B 210 210
27 Wójcik Maciej B 200 200
28 Baczyński Krzysztof B 190 190
29 Suchora Michał B 175 175







1 Sasek Marcin C 215 245 460
2 Metler Bartłomiej C 260 260
3 Narowski Tomasz C 250 250
4 Maćkowiak Paweł C 240 240
5 Piechocki Hubert C 240 240
6 Kaczmarek Krystian C 230 230
7 Woźniak Adam C 225 225
8 Szerszeń Marcin C 195 195
9 Konarski Ireneusz C 185 185
10 Urban Natalia C 165 165
11 Pyżyk Adam C 150 150
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej