POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki zawodów Klasy "C" 1.09.2018
LOKATA Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz RAZEM
1 Brzeziński Adrian P 45 50 25 25 145 46 49 95 240
2 Sassek Marcin P 35 45 25 25 130 44 49 93 223
3 Krzyżagórski Bartosz P 45 40 25 20 130 44 49 93 223
4 Błaszczyk Michał P 35 40 25 25 125 45 50 95 220
5 Woźniak Adam P 45 45 20 25 135 36 48 84 219
6 Czarnecki Michał Jacek P 50 30 20 20 120 44 49 93 213
7 Pytlowski Andrzej P 40 40 25 20 125 32 49 81 206
8 Czerwień Szymon Piotr P 35 50 10 20 115 45 45 90 205
9 Lewandowski Marek P 40 40 15 25 120 32 50 82 202
10 Czerniak Jakub Hubert P 30 45 20 25 120 36 43 79 199
11 Majda Błażej Szymon P 40 40 20 25 125 26 46 72 197
12 Czerniak Karol P 40 40 15 20 115 36 46 82 197
13 Bazylczuk Andrzej Bartosz P 50 15 20 15 100 41 46 87 187
14 Zielazek Anna P 35 20 15 25 95 31 49 80 175
15 Zabierek Maciej P 35 35 15 15 100 33 41 74 174
16 Garczarek Aleksander P 35 25 15 20 95 27 48 75 170
17 Rębisz Zbigniew Adam P 15 40 15 10 80 39 47 86 166
18 Herrmann Mateusz P 35 40 0 15 90 32 42 74 164
19 Szymkowiak Tomasz P 20 15 20 25 80 46 38 84 164
20 Garczarek Adam II P 20 35 10 5 70 43 50 93 163
21 Markowski Hubert P 30 30 25 5 90 23 47 70 160
22 Pietrucha Patryk P 25 30 15 20 90 18 48 66 156
23 Dobrzycki Mariusz P 30 40 10 25 105 0 46 46 151
24 Jędraszak Tomasz P 30 40 15 20 105 0 45 45 150
25 Gąsiorek Bolesław P 30 40 20 25 115 34 0 34 149
26 Olszewski Łukasz P 35 20 15 5 75 28 46 74 149
27 Narowski Jacek P 40 15 5 15 75 23 49 72 147
28 Szabłoński Waldemar Antoni P 20 25 5 20 70 7 49 56 126
29 Sobkowiak Michał Konrad P 20 25 5 15 65 42 18 60 125
30 Janiszewski Michał P 20 25 0 10 55 25 41 66 121
31 Krajniak Zbigniew P 30 5 0 5 40 37 41 78 118
32 Depa Jakub P 15 15 20 5 55 27 34 61 116
33 Orzechowski Krzysztof Marek P 45 15 0 10 70 17 25 42 112
34 Buliczak Marcin P 15 15 5 10 45 16 48 64 109
35 Grodecki Tomasz P 20 10 5 5 40 25 43 68 108
36 Kornecki Grzegorz P 5 10 0 20 35 15 49 64 99
37 Adamczewski Marek P 20 10 5 0 35 23 38 61 96
38 Litka Marian P 10 15 5 20 50 0 39 39 89
39 Szymaś Łukasz P 20 15 10 0 45 15 27 42 87
40 Michalak Marcin P 30 30 10 5 75 0 9 9 84
41 Ślusarski Michał P 10 10 10 5 35 15 32 47 82
42 Borkowski Tomasz P 10 15 10 5 40 22 18 40 80
43 Domagalski Bartosz P 10 15 0 0 25 16 39 55 80
44 Kozielczyk Bartosz Mikołaj P 15 15 10 10 50 16 9 25 75
45 Lehmann Adam P 10 15 10 0 35 0 38 38 73
46 Nowaczyk Tomasz P 5 10 10 10 35 4 33 37 72
47 Napierała Grzegorz P 15 5 5 0 25 0 33 33 58
48 Bednarek Rafał P 0 5 0 15 20 27 9 36 56
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej