POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki indywidualne Zawody Okręgowe 2017 r

Klasa Powszechna









Nazwisko Imię Koło Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 Konowalski Maciej 79 Orzeł 90 100 40 45 275 84 95 179 454
2 Kazubski Kacper 37 Kaczor 80 90 45 45 260 93 92 185 445
3 Dziuba Marcin 1 Hubert 80 85 45 50 260 91 92 183 443
4 Banaszak Robert 12 Jaźwiec 70 95 45 50 260 82 96 178 438
5 Korościk Marcin 93 Diana 80 100 30 35 245 80 92 172 417
6 Pilc Mateusz 60 90 45 50 245 86 83 169 414
7 Kubiaczyk Mikołaj 26 Leśnik 70 80 40 45 235 87 92 179 414
8 Włodarczak Tomasz 81 Drop 60 80 40 50 230 86 98 184 414
9 Włodarczyk Waldemar 78 Łoś 70 80 45 50 245 79 88 167 412
10 Kala Tomasz 12 Jaźwiec 70 85 50 40 245 85 80 165 410
11 Woźniak Adam 64 Hubert 65 95 45 50 255 59 95 154 409
12 Żołędziowski Piotr 41 Jeleń 70 95 50 45 260 60 87 147 407
13 Śnieguła Krzysztof 4 Słonka 80 90 45 45 260 54 92 146 406
14 Maciński Maciej 38 Przelatek 95 90 35 40 260 58 86 144 404
15 Woźniak Jakub 64 Hubert 80 75 40 50 245 75 84 159 404
16 Szczepanik Bartosz 14 Leśnik 60 85 40 50 235 75 93 168 403
17 Sassek Marcin 64 Hubert 70 70 35 50 225 84 90 174 399
18 Maćkowiak jr Piotr 68 Szarak 60 75 35 50 220 77 99 176 396
19 Krzyżagórski Bartosz 16 Dzik 75 80 40 45 240 54 97 151 391
20 Bąk Roman 90 Łoś 65 80 50 45 240 61 88 149 389
21 Pluciński Marcin 92 Leśnik 85 90 20 40 235 62 92 154 389
22 Kaczorowski Krzysztof 16 Dzik 85 60 45 40 230 72 86 158 388
23 Czerniak Włodzimierz 1 Hubert 70 85 45 40 240 66 81 147 387
24 Napierała Hubert 4 Słonka 80 65 50 35 230 69 88 157 387
25 Matuszak Ryszard 80 90 30 45 245 54 84 138 383
26 Kasperek Adam 53 Jeleń 65 70 45 30 210 82 91 173 383
27 Makowski Michał 17 Drop 65 80 30 45 220 63 98 161 381
28 Górski Przemysław 73 Kogut 80 75 20 45 220 64 96 160 380
29 Kliński Krzysztof 22 Czajka 75 80 50 50 255 56 68 124 379
30 Przybylski Tomasz 65 90 40 50 245 49 82 131 376
31 Wróblewski Jarosław 1 Hubert 70 70 35 40 215 63 98 161 376
32 Śliczner Wojciech 41 Jeleń 65 80 35 50 230 61 83 144 374
33 Przybyła Wiesław 30 Gon 50 70 45 45 210 72 91 163 373
34 Czerniak Jakub 75 75 35 50 235 53 82 135 370
35 Onsorge Zbigniew 33 Żbik 65 65 35 45 210 70 86 156 366
36 Patalas Maciej 37 Kaczor 60 60 30 45 195 85 86 171 366
37 Żabiński Michał 33 Żbik 50 65 40 40 195 74 93 167 362
38 Włodarczak Zbigniew 81 Drop 75 60 35 35 205 75 81 156 361
39 Nowakowski Jan 92 Leśnik 55 80 25 50 210 75 75 150 360
40 Pietrucha Piotr 65 Wataha 50 70 25 45 190 84 85 169 359
41 Pawlak Przemysław 71 Szarak 50 65 40 50 205 60 93 153 358
42 Dębina Roman 30 Gon 70 70 30 40 210 49 96 145 355
43 Maciński Łukasz 38 Przelatek 60 85 25 45 215 55 81 136 351
44 Orchowski Piotr 60 60 40 35 195 61 95 156 351
45 Narolski Piotr 77 Jeleń 30 70 35 50 185 69 95 164 349
46 Antecki Hubert 22 Czajka 60 90 35 40 225 57 65 122 347
47 Małek Waldemar 71 Szarak 50 90 45 20 205 58 83 141 346
48 Weiss Dominik 74 Ostoja 50 75 35 35 195 55 96 151 346
49 Zielazek Anna 22 Czajka 50 75 25 40 190 67 87 154 344
50 Kaiser Waldemar 53 Jeleń 65 65 35 45 210 58 73 131 341
51 Mrozek Kazimierz 30 Gon 50 55 45 45 195 65 81 146 341
52 Burzyński Wojciech 92 Leśnik 65 70 35 40 210 52 78 130 340
53 Fedosz Maciej 85 Ryś 55 70 45 35 205 42 93 135 340
54 Krych Jacek 34 Jeleń 60 75 25 35 195 66 76 142 337
55 Niedzielski Paweł 14 Leśnik 45 90 45 50 230 35 71 106 336
56 Kociszewski Tomasz 81 Drop 60 60 25 25 170 74 92 166 336
57 Maciński Szymon 38 Przelatek 55 95 40 20 210 48 77 125 335
58 Taberski Jarosław 44 Daniel 50 45 40 50 185 74 74 148 333
59 Fimiak Michał 68 Szarak 45 80 40 45 210 42 80 122 332
60 Piechocki Jacek 16 Dzik 55 55 25 50 185 64 83 147 332
61 Śnieguła Paweł 4 Słonka 60 60 35 40 195 51 82 133 328
62 Jędraszak Tomasz 71 Szarak 60 70 45 35 210 32 85 117 327
63 Kowalski Jakub 53 Jeleń 55 40 25 45 165 70 86 156 321
64 Stasiak Grzegorz 34 Jeleń 60 65 25 20 170 60 88 148 318
65 Maćkowiak Łukasz 68 Szarak 50 70 40 45 205 58 53 111 316
66 Ogrodowczyk Robert 79 Orzeł 75 65 30 30 200 41 71 112 312
67 Herrmann Mateusz 44 Daniel 55 55 20 5 135 83 90 173 308
68 Gąsiorek Bolesław 14 Leśnik 50 70 35 50 205 12 77 89 294
69 Matuszak Grzegorz 77 Jeleń 35 45 15 40 135 74 83 157 292
70 Kmieciak Łukasz 93 Diana 70 60 10 30 170 51 66 117 287
71 Kolasiński Michał 79 Orzeł 65 40 30 35 170 40 75 115 285
72 Kosik Tomasz 9 Diana 35 60 30 30 155 55 60 115 270
73 Dorożała Bernard 44 Daniel 40 55 20 40 155 45 69 114 269
74 Goździewski Marcin 93 Diana 35 30 40 30 135 54 79 133 268
75 Walczak Jan 55 Bóbr 65 70 25 40 200 57 9 66 266
76 Krawczyk Mateusz 78 Łoś 65 50 25 40 180 19 60 79 259
77 Piasecki Jacek 33 Żbik 25 45 25 30 125 39 95 134 259
78 Łażeński Tomasz 78 Łoś 35 40 20 15 110 42 81 123 233
79 Stawiński Damian 37 Kaczor 35 30 5 35 105 50 75 125 230
80 Hamrol Przemysław 78 Łoś 15 35 20 10 80 38 73 111 191

























Klasa Mistrzowska









LOKATA
Nazwisko Imię Koło Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 Fiszer Marcin 43 Słonka 95 95 50 50 290 88 98 186 476
2 Gocałek Krzysztof 13. Lis 100 100 50 50 300 92 83 175 475
3 Szymański Tomasz 100 95 40 50 285 91 99 190 475
4 Nowak Lech niestowarzyszony 80 100 50 45 275 88 97 185 460
5 Weiss Jacek 74 Ostoja 85 95 45 50 275 88 95 183 458
6 Rączka Roman 65 Wataha 75 95 50 50 270 88 99 187 457
7 Winkowski Leszek 55 Bóbr 100 100 50 50 300 75 80 155 455
8 Mackiewicz Jan 9 Diana 90 90 40 45 265 85 97 182 447
9 Klawe Hubert 43 Słonka 80 90 45 50 265 86 91 177 442
10 Szczotka Grzegorz 17 Drop 95 90 30 45 260 82 100 182 442
11 Zwierz Artur Soból Warszawa 90 85 45 40 260 87 93 180 440
12 Kadziszewski Jacek 97 Lis 85 95 35 50 265 86 88 174 439
13 Haufa Leszek 14 Leśnik 65 90 50 50 255 76 100 176 431
14 Kramer Tadeusz 9 Diana 95 90 40 40 265 71 94 165 430
15 Węgrzyn Jarosław 43 Słonka 80 90 45 45 260 86 84 170 430
16 Dobrzykowski Rafał 59 Szarak 70 80 45 50 245 86 96 182 427
17 Morawiak Krzysztof 27 Ponowa 75 80 45 45 245 89 92 181 426
18 Kaliński Hubert 12 Jaźwiec 70 80 35 50 235 85 96 181 416
19 Weiss Dariusz 74 Ostoja 50 75 45 40 210 83 95 178 388
20 Winkowski Piotr 55 Bóbr 55 90 45 45 235 60 84 144 379
21 Moliński Łukasz 34 Jeleń 80 75 30 30 215 68 82 150 365
22 Pieszak Andrzej 71 Szarak 60 65 35 40 200 78 83 161 361
23 Dutka Grzegorz 41 Jeleń 65 65 35 45 210 51 91 142 352
24 Nowak Piotr 65 Wataha 40 70 35 35 180 57 69 126 306
25 Reszelewski Przemysław 60 70 45 0 175 0 92 92 267
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej