POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki drużynowe Puchar 95 lecia PZŁ


Wyniki drużynowe z zawodów: Puchar 95 lecia PZŁ - 02.06.2018


prezentuj wyniki
Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
Piła
78 131 Oborski Przemysław M 90 95 50 45 280 93 97 190 470 1335 1
76 126 Grams Dominik P 85 70 45 45 245 93 95 188 433
77 115 Hein Beata M 80 85 50 40 255 81 96 177 432
Toruń
115 57 Karpik Michał M 90 100 45 45 280 96 95 191 471 1304 2
117 67 Marcinkowski Bartosz P 95 90 45 50 280 70 85 155 435
116 62 Łąpieś Julita Natalia M 75 80 40 35 230 71 97 168 398
Bydgoszcz
11 38 Montowski Zbyszko M 95 95 50 50 290 90 95 185 475 1285 3
10 28 Karpiński Łukasz P 85 75 45 45 250 86 97 183 433
12 33 Oset Maria Magdalena M 75 80 40 35 230 54 93 147 377
Konin
41 10 Neneman Tomasz Janusz M 95 85 50 50 280 91 99 190 470 1266 4
42 15 Socha Dominika M 75 75 45 35 230 87 95 182 412
40 20 Dawidczyk Kazimierz P 80 80 35 40 235 73 76 149 384
Tarnobrzeg
110 18 Pasztaleniec Kamil P 80 95 45 45 265 88 96 184 449 1253 5
111 7 Tomala Sławomir M 90 95 50 30 265 84 100 184 449
109 23 Mękal Patrycja P 60 65 50 30 205 52 98 150 355
Poznań
84 14 Fiszer Marcin M 90 95 45 50 280 96 96 192 472 1251 6
82 19 Włodarczyk Waldemar P 65 90 45 50 250 92 97 189 439
83 30 Urban Natalia M 40 70 20 45 175 70 95 165 340
Łomża
63 41 Święcki Krzysztof M 100 95 50 50 295 80 87 167 462 1244 7
61 5 Osipiński Rafał P 95 75 45 45 260 76 95 171 431
62 89 Sokólska Urszula P 70 70 45 20 205 55 91 146 351
Piotrków Trybunalski
80 52 Cybula Ryszard M 100 90 45 45 280 94 93 187 467 1244 8
79 47 Bykowski Paweł P 90 95 50 50 285 81 97 178 463
81 42 Korczyc Jolanta P 70 55 35 20 180 50 84 134 314
Słupsk
105 37 Sztobnicki Paweł P 90 85 30 45 250 80 97 177 427 1235 9
104 48 Łabenda Agata M 55 90 40 35 220 91 94 185 405
103 32 Borys Damian Andrzej M 50 90 40 50 230 79 94 173 403
Opole
73 2 Adamczyk Bartosz Jerzy M 80 80 50 50 260 71 86 157 417 1232 10
74 99 Bernacka-Adamczyk Dominika Ewa M 70 90 50 35 245 72 94 166 411
75 133 Sadowski Marek Michał P 70 95 45 40 250 61 93 154 404
Siedlce
99 121 Romanik Sylwester P 100 70 45 45 260 83 95 178 438 1220 11
98 116 Pióro Robert Zbigniew M 75 85 50 45 255 75 88 163 418
97 111 Królak Magdalena P 55 85 40 20 200 75 89 164 364
Ciechanów
16 125 Marlęga Sławomir M 90 95 50 40 275 76 98 174 449 1217 12
17 130 Przeorek Dominika Marta P 75 85 45 35 240 76 93 169 409
18 136 Szydłowski Zbigniew P 75 75 50 30 230 47 82 129 359
Suwałki
108 50 Roszko Marcin M 90 100 45 50 285 89 95 184 469 1212 13
106 55 Kleszczewski Zbigniew P 65 85 40 45 235 74 97 171 406
107 66 Piątkowska - Klimaszewska Ewa P 70 80 20 35 205 56 76 132 337
Poznań II
87 90 Szymański Tomasz M 90 95 50 50 285 91 93 184 469 1207 14
85 79 Banaszak Robert P 85 85 50 35 255 76 89 165 420
86 12 Zielazek Anna P 55 65 10 20 150 72 96 168 318
Koszalin
43 94 Andrzejczyk Paweł M 85 90 40 50 265 76 94 170 435 1204 15
45 135 Żołądkiewicz Dariusz P 70 85 50 50 255 80 88 168 423
44 129 Grynia Barbara P 65 55 25 35 180 81 85 166 346
Jelenia Góra
30 113 Wojtaszuk Dariusz M 90 95 50 40 275 89 85 174 449 1204 16
29 108 Kowalczyk Tomasz P 60 90 45 40 235 72 96 168 403
28 97 Gaj Joanna P 55 60 40 35 190 71 91 162 352
Bielsko Biała
8 86 Stokłosa Andrzej M 80 90 50 40 260 76 92 168 428 1201 17
7 102 Kucharczyk Kazimierz P 80 80 45 45 250 57 97 154 404
9 91 Temel Katarzyna P 70 55 45 40 210 70 89 159 369
Gorzów Wielkopolski
26 124 Kołodziński Jacek M 90 100 50 50 290 92 97 189 479 1201 18
25 114 Janicki Michał P 70 90 45 50 255 85 99 184 439
27 119 Melanowicz Barbara P 60 50 25 20 155 41 87 128 283
Kraków
47 49 Pudełko Janusz M 80 95 50 45 270 81 97 178 448 1190 19
46 44 Gąsiorek Bogusław P 65 80 45 50 240 57 86 143 383
48 39 Rachwalik Barbara P 45 75 35 40 195 68 96 164 359
Włocławek
126 117 Smykowski Marcin M 90 95 50 45 280 91 99 190 470 1189 20
124 107 Ośmiałowski Radosław P 70 55 35 50 210 83 86 169 379
125 112 Smykowska Magdalena P 60 55 35 30 180 73 87 160 340
Tarnów
114 85 Nowak Tadeusz M 85 95 50 40 270 77 84 161 431 1182 21
113 75 Kłos Artur P 60 70 45 30 205 91 84 175 380
112 80 Figura Klaudia M 75 80 40 35 230 48 93 141 371
Katowice
36 8 Mołdrzyk Dawid M 85 90 50 45 270 87 87 174 444 1176 22
34 13 Mołdrzyk Janusz P 80 90 50 25 245 65 71 136 381
35 3 Malcharek Sylwia P 45 85 20 30 180 85 86 171 351
Warszawa
121 60 Huminiak Tomasz M 95 100 45 50 290 83 92 175 465 1174 23
122 65 Łakomy Jakub P 50 70 45 45 210 82 92 174 384
123 70 Sala Beata M 45 85 40 5 175 59 91 150 325
Gdańsk
24 93 Kraiński Piotr M 100 85 50 50 285 87 93 180 465 1169 24
23 103 Hoppa Sebastian P 80 85 50 50 265 81 99 180 445
22 98 Frieske-Pszczółkowska Magdalena P 55 30 20 10 115 60 84 144 259
Rzeszów
95 9 Iskrzycki Leszek P 85 75 50 45 255 89 95 184 439 1168 25
94 4 Gawron Jakub M 75 90 45 45 255 79 93 172 427
96 36 Krawiec - Grabczak Marta P 40 70 30 20 160 47 95 142 302
Zielona Góra
135 120 Szarpak Łukasz M 80 95 50 50 275 93 96 189 464 1153 26
133 104 Buda Sławomir P 80 85 40 50 255 81 87 168 423
134 109 Górecka Justyna P 40 60 25 5 130 44 92 136 266
Radom
92 110 Oleksik Marcin Paweł M 95 95 45 50 285 88 88 176 461 1142 27
91 100 Barwicki Paweł P 65 80 45 35 225 64 97 161 386
93 105 Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina P 35 55 45 15 150 60 85 145 295
Łódź
65 26 Surma Tomasz M 85 100 50 50 285 79 96 175 460 1136 28
66 31 Walczak Kamil P 70 80 30 25 205 80 99 179 384
64 21 Cieślak Katarzyna P 50 55 35 40 180 27 85 112 292
Sieradz
100 84 Baliński Damian P 90 100 50 50 290 94 98 192 482 1131 29
101 68 Baliński Roman, Stefan M 70 95 50 45 260 90 93 183 443
102 73 Kamińska Karolina P 30 45 20 5 100 46 60 106 206
Leszno
56 69 Kołodziejczyk Piotr P 90 95 50 45 280 75 99 174 454 1121 30
55 74 Furmańczak Tomasz M 55 90 45 50 240 81 96 177 417
57 64 Wójcik Adrianna P 30 35 35 10 110 62 78 140 250
Chełm
14 87 Kędzierawski Piotr M 80 95 45 30 250 73 94 167 417 1117 31
15 92 Pcion Jacek P 85 75 45 40 245 80 86 166 411
13 82 Jańczak Anna Maria P 45 75 40 15 175 47 67 114 289
Białystok
4 118 Pilcicki Bogusław M 95 100 45 45 285 76 93 169 454 1105 32
5 123 Rybiński Wojciech P 80 65 40 20 205 80 94 174 379
6 128 Skiepko Anna P 50 60 35 10 155 42 75 117 272
Olsztyn
71 59 Jesionowski Jakub Paweł M 75 90 40 45 250 80 92 172 422 1102 33
72 54 Szadziewski Michał P 60 70 35 45 210 76 87 163 373
70 43 Bąk Ewa P 45 70 40 35 190 48 69 117 307
Legnica
54 81 Picur Józef P 80 95 45 50 270 80 96 176 446 1094 34
52 71 Chmielowiec Dominik P 80 80 50 50 260 48 99 147 407
53 76 Duszyńska Justyna P 25 60 35 25 145 32 64 96 241
Krosno
50 24 Jóźwik Olaf M 80 70 45 35 230 72 98 170 400 1053 35
49 29 Hołub Czesław P 65 65 45 35 210 69 98 167 377
51 34 Lorenc Joanna P 60 45 30 25 160 42 74 116 276
Przemyśl
88 127 Demski Witold M 80 75 45 40 240 88 89 177 417 1052 36
89 122 Powroźnik Bogdan P 80 70 45 30 225 78 98 176 401
90 134 Żyła Małgorzata P 50 60 40 10 160 13 61 74 234
Elbląg
19 58 Onopiak Ryszard M 85 90 45 45 265 67 89 156 421 1032 37
21 53 Polakowski Witold P 50 70 35 35 190 83 88 171 361
20 63 Polakowska Małgorzata P 45 55 35 20 155 28 67 95 250
Nowy Sącz
67 61 Guzik Rafał Andrzej M 80 95 45 50 270 91 97 188 458 988 38
68 72 Knurowski Hubert Paweł P 65 70 40 30 205 75 95 170 375
69 77 Mazur Kinga Józefa P 10 35 15 0 60 6 89 95 155
Wałbrzych
118 25 Gąsior Piotr M 90 85 40 45 260 66 97 163 423 972 39
120 137 Niemczak Amadeusz Paweł P 75 70 20 45 210 49 93 142 352
119 132 Miśkiewicz Sabina P 15 10 25 5 55 59 83 142 197
Kalisz
33 45 Wróblewski Andrzej M 85 85 50 25 245 78 95 173 418 969 40
31 35 Bąk Michał P 60 80 50 50 240 75 90 165 405
32 40 Biegańska Marcelina Maria P 20 15 10 0 45 17 84 101 146
Kielce
37 6 Jamróz Kamil Hubert M 90 100 50 50 290 93 97 190 480 951 41
38 11 Sosnowski Mateusz P 75 55 40 35 205 26 94 120 325
39 16 Szymczuch Joanna P 25 15 5 20 65 23 58 81 146
Biała Podlaska
1 46 Gochnio Jerzy Antoni M 80 80 50 50 260 86 95 181 441 887 42
3 56 Kopron Edward P 75 40 30 40 185 66 78 144 329
2 51 Kiszczak Agnieszka P 25 15 10 0 50 0 67 67 117
Lublin
58 101 Jaczyński Waldemar, Piotr M 85 80 45 40 250 75 96 171 421 823 43
60 96 Udrycki Sławomir P 80 95 45 40 260 50 92 142 402
Zamość
130 88 Polski Robert Jerzy M 80 90 45 50 265 71 81 152 417 804 44
131 83 Zawiślak Marcin P 45 25 0 5 75 40 82 122 197
132 78 Zawiślak Monika Anna P 30 35 25 50 140 34 16 50 190
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej