POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wymiki zawodów okręgowych 2013 indywidualne kl P

Klasa Powszechna



















LOKATA Nazwisko Imię Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 Gocałek Krzysztof 100 95 50 35 280 95 95 190 470
2 Kazubski Kacper 90 85 50 50 275 86 95 181 456
3 Węgrzyn Jarosław 75 100 50 50 275 79 99 178 453
4 Haufa Leszek 100 80 50 45 275 80 95 175 450
5 Mackiewicz Jan 95 90 50 45 280 74 95 169 449
6 Filipiński Cezary 85 85 50 50 270 76 97 173 443
7 Kaliński Hubert 85 90 45 40 260 83 100 183 443
8 Moliński Łukasz 80 95 50 45 270 81 91 172 442
9 Stępień Arkadiusz 80 95 50 45 270 72 96 168 438
10 Klawe Hubert 85 80 50 45 260 83 92 175 435
11 Maciński Maciej 95 85 45 50 275 72 87 159 434
12 Pilc Marek 90 90 50 30 260 74 100 174 434
13 Banaszak Robert 90 75 50 40 255 87 92 179 434
14 Franczak Mikołaj 65 95 50 50 260 76 97 173 433
15 Szczotka Grzegorz 95 80 50 45 270 70 90 160 430
16 Daniec Andrzej 85 70 50 45 250 79 99 178 428
17 Żołędziowski Piotr 90 75 50 30 245 86 96 182 427
18 Kala Tomasz 70 75 50 50 245 84 98 182 427
19 Piwowarski Maciej 85 90 45 45 265 66 95 161 426
20 Nowak Piotr 80 80 45 30 235 89 98 187 422
21 Tęgos Michał 80 85 45 50 260 60 98 158 418
22 Konowalski Maciej 80 75 50 45 250 71 94 165 415
23 Pilc Roman 70 80 40 50 240 81 93 174 414
24 Śnieguła Krzysztof 85 80 45 45 255 69 89 158 413
25 Maćkowiak Piotr 80 70 45 45 240 76 97 173 413
26 Dębina Roman 90 75 50 40 255 59 95 154 409
27 Kaiser Waldemar 80 90 50 45 265 53 85 138 403
28 Szymański Michał 80 75 45 45 245 61 92 153 398
29 Czerniak Włodzimierz 85 60 50 40 235 79 84 163 398
30 Garbacz Wojciech 85 65 50 50 250 50 97 147 397
31 Stachowiak Bartosz 80 75 45 40 240 72 85 157 397
32 Żórawski Piotr 85 85 45 45 260 42 93 135 395
33 Kadziszewski Maciej 80 75 40 45 240 69 85 154 394
34 Tomczak Jakub 75 65 50 30 220 81 90 171 391
35 Napierała Hubert 90 75 50 25 240 66 84 150 390
36 Przybyła Wiesław 80 55 50 40 225 68 95 163 388
37 Szczepanik Bartosz 80 80 50 30 240 60 86 146 386
38 Bąk Roman 70 95 40 35 240 53 92 145 385
39 Metler Bartłomiej 80 75 50 50 255 42 87 129 384
40 Ratajczak Paweł 65 70 45 45 225 72 86 158 383
41 Górski Przemysław 50 80 45 45 220 82 79 161 381
42 Karwański Ryszard 95 85 35 25 240 54 85 139 379
43 Troczyński Przemysław 80 65 45 25 215 78 86 164 379
44 Fimiak Michał 75 95 40 40 250 37 82 119 369
45 Baczyński Krzysztof 75 65 35 35 210 62 96 158 368
46 Lisiak Edmund 90 80 40 25 235 73 58 131 366
47 Pilarczyk Mirosław 80 55 45 30 210 68 85 153 363
48 Piwowarski Zbigniew 85 80 45 30 240 50 69 119 359
49 Włodarczyk Waldemar 75 60 40 40 215 51 93 144 359
50 Michalak Jacek 65 80 45 25 215 46 95 141 356
51 Maciński Szymon 55 80 35 25 195 66 95 161 356
52 Jokiel Marek 65 75 50 45 235 23 95 118 353
53 Maćkowiak Łukasz 65 60 40 45 210 54 82 136 346
54 Fiszer Tomasz 75 70 30 20 195 55 93 148 343
55 Skrzypczak Maciej 45 60 40 50 195 53 94 147 342
56 Walicht Karol 80 65 45 35 225 34 81 115 340
57 Leśniczak Jacek 55 90 45 30 220 56 63 119 339
58 Stępień Hubert 55 75 50 30 210 65 63 128 338
59 Lukstaedt Marek 75 60 35 40 210 38 89 127 337
60 Narowski Tomasz 80 30 45 45 200 48 89 137 337
61 Koźlecki Maciej 75 55 40 15 185 64 88 152 337
62 Bródka Mateusz 70 65 40 35 210 50 76 126 336
63 Poszwald Henryk 65 50 40 20 175 70 90 160 335
64 Śliczner Wojciech 95 50 30 35 210 42 82 124 334
65 Wyrzykiewicz Franciszek 75 40 40 40 195 43 86 129 324
66 Winiecki Krzysztof 75 45 35 35 190 49 84 133 323
67 Walicht Fryderyk 75 45 35 20 175 72 70 142 317
68 Małek Waldemar 75 75 40 40 230 20 62 82 312
69 Kasperek Adam 40 40 45 40 165 68 71 139 304
70 Wilczkowiak Szymon 75 65 25 30 195 46 51 97 292
71 Stasiak Grzegorz 40 65 50 25 180 26 85 111 291
72 Stroiński Hubert 70 35 25 35 165 41 81 122 287
73 Maciński Jan 70 70 35 20 195 9 57 66 261
74 Zarzyński Włodzimierz 60 20 30 15 125 55 81 136 261
75 Majewski Konrad 70 30 35 30 165 47 29 76 241
76 Kręglewski Adam 60 50 35 35 180 43 17 60 240
77 Krawiec Kazimierz 50 40 15 35 140 57 32 89 229
78 Przydanek Szymon 10 35 35 25 105 38 81 119 224
79 Ewert Maciej 0 60 45 50 155 0 0 0 155
80 Dobski Paweł 0 55 45 35 135 0 0 0 135
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej