POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej
Skład Komisji oceniającej prawidłowość odstrzału jeleni i danieli byków pozyskanych na terenie ZO PZŁ w Poznaniu
1.    Sobalak Tomasz – przewodniczący


2.    Bugaj Roman



3.    Burzyński Wojciech


4.    Górski Marek



5.    Jakubowski Mikołaj


6.    Kala Tomasz



7.    Kiszkurno Antoni



8.    Kolasiński Michał


9.    Lompert Krzysztof


10. Łabudzki Lesław


11. Matysiak Wojciech


12. Naparty Kwiryn


13. Piskonowicz Henryk


14. Plewa Adam



15. Pływaczyk Stanisław


16. Skubis Jacek



17. Stachowiak Marian


18. Stachowiak Wacław


19. Zieliński Jerzy

20. Idczak Michał

21. Szulc Dariusz

 





Składy osobowe zespołów oceniających prawidłowość odstrzału sarn kozłów pozyskanych na terenie ZO PZŁ w Poznaniu
Nadleśnictwo Przewodniczący Członkowie
1 Babki Jakubowski Mikołaj
Adamski Mateusz Łyszczarz Zbigniew
Haufa Leszek
2 Czerniejewo Górski Marek Hamerski Tomasz Grzelak Marcin Stępień Arkadiusz
3 Gniezno Nowakowski Jan Modrzejewski Jerzy Olejniczak Jarosław Burzyński Wojciech
4 Grodzisk Szulc Dariusz Śliczner Wojciech Bugaj Roman Zieliński Mariusz
5 Jarocin Gogołkiewicz Janusz Filipiak Andrzej Zawal Bartosz Woźniak Wojciech
6 Konstantynowo Stachowiak Wacław Motycki Mariusz Falbierski Jerzy Stachowiak Bartosz
7 Kościan Majorek Maciej Daktera Wiesław Dziechciarek Romuald Marek Seidel Rafał Skibiński
8 Łopuchówko Zieliński Jerzy Kala Tomasz Kolasiński Michał Lompert Krzysztof
9 Oborniki Piskonowicz Henryk Naparty Kwiryn Ciesielski Marcin Nowak Przemysław Skubis Jacek
10 Piaski Plewa Adam Poświatowski Artur Szymankiewicz Ryszard
11 Pniewy Krzyżagórski Edwin Matysiak Wojciech Stachowiak Marian Roszkowiak Grzegorz Idczak Michał Jurewicz Paweł
12 Sieraków Nowakowski Jarosław Ciesielski Waldemar Haufa Michał Morawiak Sylwester
13 Wronki Woźniak Adam Dreżewski Janusz Talma Michał Judek Tomasz Wiśniewski Maciej
14 Wolsztyn Szymków Jacek Kruk Rafał Górny Marian Szymankiewicz Andrzej Kabza Andrzej
15 Durowo Skład i termin ustalony przez PZŁ Piła
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej