POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki Pucharu MTP 2017
LOKATA

Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 110 19 Kołodziński Jacek M Gorzów Wielkopolski 95 100 50 50 295 94 96 190 485
2 41 7 Bać Stanisław M Rzeszów 90 100 50 50 290 85 99 184 474
3 123 21 Borowicz Paweł Henryk M Bydgoszcz 85 100 45 50 280 94 100 194 474
4 91 16 Surma Tomasz M Łódź 100 85 50 50 285 91 96 187 472
5 85 15 Kowalski Marek Piotr M Toruń 95 100 40 50 285 88 96 184 469
6 129 22 Huminiak Tomasz M Warszawa 85 95 50 50 280 94 95 189 469
7 109 19 Buda Marek M Zielona Góra 90 100 45 50 285 84 98 182 467
8 106 18 Włodarczyk Remigiusz M Opole 85 95 50 50 280 91 96 187 467
9 24 4 Smoliński Piotr M Elbląg 90 90 50 50 280 89 98 187 467
10 13 3 Plata Łukasz P Gdańsk 85 90 50 50 275 92 99 191 466
11 81 14 Biereśniewicz Wacław M Wałbrzych 85 100 50 50 285 89 90 179 464
12 126 21 Borys Damian Andrzej M Słupsk 100 95 50 50 295 70 97 167 462
13 73 13 Sidoruk Andrzej M Zielona Góra 90 90 50 45 275 92 88 180 455
14 29 5 Skibiak Dariusz M Elbląg 85 90 50 50 275 83 97 180 455
15 95 16 Gałęcki Bogdan M Gorzów Wielkopolski 85 85 45 50 265 95 95 190 455
16 97 17 Szyszka Piotr M Bydgoszcz 85 80 45 50 260 92 100 192 452
17 46 8 Pudełko Janusz M Kraków 85 95 50 45 275 78 98 176 451
18 38 7 Bekasiak Szymon M Szczecin 100 80 45 50 275 83 93 176 451
19 122 21 Banasiak Tomasz M Piotrków Trybunalski 80 100 40 50 270 82 99 181 451
20 53 9 Szober Krzysztof M Zielona Góra 80 90 45 50 265 91 95 186 451
21 101 17 Neneman Tomasz M Konin 90 95 25 50 260 91 99 190 450
22 35 6 Radzimski Jacek M Leszno 85 95 35 50 265 94 90 184 449
23 58 10 Gocałek Krzysztof M Poznań 80 95 50 50 275 78 95 173 448
24 43 8 Bekasiak Hubert P Szczecin 70 100 50 50 270 79 99 178 448
25 8 2 Piotrowski Krzysztof M Słupsk 90 80 45 50 265 86 96 182 447
26 3 1 Golec Michał M Słupsk 90 80 40 50 260 90 94 184 444
27 44 8 Oborski Przemysław M Piła 90 75 40 50 255 91 97 188 443
28 36 6 Jędral Robert M Tarnobrzeg 75 95 45 50 265 83 94 177 442
29 75 13 Karpik Michał M Toruń 80 85 50 50 265 91 86 177 442
30 118 20 Usowski Patryk P Bydgoszcz 85 85 40 45 255 90 97 187 442
31 127 22 Baliński Roman M Sieradz 85 90 50 50 275 68 97 165 440
32 132 22 Cieślak Rajmund P Konin 70 90 50 50 260 85 95 180 440
33 33 6 Jóźwiak Piotr M Szczecin 80 90 35 45 250 90 98 188 438
34 7 2 Kmieć Tomasz M Szczecin 80 90 40 45 255 94 88 182 437
35 74 13 Chuderski Kazimierz M Gorzów Wielkopolski 80 80 50 50 260 82 94 176 436
36 34 6 Goerick Marek M Elbląg 85 80 45 50 260 77 98 175 435
37 30 5 Kołak Marek M Leszno 85 100 45 45 275 78 81 159 434
38 79 14 Wiśniewski Piotr M Gorzów Wielkopolski 80 85 35 50 250 89 95 184 434
39 56 10 Stokłosa Andrzej M Bielsko Biała 80 95 45 45 265 74 94 168 433
40 124 21 Nowicki Paweł M Warszawa 80 90 35 50 255 88 90 178 433
41 78 13 Dobrzykowski Rafał M Poznań 80 80 45 50 255 81 97 178 433
42 99 17 Szarpak Łukasz M Zielona Góra 75 80 50 45 250 85 96 181 431
43 31 6 Mackiewicz Jan M Poznań 85 85 50 50 270 73 87 160 430
44 94 16 Jaślanek Michał M Zielona Góra 65 95 40 45 245 87 98 185 430
45 59 10 Banaszak Robert P Poznań 75 85 50 50 260 75 94 169 429
46 69 12 Skorobogaty Tadeusz M Gorzów Wielkopolski 65 95 45 50 255 79 95 174 429
47 120 20 Buda Przemysław M Zielona Góra 80 100 35 50 265 67 96 163 428
48 102 17 Borowski Robert P Łódź 85 85 45 40 255 77 96 173 428
49 45 8 Ratajczak Tomasz P Leszno 80 80 45 45 250 81 97 178 428
50 89 15 Sokół Piotr P Zielona Góra 65 80 45 50 240 88 100 188 428
51 121 21 Socha Dominika M Konin 85 95 20 45 245 91 91 182 427
52 22 4 Przybyłowicz Remigiusz M Kalisz 75 95 50 50 270 62 94 156 426
53 62 11 Kazubski Kacper P Poznań 60 100 50 50 260 82 84 166 426
54 90 15 Jachimiak Jan Leszek M Gorzów Wielkopolski 75 95 30 45 245 85 96 181 426
55 114 19 Maciaszek Konrad M Konin 70 90 50 45 255 70 99 169 424
56 68 12 Tarnowy Mateusz P Zielona Góra 80 70 45 45 240 86 97 183 423
57 4 1 Dzikowski Paweł M Konin 65 85 45 50 245 78 99 177 422
58 39 7 Czerwień Józef M Piła 75 95 50 50 270 57 94 151 421
59 111 19 Pulcer Łukasz M Konin 85 85 45 40 255 70 96 166 421
60 54 9 Dudkiewicz Władysław M Szczecin 90 95 35 40 260 61 99 160 420
61 10 2 Kubik Ireneusz P Radom 60 90 50 40 240 84 96 180 420
62 71 12 Pindera Paweł M Wałbrzych 65 90 35 45 235 88 97 185 420
63 40 7 Łazik Krzysztof P Leszno 90 80 45 45 260 65 94 159 419
64 65 11 Karpiński Krzysztof M Toruń 90 90 35 50 265 57 96 153 418
65 131 22 Golec Marcin M Słupsk 80 80 40 45 245 74 98 172 417
66 9 2 Kołodziejczyk Piotr P Leszno 65 85 40 50 240 77 100 177 417
67 6 1 Franczak Grzegorz M Leszno 80 80 30 50 240 79 98 177 417
68 67 12 Klawe Hubert M Poznań 70 75 45 45 235 90 92 182 417
69 18 3 Mucho Andrzej M Szczecin 85 75 45 50 255 68 93 161 416
70 98 17 Michalski Marian M Poznań 80 85 45 50 260 76 79 155 415
71 47 8 Fiebig Marian M Zielona Góra 80 90 35 50 255 66 94 160 415
72 76 13 Dąbrowski Piotr P Wałbrzych 75 80 50 40 245 76 94 170 415
73 61 11 Górniak Tomasz M Bielsko Biała 100 65 35 45 245 78 92 170 415
74 5 1 Baliński Damian P Sieradz 70 80 35 50 235 85 94 179 414
75 28 5 Śmiałek Damian P Szczecin 60 85 50 40 235 83 95 178 413
76 48 8 Zaborowski Grzegorz P Zielona Góra 50 90 45 40 225 90 98 188 413
77 12 2 Szczotka Grzegorz M Kalisz 70 70 35 45 220 94 98 192 412
78 130 22 Olejarz Leszek M Zielona Góra 65 85 45 45 240 79 91 170 410
79 26 5 Zalewski Artur P Olsztyn 65 95 30 50 240 74 95 169 409
80 119 20 Kostrzewa Dariusz M Warszawa 80 90 30 35 235 78 94 172 407
81 27 5 Nowacki Mateusz M Kalisz 80 80 40 45 245 62 98 160 405
82 1 1 Wojtaszuk Dariusz M Jelenia Góra 75 75 50 45 245 69 88 157 402
83 25 5 Nieradka Bogdan M Tarnobrzeg 55 90 40 45 230 83 89 172 402
84 104 18 Szarpak Andrzej M Zielona Góra 75 75 35 45 230 77 95 172 402
85 57 10 Przybyła Wiesław P Poznań 60 85 35 45 225 83 94 177 402
86 100 17 Janicki Michał P Gorzów Wielkopolski 75 70 40 50 235 70 95 165 400
87 63 11 Tarnowy Zenon M Zielona Góra 50 75 50 40 215 85 99 184 399
88 93 16 Urban Wojciech M Poznań 80 75 50 50 255 58 85 143 398
89 16 3 Żak Michał M Koszalin 70 75 40 50 235 68 95 163 398
90 88 15 Włodarczyk Waldemar P Poznań 50 90 30 50 220 88 90 178 398
91 115 20 Sztobnicki Paweł P Słupsk 70 65 35 50 220 84 94 178 398
92 14 3 Wojtyniak Andrzej M Leszno 60 70 40 45 215 88 95 183 398
93 87 15 Łyczykowska Aleksandra M Katowice 65 95 50 40 250 60 87 147 397
94 86 15 Daukszys Tadeusz M Łódź 55 95 40 40 230 72 95 167 397
95 117 20 Stasiak Sylwester P Piotrków Trybunalski 70 85 40 35 230 77 90 167 397
96 15 3 Kubik Bartosz Kamil P Radom 65 90 30 50 235 84 77 161 396
97 19 4 Breska Norbert P Leszno 55 75 50 45 225 70 99 169 394
98 64 11 Pulikowski Eugeniusz M Gorzów Wielkopolski 65 80 35 40 220 88 85 173 393
99 80 14 Dudek Bogdan M Toruń 60 70 40 50 220 86 87 173 393
100 32 6 Pawlak Wojciech Leon P Kalisz 55 85 40 30 210 84 97 181 391
101 23 4 Bekasiak Paweł M Szczecin 70 75 40 50 235 57 97 154 389
102 96 16 Przeorek Jerzy M Ciechanów 85 75 35 45 240 55 93 148 388
103 37 7 Bella Aleksander M Kalisz 85 80 20 45 230 63 95 158 388
104 50 9 Patelka Andrzej M Leszno 65 75 30 45 215 80 93 173 388
105 66 11 Picur Józef P Legnica 60 75 40 50 225 66 95 161 386
106 21 4 Lewandowski Ryszard M Koszalin 70 60 30 50 210 82 91 173 383
107 52 9 Kubiaczyk Mikołaj P Poznań 65 80 40 45 230 60 88 148 378
108 2 1 Buda Sławomir P Zielona Góra 60 55 30 50 195 85 97 182 377
109 60 10 Moroz Michał P Toruń 55 80 45 45 225 58 91 149 374
110 103 18 Patelka Jakub P Poznań 60 70 35 50 215 67 92 159 374
111 92 16 Gmitrzak Mateusz Adam P Bydgoszcz 65 85 50 40 240 45 87 132 372
112 49 9 Tomaszewski Maciej P Piła 75 90 25 40 230 43 99 142 372
113 42 7 Jakóbczyk Jarosław P Gorzów Wielkopolski 70 55 35 50 210 69 92 161 371
114 11 2 Woropaj Zbigniew M Koszalin 60 70 45 40 215 77 78 155 370
115 125 21 Marko Henryk M Zielona Góra 60 70 35 45 210 73 82 155 365
116 72 12 Ziomek Marek M Częstochowa 55 85 45 25 210 61 93 154 364
117 128 22 Oset Maria Magdalena P Zarząd Główny 60 75 30 35 200 62 100 162 362
118 105 18 Kołodziński Zdzisław M Gorzów Wielkopolski 70 65 20 40 195 71 96 167 362
119 116 20 Dawidczyk Kazimierz P Konin 65 75 40 35 215 57 86 143 358
120 107 18 Mielczarkowski Waldemar M Piotrków Trybunalski 65 80 25 45 215 45 96 141 356
121 84 14 Kukanów Maciej P Zielona Góra 45 65 35 35 180 76 90 166 346
122 83 14 Narowski Tomasz P Poznań 50 50 25 50 175 77 94 171 346
123 70 12 Łąpieś Julita Natalia M Toruń 45 80 35 20 180 71 94 165 345
124 82 14 Zakręta Alina P Katowice 60 90 40 15 205 43 94 137 342
125 51 9 Gąsiorek Bogusław P Kraków 40 85 40 40 205 43 92 135 340
126 20 4 Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina P Radom 50 60 30 40 180 79 76 155 335
127 108 18 Głazowska Sylwia Elżbieta P Bydgoszcz 50 65 40 30 185 62 79 141 326
128 113 19 Kłosowski Sławomir M Bydgoszcz 75 80 40 30 225 34 66 100 325
129 112 19 Kwiatkowski Wiesław M Piotrków Trybunalski 80 80 35 0 195 79 0 79 274
130 77 13 Gorywoda Elena P Katowice 40 50 15 15 120 21 76 97 217
131 133 19 Czerwień Dariusz M Piła 90 0 40 0 130 81 0 81 211
132 55 10 Zygmanowski Andrzej P Leszno 0 70 25 30 125 0 79 79 204
133 17 3 Wróblewski Andrzej M Kalisz 70 0 35 0 105 0 0 0 105
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej