POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki zawodów klasy "C" 7.09.2019 r
Poznań 7.09.2019 r
LOKATA
Nazwisko Imię Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz RAZEM
1 Pytlowski Andrzej 40 50 25 25 140 41 48 89 229
2 Pietrucha Piotr 40 45 20 25 130 47 49 96 226
3 Gmitrzak Marcin Andrzej 45 40 25 25 135 41 47 88 223
4 Czerniak Jakub Hubert 45 40 20 20 125 35 50 85 210
5 Czerwień Szymon Piotr 45 45 20 20 130 45 29 74 204
6 Krzyżagórski Bartosz 35 50 20 15 120 35 49 84 204
7 Zabierek Maciej 40 35 20 25 120 31 49 80 200
8 Dobrzycki Mariusz 30 35 25 25 115 42 32 74 189
9 Garczarek Aleksander 40 35 10 20 105 35 49 84 189
10 Pietrucha Patryk 25 35 25 15 100 43 46 89 189
11 Orwat Rafał 45 30 25 25 125 13 48 61 186
12 Szymkowiak Tomasz 45 25 15 20 105 42 37 79 184
13 Narowski Jacek 35 45 5 25 110 34 32 66 176
14 Gąsiorek Bolesław 25 30 15 15 85 35 49 84 169
15 Herrmann Mateusz 30 40 5 10 85 33 50 83 168
16 Napieralczyk Arkadiusz 35 40 10 5 90 33 42 75 165
17 Kolasiński Ignacy 30 30 25 10 95 14 45 59 154
18 Zachciał Jakub 35 20 20 5 80 24 46 70 150
19 Trzebniak Sebastian 25 25 20 25 95 7 45 52 147
20 Trzebniak Łukasz 15 30 0 5 50 44 43 87 137
21 Przybył Adam 30 25 10 15 80 15 40 55 135
22 Duszyński Marcin Adam 20 35 10 10 75 18 36 54 129
23 Nowak Jakub 30 30 20 5 85 25 17 42 127
24 Jakubiak Patryk Krzysztof 45 25 20 15 105 0 19 19 124
25 Balcerowiak Jarosław 20 10 5 15 50 26 45 71 121
26 Maćkowiak Piotr 15 15 20 0 50 31 38 69 119
27 Szymaś Łukasz 25 25 10 0 60 18 37 55 115
28 Przybył Monika 10 20 0 5 35 44 33 77 112
29 Stolarski Artur 10 10 20 15 55 14 42 56 111
30 Kupś Patryk 35 15 0 5 55 14 38 52 107
31 Tułacz-Kotlińska Urszula 15 10 20 5 50 11 44 55 105
32 Bejga Bartłomiej 15 15 10 5 45 24 33 57 102
33 Wolniewicz Wojciech 15 15 10 5 45 21 35 56 101
34 Sobkowiak Michał 25 20 10 5 60 3 37 40 100
35 Bednarek Rafał 0 25 15 10 50 8 37 45 95
36 Górecki Waldemar 30 15 5 5 55 7 26 33 88
37 Radziszewski Andrzej 30 10 15 0 55 7 17 24 79
38 Masiera Hubert 20 15 5 0 40 2 37 39 79
39 Łykowski Krzysztof Dawid 25 5 0 5 35 24 18 42 77
40 Wasilewski Grzegorz 10 5 0 0 15 9 49 58 73
41 Kalota Grzegorz 5 5 10 0 20 8 29 37 57
42 Jakóbczyk Marian 10 0 15 5 30 7 16 23 53
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej