POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki zawodów Okręgowych 2015 indywidualnie kl. P
yniki indywidualne z zawodów: Zawody Okręgowe 2015 - 20.06.2015
Klasa powszechna:
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Koło Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 99 17 Włodarczyk Waldemar P 78 Łoś 90 85 50 40 265 84 99 183 448
2 97 17 Kaliński Hubert P niestowarzyszony 80 95 40 40 255 91 99 190 445
3 30 5 Węgrzyn Jarosław P 43 Słonka 95 90 40 50 275 72 91 163 438
4 98 17 Banaszak Robert P niestowarzyszony 75 90 45 45 255 84 97 181 436
5 7 2 Kazubski Kacper P 37 Kaczor 80 90 45 40 255 86 91 177 432
6 59 10 Maciński Maciej P 38 Przelatek 85 85 45 50 265 74 88 162 427
7 52 9 Pilc Marek P 17 Drop 85 90 45 45 265 62 94 156 421
8 62 11 Stępień Arkadiusz P niestowarzyszony 70 90 45 35 240 83 97 180 420
9 54 9 Szczotka Grzegorz P 17 Drop 80 80 35 45 240 78 99 177 417
10 21 4 Włodarczak Tomasz P 81 Drop 85 70 40 50 245 92 74 166 411
11 10 2 Daniec Andrzej P 39 Wycinek 90 90 50 45 275 51 83 134 409
12 95 16 Zwierz Sebastian P Darzbór Słupsk 70 75 45 40 230 89 89 178 408
13 36 6 Narowski Tomasz P 59 Szarak 80 70 45 50 245 64 96 160 405
14 29 5 Klawe Hubert P 43 Słonka 85 65 45 40 235 75 95 170 405
15 53 9 Pilc Roman P 17 Drop 80 80 40 45 245 65 92 157 402
16 100 17 Kala Tomasz P niestowarzyszony 75 80 45 40 240 73 87 160 400
17 78 13 Górski Przemysław P 72 Zdrój 55 85 45 40 225 90 84 174 399
18 12 2 Piwowarski Maciej P 39 Wycinek 80 80 40 35 235 84 78 162 397
19 74 13 Maćkowiak jr Piotr P 68 Szarak 75 75 45 40 235 65 96 161 396
20 46 8 Napierała Hubert P 4 Słonka 85 85 40 35 245 65 85 150 395
21 2 1 Nowak Piotr P 9 Diana 70 70 40 45 225 70 97 167 392
22 3 1 Kramer Tadeusz P 9 Diana 75 80 45 40 240 68 82 150 390
23 45 8 Fiszer Tomasz P 97 Lis 75 70 45 30 220 77 92 169 389
24 85 15 Kaczorowski Krzysztof P 16 Dzik 55 80 50 50 235 65 88 153 388
25 48 8 Śnieguła Krzysztof P 4 Słonka 70 75 40 45 230 58 99 157 387
26 80 14 Korościk Marcin P 93 Diana 75 70 45 20 210 81 93 174 384
27 60 10 Maciński Szymon P 38 Przelatek 70 65 45 40 220 75 87 162 382
28 14 3 Konowalski Maciej P 79 Orzeł 80 75 40 40 235 49 96 145 380
29 77 13 Filipiński Cezary P 72 Zdrój 90 70 25 35 220 64 96 160 380
30 22 4 Metler Bartłomiej P 40 Żbik 75 75 30 40 220 70 89 159 379
31 76 13 Baczyński Krzysztof P 72 Zdrój 70 65 40 45 220 71 88 159 379
32 44 8 Kadziszewski Maciej P 97 Lis 65 75 45 40 225 68 83 151 376
33 23 4 Guza Michał P 58 Olszyna 60 65 30 40 195 86 90 176 371
34 72 12 Zawal Bartosz P 66 Knieja 70 80 40 25 215 86 67 153 368
35 17 3 Hultajski Szymon P 79 Orzeł 75 55 45 35 210 64 93 157 367
36 68 12 Woźniak Adam P 64 Hubert 65 85 30 40 220 53 91 144 364
37 20 4 Włodarczak Mateusz P 81 Drop 85 60 45 25 215 71 77 148 363
38 41 7 Weiss Dominik P niestowarzyszony 55 75 30 35 195 83 83 166 361
39 56 10 Kubiaczyk Mikołaj P niestowarzyszony 70 70 40 25 205 71 84 155 360
40 82 14 Kaiser Waldemar P 53 Jeleń 85 50 35 30 200 72 88 160 360
41 69 12 Woźniak Jakub P 64 Hubert 60 65 35 40 200 79 79 158 358
42 15 3 Czerniak Jakub Hubert P 6 Żubr 60 85 50 20 215 77 65 142 357
43 26 5 Piwowarski Zbigniew P 41 Jeleń 70 80 35 50 235 48 73 121 356
44 58 10 Maciński Łukasz P 38 Przelatek 60 60 25 45 190 80 86 166 356
45 63 11 Małęk Waldemar P niestowarzyszony 60 80 50 15 205 58 88 146 351
46 57 10 Lisiak Edmund P niestowarzyszony 50 70 40 40 200 59 91 150 350
47 49 9 Szczepanik Bartosz P 14 Leśnik 70 85 35 40 230 28 90 118 348
48 73 13 Fimiak Michał P 68 Szarak 65 85 30 25 205 63 75 138 343
49 27 5 Śliczner Wojciech P 41 Jeleń 80 70 45 25 220 42 80 122 342
50 87 15 Przybylski Tomasz P 16 Dzik 45 70 35 40 190 76 76 152 342
51 84 14 Czerniak Włodzimierz P 29 Jaźwiec 40 80 35 25 180 69 93 162 342
52 75 13 Maćkowiak Łukasz P 68 Szarak 60 75 35 40 210 45 79 124 334
53 86 15 Piechocki Jacek P 16 Dzik 50 65 40 45 200 48 85 133 333
54 31 6 Walczak Jan P 55 Bóbr 70 45 45 40 200 59 74 133 333
55 83 14 Kasperek Adam P 53 Jeleń 65 55 40 35 195 56 80 136 331
56 8 2 Patalas Maciej P 37 Kaczor 60 45 35 25 165 75 90 165 330
57 16 3 Ogrodowczyk Robert P 79 Orzeł 55 65 35 20 175 56 98 154 329
58 90 15 Zamiara Sebastian P 99 Krzyżówka 50 60 40 30 180 65 82 147 327
59 50 9 Szczepanik Jacek P 14 Leśnik 50 80 40 40 210 71 45 116 326
60 47 8 Śnieguła Paweł P 4 Słonka 25 45 40 40 150 79 91 170 320
61 79 14 Goździewski Marcin P 93 Diana 55 40 35 40 170 70 78 148 318
62 51 9 Zieliński Hubert P 14 Leśnik 55 60 25 30 170 71 73 144 314
63 55 10 Borowski Jacek P niestowarzyszony 55 70 40 40 205 59 49 108 313
64 65 11 Jurewicz Paweł P 46 Jastrząb 45 50 25 40 160 78 75 153 313
65 81 14 Nowak Roman P 93 Diana 60 60 25 30 175 70 66 136 311
66 91 16 Antecki Hubert P 22 Czajka 35 75 15 30 155 54 90 144 299
67 61 11 Stępień Hubert P niestowarzyszony 35 55 45 20 155 79 51 130 285
68 71 12 Trzebniak Michał P 66 Knieja 45 50 35 30 160 44 74 118 278
69 6 1 Stasiak Grzegorz P 34 Jeleń 40 50 45 35 170 31 72 103 273
70 66 11 Stępień Bartosz P 46 Jastrząb 35 45 35 35 150 49 70 119 269
71 70 12 Rybak Ryszard P 60 Sokół 50 50 30 45 175 52 33 85 260
72 67 12 Sassek Marcin P 64 Hubert 50 50 25 30 155 46 59 105 260
73 5 1 Moliński Wojciech Józef P 34 Jeleń 45 20 40 30 135 53 70 123 258
74 64 11 Flieger Łukasz P 46 Jastrząb 25 55 20 35 135 30 91 121 256
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej