POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki ind. KKKŁ 23-24 IX 2017
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Koło Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 93 16 Kraiński Piotr M K.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk 100 100 50 50 300 89 94 183 483
2 10 2 Grobelny Adam M Drop Kazimierz Biskupi 95 100 50 50 295 89 98 187 482
3 24 4 Radwański Rafał M "Świstak" Zagórz 85 100 50 50 285 94 94 188 473
4 19 4 Fiszer Marcin M 43 Słonka 90 90 50 50 280 93 99 192 472
5 26 5 Surma Tomasz M Sokół 95 90 50 50 285 86 98 184 469
6 7 2 Górski Henryk M Darz Bór Zbydniów 95 100 40 45 280 88 99 187 467
7 29 5 Kubiak Waldemar M "Świstak" Zagórz 85 90 50 50 275 92 100 192 467
8 18 3 Tomala Sławomir M Darz Bór Zbydniów 95 100 45 35 275 94 97 191 466
9 69 12 Furmańczak Tomasz M Koło Łowieckie Nr 3 "Szarak" Strzyżewice 85 90 50 50 275 92 99 191 466
10 114 19 Gałęcki Bogdan M "Bory Lubuskie" Gorzów Wlkp. 80 100 50 50 280 87 98 185 465
11 46 8 Skorobogaty Tadeusz M "Jeleń" Dębno 90 95 50 45 280 87 98 185 465
12 103 18 Szugajew Michał M K.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk 100 90 45 45 280 87 98 185 465
13 135 23 Andrzejczyk Paweł M Bekas Koszalin 95 95 50 45 285 80 99 179 464
14 3 1 Mołdrzyk Dawid M Las Jastrzębie 85 95 50 50 280 90 94 184 464
15 28 5 Montowski Zbyszko M "Głusza" w Łąsku Wielkim 90 100 50 50 290 82 91 173 463
16 131 22 Senger Marcin M Kaczor 90 100 50 45 285 82 96 178 463
17 110 19 Oleksik Marcin M Kuropatwa Zwoleń 85 95 50 50 280 86 97 183 463
18 98 17 Szyłejko Rafał M K.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk 80 95 50 50 275 88 100 188 463
19 59 10 Bałdyga Grzegorz M Koło Łowieckie "Odyniec" 90 95 50 45 280 81 99 180 460
20 15 3 Maciaszek Konrad M Drop Kazimierz Biskupi 85 95 50 50 280 81 96 177 457
21 77 13 Guzik Rafał M Głuszec w Nowym Targu 95 95 45 45 280 76 99 175 455
22 89 15 Sztajner Mariusz M Ryś w Częstochowie 80 95 50 45 270 89 96 185 455
23 2 1 Jurik Rostislav M 3 Chrobry Głuchołazy 95 95 45 45 280 76 98 174 454
24 106 18 Miotła Grzegorz M Bażant w Poniatowej 90 90 45 50 275 86 92 178 453
25 75 13 Szwiec Ryszard M Łoś Tarnów 85 90 50 40 265 91 97 188 453
26 112 19 Zieliński Mariusz M KŁ nr 110 Sęp 95 100 35 40 270 80 99 179 449
27 68 12 Baliński Roman M Nr 5 Drop w Warcie 85 90 40 50 265 91 93 184 449
28 57 10 Rudnicki Piotr M WKŁ 260 Odyniec Toruń 75 85 50 50 260 90 99 189 449
29 33 6 Montowski Hubert M "Głusza" w Łąsku Wielkim 75 95 45 50 265 85 98 183 448
30 53 9 Kurzyński Andrzej M KŁ "MEWA" Braniewo 90 95 45 50 280 75 92 167 447
31 38 7 Borowicz Paweł M "Głusza" w Łąsku Wielkim 95 85 45 45 270 77 100 177 447
32 43 8 Mierzejewski Jacek M Koło Łowieckie "Odyniec" 85 85 50 50 270 88 89 177 447
33 123 21 Molski Krzysztof M Głuszec Białystok 90 85 45 45 265 84 98 182 447
34 48 8 Golec Michał M Jurand ze Spychowa Sławno 75 85 50 50 260 90 96 186 446
35 30 5 Klawe Hubert M 43 Słonka 90 95 45 40 270 78 96 174 444
36 41 7 Bekasiak Szymon M WKŁ DROP Szczecin 95 85 50 45 275 82 86 168 443
37 136 23 Marlęga Sławomir M Nemrod w Dwukołach 70 95 40 50 255 87 100 187 442
38 45 8 Wróblewski Andrzej M 25 "Czajka" w Kraszewicach 85 90 45 50 270 71 97 168 438
39 146 25 Wisiński Bartosz M 3 Chrobry Głuchołazy 85 95 40 45 265 75 98 173 438
40 47 8 Cybula Ryszard M BIELIK Baby 80 80 45 45 250 86 99 185 435
41 23 4 Jędral Robert M Darz Bór Zbydniów 80 90 45 45 260 77 97 174 434
42 40 7 Przybyłowicz Remigiusz M 25 "Czajka" w Kraszewicach 80 85 50 40 255 82 97 179 434
43 20 4 Pulcer Łukasz M Drop Kazimierz Biskupi 90 90 50 40 270 67 95 162 432
44 124 21 Chuderski Kazimierz M "Bory Lubuskie" Gorzów Wlkp. 85 80 45 50 260 81 91 172 432
45 74 13 Franczak Grzegorz M Koło Łowieckie Nr 3 "Szarak" Strzyżewice 80 85 45 40 250 89 93 182 432
46 119 20 Wiśniewski Piotr M "Bory Lubuskie" Gorzów Wlkp. 85 95 50 40 270 67 94 161 431
47 17 3 Jaszczak Jarosław P WKŁ "Jeleń" Oleśnica 80 95 50 45 270 73 88 161 431
48 97 17 Liczner Józef M Wieniec Zgorzelec 85 90 35 50 260 72 99 171 431
49 125 21 Hajczuk Wiesław M Nemrod w Dwukołach 85 80 45 50 260 76 93 169 429
50 104 18 Ozimek Tomasz M Nr 1 "Bzura" w Sochaczewie 85 95 50 40 270 64 94 158 428
51 32 6 Golec Marcin M Jurand ze Spychowa Sławno 75 90 50 45 260 72 96 168 428
52 67 12 Rudnicki Marcin M WKŁ 260 Odyniec Toruń 80 95 45 45 265 64 98 162 427
53 100 17 Grzybowski Zbigniew M Kuropatwa Zwoleń 85 80 50 50 265 67 93 160 425
54 14 3 Węgrzyn Jarosław M 43 Słonka 75 85 50 45 255 90 80 170 425
55 25 5 Bekasiak Paweł M WKŁ DROP Szczecin 70 90 45 45 250 83 92 175 425
56 55 10 Tuszkowski Ryszard M Rogacz Giżycko z siedzibą w Gajewie 70 85 50 45 250 77 98 175 425
57 96 16 Kita Jan M Bażant w Poniatowej 85 80 45 40 250 80 95 175 425
58 86 15 Stokłosa Andrzej M Ślepowron Rudzica 85 85 50 40 260 73 91 164 424
59 129 22 Andrzejczyk Patryk M Bekas Koszalin 70 85 45 40 240 91 93 184 424
60 144 24 Kaliński Hubert M 12 Jaźwiec 65 85 50 50 250 81 92 173 423
61 6 1 Sosnowski Tomasz P BELINA we Włoszczowie 80 90 45 30 245 80 98 178 423
62 51 9 Jakóbczyk Jarosław P "Jeleń" Dębno 75 95 50 50 270 63 89 152 422
63 73 13 Baliński Damian P Nr 5 Drop w Warcie 85 85 25 45 240 85 97 182 422
64 52 9 Dylewski Grzegorz M BIELIK Baby 90 80 45 50 265 58 98 156 421
65 95 16 Sidoruk Andrzej M HUBERT Świebodzin 85 90 40 35 250 74 97 171 421
66 91 16 Górniak Tomasz M Ślepowron Rudzica 75 90 50 45 260 68 92 160 420
67 85 15 Wiśniewski Hubert M Łoś Tarnów 85 85 45 30 245 89 86 175 420
68 107 18 Kaszewski Andrzej P KŁ nr 110 Sęp 80 75 45 45 245 83 90 173 418
69 36 6 Jóźwiak Piotr M WKŁ DROP Szczecin 65 75 45 50 235 86 96 182 417
70 34 6 Małecki Artur M "Świstak" Zagórz 65 80 40 45 230 87 100 187 417
71 141 24 Wąsik Dawid M 3 Chrobry Głuchołazy 75 90 50 45 260 60 96 156 416
72 35 6 Prędki Paweł M 25 "Czajka" w Kraszewicach 75 90 50 40 255 78 82 160 415
73 66 11 Turczyn Paweł M Rogacz Giżycko z siedzibą w Gajewie 75 85 40 50 250 70 94 164 414
74 42 7 Bykowski Paweł P BIELIK Baby 95 100 40 50 285 50 78 128 413
75 92 16 Piętak Paweł M CHEŁMSKIE TOWARZYSTWO PRAWIDŁOWEGO MYŚLISTWA KOŁO ŁOWIECKIE NR 22 70 90 45 50 255 79 79 158 413
76 149 25 Osipiński Rafał P "Rogacz" z/s w Ciechanowcu 90 85 25 40 240 82 90 172 412
77 118 20 Kulikowski Marek M Głuszec Białystok 70 85 45 30 230 85 97 182 412
78 37 7 Golec Mariusz M Jurand ze Spychowa Sławno 75 55 45 50 225 91 95 186 411
79 4 1 Hadam Dominik M Sarenka Harta 75 95 45 35 250 77 83 160 410
80 113 19 Liczner Paweł P Wieniec Zgorzelec 65 90 45 40 240 79 89 168 408
81 56 10 Pulikowski Eugeniusz M "Jeleń" Dębno 70 85 50 35 240 73 95 168 408
82 21 4 Polit Roman Adam P Sokół 65 75 50 45 235 79 93 172 407
83 138 23 Banaszak Robert P 12 Jaźwiec 65 90 45 45 245 78 83 161 406
84 108 18 Liczner Marcin P Wieniec Zgorzelec 80 80 40 45 245 70 91 161 406
85 8 2 Mołdrzyk Janusz P Las Jastrzębie 80 95 50 25 250 65 87 152 402
86 143 24 Domanowski Krzysztof P Szarak Małkinia 80 90 35 25 230 79 93 172 402
87 13 3 Gembalczyk Paweł P Las Jastrzębie 80 85 45 50 260 44 97 141 401
88 90 15 Strankowski Zbigniew P HUBERT Świebodzin 60 85 50 50 245 60 96 156 401
89 12 2 Polańczyk Rafał M Jeleń w Żychlinie 85 75 30 45 235 76 90 166 401
90 31 6 Kaczmarski Dariusz P Sokół 80 65 40 45 230 72 98 170 400
91 5 1 Deniziak Ryszard M "Rogacz" z/s w Ciechanowcu 70 80 45 45 240 82 73 155 395
92 101 17 Maruszak Wojciech M Bażant w Poniatowej 70 80 45 45 240 61 92 153 393
93 83 14 Wojtasiuk Mariusz M Wojskowe Koł. Łow. Nr 121 Świt w Zamościu 55 80 50 50 235 73 84 157 392
94 128 22 Ziniewicz Robert P Głuszec Białystok 75 75 45 40 235 65 92 157 392
95 102 17 Hanzlik Tomasz M Ślepowron Rudzica 75 90 45 50 260 33 98 131 391
96 105 18 Mężyk Dariusz M Kuropatwa Zwoleń 85 80 45 50 260 60 71 131 391
97 150 25 Kala Tomasz P 12 Jaźwiec 75 75 40 35 225 73 93 166 391
98 147 25 Gąsior Piotr M TUR Ziębice 75 80 40 35 230 62 98 160 390
99 94 16 Bąk Maciej P Ryś w Częstochowie 70 80 45 35 230 80 80 160 390
100 79 14 Radziewicz Daniel P HUBERT Świebodzin 60 75 45 40 220 73 96 169 389
101 72 12 Guzik Andrzej M Głuszec w Nowym Targu 50 80 45 45 220 83 85 168 388
102 127 22 Dąbrowski Piotr P Wojskowe Koło Łowieckie Nr 199 "MIŚ" Przemyśl 50 95 25 35 205 91 92 183 388
103 80 14 Gębala Marek M Łoś Tarnów 70 70 40 45 225 78 83 161 386
104 87 15 Makuch Andrzej M CHEŁMSKIE TOWARZYSTWO PRAWIDŁOWEGO MYŚLISTWA KOŁO ŁOWIECKIE NR 22 65 70 40 35 210 77 96 173 383
105 88 15 Kawalec Andrzej M Wojskowe Koł. Łow. Nr 121 Świt w Zamościu 70 80 45 50 245 66 71 137 382
106 140 24 Andrzejczyk Przemysław M Bekas Koszalin 65 80 30 50 225 68 88 156 381
107 50 9 Ambroziak Grażyna M Rogacz Giżycko z siedzibą w Gajewie 40 85 50 50 225 65 89 154 379
108 139 24 Łopuski Wojciech P "Rogacz" z/s w Ciechanowcu 65 85 40 35 225 58 95 153 378
109 64 11 Nicpoń Tomasz M Koło Łowieckie Nr 3 "Szarak" Strzyżewice 70 80 45 20 215 65 98 163 378
110 61 11 Knurowski Paweł M Głuszec w Nowym Targu 60 90 35 30 215 74 88 162 377
111 145 25 Czajka Robert P Jeleń w Żychlinie 100 75 45 30 250 29 95 124 374
112 81 14 Kucab Zbigniew M Łoś Jawor 80 80 45 20 225 54 93 147 372
113 109 19 Kocik Krzysztof M Nr 1 "Bzura" w Sochaczewie 85 60 45 25 215 69 87 156 371
114 122 21 Niebieszczański Hubert P Wojskowe Koło Łowieckie Nr 199 "MIŚ" Przemyśl 70 75 50 40 235 58 76 134 369
115 9 2 Bobola Grzegorz M Sarenka Harta 55 70 45 45 215 86 64 150 365
116 63 11 Grzybowski Rafał P KŁ "MEWA" Braniewo 50 65 40 45 200 76 89 165 365
117 142 24 Małczak Józef P TUR Ziębice 75 75 40 25 215 59 90 149 364
118 22 4 Sejud Michał M WKŁ "Jeleń" Oleśnica 60 75 45 50 230 49 82 131 361
119 1 1 Kruczkowski Marek M Jeleń w Żychlinie 60 85 35 40 220 53 88 141 361
120 62 11 Fijałkowski Michał P WKŁ 260 Odyniec Toruń 45 80 45 40 210 75 74 149 359
121 134 23 Wojdylak Tomasz P Wojskowe Koło Łowieckie Nr 199 "MIŚ" Przemyśl 50 60 40 35 185 82 89 171 356
122 133 23 Wyszyński Zbigniew P Szarak Małkinia 70 90 40 30 230 33 90 123 353
123 58 10 Goerick Marek M KŁ "MEWA" Braniewo 90 85 40 50 265 0 83 83 348
124 99 17 Bąk Grzegorz M Ryś w Częstochowie 85 90 30 20 225 58 64 122 347
125 137 23 Wieczorek Arkadiusz P TUR Ziębice 55 80 30 35 200 60 84 144 344
126 117 20 Michalski Ryszard M KŁ nr 110 Sęp 55 75 35 25 190 65 88 153 343
127 27 5 Jaszczak Andrzej P WKŁ "Jeleń" Oleśnica 60 75 35 30 200 63 78 141 341
128 44 8 Knap Maciej P "Kszyk" w Krakowie 55 75 45 10 185 68 86 154 339
129 11 2 Tomaszewicz Sławomir P BELINA we Włoszczowie 65 65 35 10 175 70 94 164 339
130 54 9 Kozłowski Piotr P Koło Łowieckie "Odyniec" 85 75 40 45 245 92 0 92 337
131 132 22 Karp Jacek P Szarak Małkinia 75 80 30 45 230 44 63 107 337
132 130 22 Pesta Adrian P Nemrod w Dwukołach 55 85 45 35 220 27 89 116 336
133 76 13 Kucab Grzegorz P Łoś Jawor 50 90 30 25 195 66 70 136 331
134 16 3 Sosnowski Mateusz P BELINA we Włoszczowie 50 70 45 35 200 51 78 129 329
135 71 12 Bącal Szczepan P Łoś Jawor 65 80 40 30 215 46 63 109 324
136 84 14 Kowalski Marek M Nr 5 Drop w Warcie 50 65 30 35 180 55 86 141 321
137 120 20 Ciszewski Jacek P Nr 1 "Bzura" w Sochaczewie 75 50 30 25 180 48 92 140 320
138 82 14 Ołówek Piotr P CHEŁMSKIE TOWARZYSTWO PRAWIDŁOWEGO MYŚLISTWA KOŁO ŁOWIECKIE NR 22 50 65 25 30 170 52 95 147 317
139 78 13 Nowak Konrad P Wojskowe Koł. Łow. Nr 121 Świt w Zamościu 55 60 20 30 165 55 91 146 311
140 126 21 Ksycki Radosław P Kaczor 50 55 35 25 165 59 82 141 306
141 148 25 Hadam Piotr P Sarenka Harta 55 35 25 35 150 51 85 136 286
142 49 9 Knap Wojciech P "Kszyk" w Krakowie 45 65 30 20 160 40 70 110 270
143 39 7 Bęben Zbigniew P "Kszyk" w Krakowie 45 40 25 20 130 61 74 135 265
144 115 20 Trzebny Marcin P Kaczor 45 45 10 15 115 23 66 89 204
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej