POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki drużynowe KKKŁ 23-24 IX 2017
Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
Wybrzeże Gdańsk
22 93 Kraiński Piotr M 100 100 50 50 300 89 94 183 483 1411 1
23 103 Szugajew Michał M 100 90 45 45 280 87 98 185 465
24 98 Szyłejko Rafał M 80 95 50 50 275 88 100 188 463
Drop Kazimierz Biskupi
43 10 Grobelny Adam M 95 100 50 50 295 89 98 187 482 1371 2
44 15 Maciaszek Konrad M 85 95 50 50 280 81 96 177 457
45 20 Pulcer Łukasz M 90 90 50 40 270 67 95 162 432
Darz Bór Zbydniów
121 7 Górski Henryk M 95 100 40 45 280 88 99 187 467 1367 3
123 18 Tomala Sławomir M 95 100 45 35 275 94 97 191 466
122 23 Jędral Robert M 80 90 45 45 260 77 97 174 434
Głusza Łąsk Wielki
9 28 Montowski Zbyszko M 90 100 50 50 290 82 91 173 463 1358 4
8 33 Montowski Hubert M 75 95 45 50 265 85 98 183 448
7 38 Borowicz Paweł Henryk M 95 85 45 45 270 77 100 177 447
Świstak Zagórz
54 24 Radwański Rafał M 85 100 50 50 285 94 94 188 473 1357 5
52 29 Kubiak Waldemar M 85 90 50 50 275 92 100 192 467
53 34 Małecki Artur M 65 80 40 45 230 87 100 187 417
Słonka Sieraków
92 19 Fiszer Marcin M 90 90 50 50 280 93 99 192 472 1341 6
95 30 Klawe Hubert M 90 95 45 40 270 78 96 174 444
96 14 Węgrzyn Jarosław M 75 85 50 45 255 90 80 170 425
Bory Lubuskie Gorzów
26 114 Gałęcki Bogdan M 80 100 50 50 280 87 98 185 465 1328 7
25 124 Chuderski Kazimierz M 85 80 45 50 260 81 91 172 432
27 119 Wiśniewski Piotr M 85 95 50 40 270 67 94 161 431
Chrobry Głuchołazy
76 2 Jurik Rostislav M 95 95 45 45 280 76 98 174 454 1308 8
78 146 Wisiński Bartosz M 85 95 40 45 265 75 98 173 438
77 141 Wąsik Dawid M 75 90 50 45 260 60 96 156 416
Czajka Kraszewice
36 45 Wróblewski Andrzej M 85 90 45 50 270 71 97 168 438 1287 9
35 40 Przybyłowicz Remigiusz M 80 85 50 40 255 82 97 179 434
34 35 Prędki Paweł M 75 90 50 40 255 78 82 160 415
Drop Szczecin
119 41 Bekasiak Szymon M 95 85 50 45 275 82 86 168 443 1285 10
118 25 Bekasiak Paweł M 70 90 45 45 250 83 92 175 425
120 36 Jóźwiak Piotr M 65 75 45 50 235 86 96 182 417
Jurand ze Spychowa Sławno
114 48 Golec Michał M 75 85 50 50 260 90 96 186 446 1285 11
112 32 Golec Marcin M 75 90 50 45 260 72 96 168 428
113 37 Golec Mariusz M 75 55 45 50 225 91 95 186 411
Kuropatwa Zwoleń
102 110 Oleksik Marcin Paweł M 85 95 50 50 280 86 97 183 463 1279 12
100 100 Grzybowski Zbigniew M 85 80 50 50 265 67 93 160 425
101 105 Mężyk Dariusz M 85 80 45 50 260 60 71 131 391
Sokół Głowno
69 26 Surma Tomasz M 95 90 50 50 285 86 98 184 469 1276 13
68 21 Polit Roman Adam P 65 75 50 45 235 79 93 172 407
67 31 Kaczmarski Dariusz P 80 65 40 45 230 72 98 170 400
Szarak Strzyżewice
59 69 Furmańczak Tomasz M 85 90 50 50 275 92 99 191 466 1276 14
58 74 Franczak Grzegorz M 80 85 45 40 250 89 93 182 432
60 64 Nicpoń Tomasz M 70 80 45 20 215 65 98 163 378
Bażant Poniatowa
63 106 Miotła Grzegorz M 90 90 45 50 275 86 92 178 453 1271 15
61 96 Kita Jan M 85 80 45 40 250 80 95 175 425
62 101 Maruszak Wojciech, Jerzy M 70 80 45 45 240 61 92 153 393
Bielik Studzianki
86 47 Cybula Ryszard M 80 80 45 45 250 86 99 185 435 1269 16
87 52 Dylewski Grzegorz M 90 80 45 50 265 58 98 156 421
85 42 Bykowski Paweł P 95 100 40 50 285 50 78 128 413
Bekas Koszalin
47 135 Andrzejczyk Paweł M 95 95 50 45 285 80 99 179 464 1269 17
46 129 Andrzejczyk Patryk M 70 85 45 40 240 91 93 184 424
48 140 Andrzejczyk Przemysław M 65 80 30 50 225 68 88 156 381
Las Jastrzębie
38 3 Mołdrzyk Dawid M 85 95 50 50 280 90 94 184 464 1267 18
39 8 Mołdrzyk Janusz P 80 95 50 25 250 65 87 152 402
37 13 Gembalczyk Paweł P 80 85 45 50 260 44 97 141 401
Łoś Tarnów
125 75 Szwiec Ryszard M 85 90 50 40 265 91 97 188 453 1259 19
126 85 Wiśniewski Hubert M 85 85 45 30 245 89 86 175 420
124 80 Gębala Marek M 70 70 40 45 225 78 83 161 386
Głuszec Białystok
2 123 Molski Krzysztof M 90 85 45 45 265 84 98 182 447 1251 20
1 118 Kulikowski Marek M 70 85 45 30 230 85 97 182 412
3 128 Ziniewicz Robert P 75 75 45 40 235 65 92 157 392
Wieniec Zgorzelec
31 97 Liczner Józef M 85 90 35 50 260 72 99 171 431 1245 21
33 113 Liczner Paweł P 65 90 45 40 240 79 89 168 408
32 108 Liczner Marcin P 80 80 40 45 245 70 91 161 406
Odyniec Mrągowo
73 59 Bałdyga Grzegorz M 90 95 50 45 280 81 99 180 460 1244 22
75 43 Mierzejewski Jacek M 85 85 50 50 270 88 89 177 447
74 54 Kozłowski Piotr P 85 75 40 45 245 92 0 92 337
Ślepowron Rudzica
6 86 Stokłosa Andrzej M 85 85 50 40 260 73 91 164 424 1235 23
4 91 Górniak Tomasz M 75 90 50 45 260 68 92 160 420
5 102 Hanzlik Tomasz M 75 90 45 50 260 33 98 131 391
Odyniec Toruń
129 57 Rudnicki Piotr M 75 85 50 50 260 90 99 189 449 1235 24
128 67 Rudnicki Marcin M 80 95 45 45 265 64 98 162 427
127 62 Fijałkowski Michał P 45 80 45 40 210 75 74 149 359
Jaźwiec Czerwonak
94 144 Kaliński Hubert M 65 85 50 50 250 81 92 173 423 1220 25
91 138 Banaszak Robert P 65 90 45 45 245 78 83 161 406
93 150 Kala Tomasz P 75 75 40 35 225 73 93 166 391
Głuszec Nowy Targ
71 77 Guzik Rafał M 95 95 45 45 280 76 99 175 455 1220 26
70 72 Guzik Andrzej M 50 80 45 45 220 83 85 168 388
72 61 Knurowski Paweł M 60 90 35 30 215 74 88 162 377
Rogacz Giżycko
117 55 Tuszkowski Ryszard M 70 85 50 45 250 77 98 175 425 1218 27
116 66 Turczyn Paweł M 75 85 40 50 250 70 94 164 414
115 50 Ambroziak Grażyna M 40 85 50 50 225 65 89 154 379
Hubert Świebodzin
146 95 Sidoruk Andrzej M 85 90 40 35 250 74 97 171 421 1211 28
147 90 Strankowski Zbigniew P 60 85 50 50 245 60 96 156 401
145 79 Radziewicz Daniel P 60 75 45 40 220 73 96 169 389
Sęp Włocławek
138 112 Zieliński Mariusz M 95 100 35 40 270 80 99 179 449 1210 29
136 107 Kaszewski Andrzej P 80 75 45 45 245 83 90 173 418
137 117 Michalski Ryszard M 55 75 35 25 190 65 88 153 343
Nemrod w Dwukołach
14 136 Marlęga Sławomir M 70 95 40 50 255 87 100 187 442 1207 30
13 125 Hajczuk Wiesław M 85 80 45 50 260 76 93 169 429
15 130 Pesta Adrian P 55 85 45 35 220 27 89 116 336
Ryś Częstochowa
18 89 Sztajner Mariusz M 80 95 50 45 270 89 96 185 455 1192 31
17 94 Bąk Maciej P 70 80 45 35 230 80 80 160 390
16 99 Bąk Grzegorz M 85 90 30 20 225 58 64 122 347
Drop w Warcie
107 68 Baliński Roman, Stefan M 85 90 40 50 265 91 93 184 449 1192 32
106 73 Baliński Damian P 85 85 25 45 240 85 97 182 422
108 84 Kowalski Marek, Stamisław M 50 65 30 35 180 55 86 141 321
Rogacz Ciechanowiec
66 149 Osipiński Rafał P 90 85 25 40 240 82 90 172 412 1185 33
64 5 Deniziak Ryszard Antoni M 70 80 45 45 240 82 73 155 395
65 139 Łopuski Wojciech P 65 85 40 35 225 58 95 153 378
Mewa Braniewo
21 53 Kurzyński Andrzej Hubert M 90 95 45 50 280 75 92 167 447 1160 34
20 63 Grzybowski Rafał P 50 65 40 45 200 76 89 165 365
19 58 Goerick Marek M 90 85 40 50 265 0 83 83 348
Jeleń Żychlin
90 12 Polańczyk Rafał M 85 75 30 45 235 76 90 166 401 1136 35
88 145 Czajka Robert P 100 75 45 30 250 29 95 124 374
89 1 Kruczkowski Marek M 60 85 35 40 220 53 88 141 361
Jeleń Oleśnica
140 17 Jaszczak Jarosław Bernard P 80 95 50 45 270 73 88 161 431 1133 36
141 22 Sejud Michał M 60 75 45 50 230 49 82 131 361
139 27 Jaszczak Andrzej P 60 75 35 30 200 63 78 141 341
Bzura Sochaczew
111 104 Ozimek Tomasz Kazimierz M 85 95 50 40 270 64 94 158 428 1119 37
110 109 Kocik Krzysztof M 85 60 45 25 215 69 87 156 371
109 120 Ciszewski Jacek Sylwester P 75 50 30 25 180 48 92 140 320
Chełmskie Towarzystwo Prawidłowego Myślistwa
12 92 Piętak Paweł M 70 90 45 50 255 79 79 158 413 1113 38
10 87 Makuch Andrzej M 65 70 40 35 210 77 96 173 383
11 82 Ołówek Piotr P 50 65 25 30 170 52 95 147 317
Miś Przemyśl
97 127 Dąbrowski Piotr P 50 95 25 35 205 91 92 183 388 1113 39
98 122 Niebieszczański Hubert P 70 75 50 40 235 58 76 134 369
99 134 Wojdylak Tomasz P 50 60 40 35 185 82 89 171 356
Tur Ziębice
130 147 Gąsior Piotr M 75 80 40 35 230 62 98 160 390 1098 40
131 142 Małczak Józef P 75 75 40 25 215 59 90 149 364
132 137 Wieczorek Arkadiusz P 55 80 30 35 200 60 84 144 344
Szarak Małkinia
79 143 Domanowski Krzysztof P 80 90 35 25 230 79 93 172 402 1092 41
81 133 Wyszyński Zbigniew P 70 90 40 30 230 33 90 123 353
80 132 Karp Jacek P 75 80 30 45 230 44 63 107 337
Belina Włoszczowa
42 6 Sosnowski Tomasz P 80 90 45 30 245 80 98 178 423 1091 42
148 11 Tomaszewicz Sławomir P 65 65 35 10 175 70 94 164 339
41 16 Sosnowski Mateusz Tomasz P 50 70 45 35 200 51 78 129 329
Świt Zamość
144 83 Wojtasiuk Mariusz Piotr M 55 80 50 50 235 73 84 157 392 1085 43
142 88 Kawalec Andrzej M 70 80 45 50 245 66 71 137 382
143 78 Nowak Konrad P 55 60 20 30 165 55 91 146 311
Sarenka Harata
104 4 Hadam Dominik M 75 95 45 35 250 77 83 160 410 1061 44
103 9 Bobola Grzegorz M 55 70 45 45 215 86 64 150 365
105 148 Hadam Piotr P 55 35 25 35 150 51 85 136 286
Łoś Jawor
57 81 Kucab Zbigniew M 80 80 45 20 225 54 93 147 372 1027 45
56 76 Kucab Grzegorz P 50 90 30 25 195 66 70 136 331
55 71 Bącal Szczepan P 65 80 40 30 215 46 63 109 324
Kaczor Śmiłowo
84 131 Senger Marcin M 90 100 50 45 285 82 96 178 463 973 46
83 126 Ksycki Radosław P 50 55 35 25 165 59 82 141 306
82 115 Trzebny Marcin P 45 45 10 15 115 23 66 89 204
Kszyk Kraków
50 44 Knap Maciej P 55 75 45 10 185 68 86 154 339 874 47
51 49 Knap Wojciech P 45 65 30 20 160 40 70 110 270
49 39 Bęben Zbigniew P 45 40 25 20 130 61 74 135 265






























Jeleń Dębno - poza konkursem
30 46 Skorobogaty Tadeusz M 90 95 50 45 280 87 98 185 465 1295
28 51 Jakóbczyk Jarosław P 75 95 50 50 270 63 89 152 422
29 56 Pulikowski Eugeniusz M 70 85 50 35 240 73 95 168 408
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej