POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki drużynowe Zawody Okręgowe 2017 r
Klasa Open
Nazwisko Imię Kl. Koło Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
KŁ 43 Słonka
Fiszer Marcin M 43 Słonka 95 95 50 50 290 88 98 186 476 1348 1
Klawe Hubert M 43 Słonka 80 90 45 50 265 86 91 177 442
Węgrzyn Jarosław M 43 Słonka 80 90 45 45 260 86 84 170 430
KŁ 12 Jaźwiec
Banaszak Robert P 12 Jaźwiec 70 95 45 50 260 82 96 178 438 1264 2
Kaliński Hubert M 12 Jaźwiec 70 80 35 50 235 85 96 181 416
Kala Tomasz P 12 Jaźwiec 70 85 50 40 245 85 80 165 410
KŁ 17 Drop
Szczotka Grzegorz M 17 Drop 95 90 30 45 260 82 100 182 442 1237 3
Pilc Mateusz P 17 Drop 60 90 45 50 245 86 83 169 414
Makowski Michał P 17 Drop 65 80 30 45 220 63 98 161 381
KŁ 14 Leśnik
Haufa Leszek M 14 Leśnik 65 90 50 50 255 76 100 176 431 1170 4
Szczepanik Bartosz P 14 Leśnik 60 85 40 50 235 75 93 168 403
Niedzielski Paweł P 14 Leśnik 45 90 45 50 230 35 71 106 336
KŁ 9 Diana
Mackiewicz Jan M 9 Diana 90 90 40 45 265 85 97 182 447 1147 5
Kramer Tadeusz M 9 Diana 95 90 40 40 265 71 94 165 430
Kosik Tomasz P 9 Diana 35 60 30 30 155 55 60 115 270
KŁ 41 Jeleń
Żołędziowski Piotr P 41 Jeleń 70 95 50 45 260 60 87 147 407 1133 6
Śliczner Wojciech P 41 Jeleń 65 80 35 50 230 61 83 144 374
Dutka Grzegorz M 41 Jeleń 65 65 35 45 210 51 91 142 352
KŁ 65 Wataha
Rączka Roman M 65 Wataha 75 95 50 50 270 88 99 187 457 1122 7
Pietrucha Piotr P 65 Wataha 50 70 25 45 190 84 85 169 359
Nowak Piotr M 65 Wataha 40 70 35 35 180 57 69 126 306
KŁ 55 Bóbr
Winkowski Leszek M 55 Bóbr 100 100 50 50 300 75 80 155 455 1100 8
Winkowski Piotr M 55 Bóbr 55 90 45 45 235 60 84 144 379
Walczak Jan P 55 Bóbr 65 70 25 40 200 57 9 66 266
KŁ 34 Jeleń
Moliński Łukasz M 34 Jeleń 80 75 30 30 215 68 82 150 365 1020 9
Krych Jacek P 34 Jeleń 60 75 25 35 195 66 76 142 337
Stasiak Grzegorz P 34 Jeleń 60 65 25 20 170 60 88 148 318



























Klasa Powszechna














Nazwisko Imię Kl. Koło Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając RAZEM Rogacz/Lis Dzik RAZEM
KŁ 64 Hubert
Woźniak Adam P 64 Hubert 65 95 45 50 255 59 95 154 409 1212 1
Woźniak Jakub P 64 Hubert 80 75 40 50 245 75 84 159 404
Sassek Marcin P 64 Hubert 70 70 35 50 225 84 90 174 399
KŁ 1 Hubert
Dziuba Marcin P 1 Hubert 80 85 45 50 260 91 92 183 443 1206 2
Czerniak Włodzimierz P 1 Hubert 70 85 45 40 240 66 81 147 387
Wróblewski Jarosław P 1 Hubert 70 70 35 40 215 63 98 161 376
KŁ 4 Słonka
Śnieguła Krzysztof P 4 Słonka 80 90 45 45 260 54 92 146 406 1121 3
Napierała Hubert P 4 Słonka 80 65 50 35 230 69 88 157 387
Śnieguła Paweł P 4 Słonka 60 60 35 40 195 51 82 133 328
KŁ 81 Drop
Włodarczak Tomasz P 81 Drop 60 80 40 50 230 86 98 184 414 1111 4
Włodarczak Zbigniew P 81 Drop 75 60 35 35 205 75 81 156 361
Kociszewski Tomasz P 81 Drop 60 60 25 25 170 74 92 166 336
KŁ 16 Dzik
Kaczorowski Krzysztof P 16 Dzik 85 60 45 40 230 72 86 158 388 1096 5
Przybylski Tomasz P 16 Dzik 65 90 40 50 245 49 82 131 376
Piechocki Jacek P 16 Dzik 55 55 25 50 185 64 83 147 332
KŁ 38 Przelatek
Maciński Maciej P 38 Przelatek 95 90 35 40 260 58 86 144 404 1090 6
Maciński Łukasz P 38 Przelatek 60 85 25 45 215 55 81 136 351
Maciński Szymon P 38 Przelatek 55 95 40 20 210 48 77 125 335
KŁ 92 Leśnik
Pluciński Marcin P 92 Leśnik 85 90 20 40 235 62 92 154 389 1089 7
Nowakowski Jan P 92 Leśnik 55 80 25 50 210 75 75 150 360
Burzyński Wojciech P 92 Leśnik 65 70 35 40 210 52 78 130 340
KŁ 22 Czajka
Kliński Krzysztof P 22 Czajka 75 80 50 50 255 56 68 124 379 1070 8
Antecki Hubert P 22 Czajka 60 90 35 40 225 57 65 122 347
Zielazek Anna P 22 Czajka 50 75 25 40 190 67 87 154 344
KŁ 30 Gon
Przybyła Wiesław P 30 Gon 50 70 45 45 210 72 91 163 373 1069 9
Dębina Roman P 30 Gon 70 70 30 40 210 49 96 145 355
Mrozek Kazimierz P 30 Gon 50 55 45 45 195 65 81 146 341
KŁ 79 Orzeł
Konowalski Maciej P 79 Orzeł 90 100 40 45 275 84 95 179 454 1051 10
Ogrodowczyk Robert P 79 Orzeł 75 65 30 30 200 41 71 112 312
Kolasiński Michał P 79 Orzeł 65 40 30 35 170 40 75 115 285
KŁ 53 Jeleń
Kasperek Adam P 53 Jeleń 65 70 45 30 210 82 91 173 383 1045 11
Kaiser Waldemar P 53 Jeleń 65 65 35 45 210 58 73 131 341
Kowalski Jakub P 53 Jeleń 55 40 25 45 165 70 86 156 321
KŁ 68 Szarak
Maćkowiak jr Piotr P 68 Szarak 60 75 35 50 220 77 99 176 396 1044 12
Fimiak Michał P 68 Szarak 45 80 40 45 210 42 80 122 332
Maćkowiak Łukasz P 68 Szarak 50 70 40 45 205 58 53 111 316
KŁ 37 Kaczor
Kazubski Kacper P 37 Kaczor 80 90 45 45 260 93 92 185 445 1041 13
Patalas Maciej P 37 Kaczor 60 60 30 45 195 85 86 171 366
Stawiński Damian P 37 Kaczor 35 30 5 35 105 50 75 125 230
KŁ 71 Szarak
Pawlak Przemysław P 71 Szarak 50 65 40 50 205 60 93 153 358 1031 14
Małek Waldemar P 71 Szarak 50 90 45 20 205 58 83 141 346
Jędraszak Tomasz P 71 Szarak 60 70 45 35 210 32 85 117 327
KŁ 77 Jeleń
Matuszak Ryszard P niestowarzyszony 80 90 30 45 245 54 84 138 383 1024 15
Narolski Piotr P 77 Jeleń 30 70 35 50 185 69 95 164 349
Matuszak Grzegorz P 77 Jeleń 35 45 15 40 135 74 83 157 292
KŁ 33 Żbik
Onsorge Zbigniew P 33 Żbik 65 65 35 45 210 70 86 156 366 987 16
Żabiński Michał P 33 Żbik 50 65 40 40 195 74 93 167 362
Piasecki Jacek P 33 Żbik 25 45 25 30 125 39 95 134 259
KŁ 93 Diana
Korościk Marcin P 93 Diana 80 100 30 35 245 80 92 172 417 972 17
Kmieciak Łukasz P 93 Diana 70 60 10 30 170 51 66 117 287
Goździewski Marcin P 93 Diana 35 30 40 30 135 54 79 133 268
KŁ 44 Daniel
Taberski Jarosław P 44 Daniel 50 45 40 50 185 74 74 148 333 910 18
Herrmann Mateusz P 44 Daniel 55 55 20 5 135 83 90 173 308
Dorożała Bernard P 44 Daniel 40 55 20 40 155 45 69 114 269
KŁ 78 Łoś
Krawczyk Mateusz P 78 Łoś 65 50 25 40 180 19 60 79 259 683 23
Łażeński Tomasz P 78 Łoś 35 40 20 15 110 42 81 123 233
Hamrol Przemysław P 78 Łoś 15 35 20 10 80 38 73 111 191
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej