POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki MTP 2018
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 34 6 Kołodziński Jacek M 100 95 50 50 295 93 98 191 486
2 87 15 Włodarczyk Remigiusz M 90 100 50 50 290 91 98 189 479
3 66 11 Kołodziejczyk Piotr P 90 100 50 45 285 93 98 191 476
4 89 15 Szober Krzysztof M 100 85 50 50 285 96 92 188 473
5 21 4 Jesionowski Jakub Paweł M 100 100 50 45 295 81 96 177 472
6 76 13 Furmańczak Tomasz M 90 95 50 50 285 90 95 185 470
7 41 7 Załoga Paweł M 85 95 50 45 275 96 99 195 470
8 60 10 Szul Marek M 80 100 50 50 280 91 98 189 469
9 129 22 Borys Damian Andrzej M 95 90 50 50 285 83 97 180 465
10 131 22 Wiśniewski Piotr M 90 95 45 50 280 86 99 185 465
11 51 9 Baliński Damian P 85 95 45 50 275 91 98 189 464
12 118 20 Montowski Zbyszko M 85 90 50 50 275 92 97 189 464
13 25 5 Mielczarkowski Waldemar M 90 90 45 50 275 88 99 187 462
14 101 17 Oborski Przemysław M 95 80 50 50 275 92 95 187 462
15 75 13 Szyłejko Rafał M 85 90 50 50 275 89 97 186 461
16 35 6 Maciaszek Konrad M 95 95 45 50 285 76 99 175 460
17 48 8 Banaszak Robert P 85 95 50 50 280 88 91 179 459
18 28 5 Szarpak Łukasz M 90 95 45 40 270 93 96 189 459
19 70 12 Kraiński Piotr M 95 85 50 50 280 90 87 177 457
20 42 7 Nowacki Mateusz M 85 90 50 50 275 83 99 182 457
21 31 6 Kaliński Hubert M 80 90 50 50 270 90 97 187 457
22 3 1 Kocoń Adrian M 80 95 50 50 275 85 95 180 455
23 7 2 Sokół Piotr M 80 90 50 45 265 92 98 190 455
24 93 16 Woźniak Jakub P 85 85 50 50 270 89 95 184 454
25 91 16 Ratajczak Tomasz P 100 85 50 50 285 86 82 168 453
26 36 6 Kwiatkowski Wiesław M 80 95 45 50 270 87 96 183 453
27 117 20 Olczyk Dariusz M 90 90 45 50 275 82 95 177 452
28 6 1 Żołądkiewicz Dariusz P 90 85 45 45 265 91 95 186 451
29 10 2 Surma Tomasz M 95 90 45 45 275 79 96 175 450
30 94 16 Łozowski Tomasz M 100 85 40 50 275 89 85 174 449
31 2 1 Sidoruk Andrzej M 90 85 50 40 265 86 98 184 449
32 127 22 Biereśniewicz Wacław M 90 100 45 50 285 71 91 162 447
33 122 21 Pindera Paweł M 95 85 50 50 280 79 88 167 447
34 65 11 Plata Łukasz M 85 90 45 50 270 80 97 177 447
35 50 9 Brzeziński Adrian P 85 90 45 50 270 77 100 177 447
36 114 19 Włodarczyk Waldemar P 85 95 50 45 275 77 94 171 446
37 88 15 Przybyłowicz Remigiusz M 85 95 45 45 270 78 96 174 444
38 64 11 Śmiałek Damian P 100 90 45 45 280 66 97 163 443
39 69 12 Bekasiak Hubert P 75 95 45 50 265 85 93 178 443
40 80 14 Hoppa Sebastian P 85 85 50 45 265 81 96 177 442
41 77 13 Bisping Andrzej M 90 85 50 45 270 77 93 170 440
42 33 6 Buda Sławomir Wojciech P 90 80 50 50 270 78 92 170 440
43 130 22 Tarnowy Zenon M 80 75 45 50 250 94 96 190 440
44 15 3 Walczak Kamil P 90 70 45 50 255 87 97 184 439
45 57 10 Banasiak Tomasz M 80 85 50 50 265 75 98 173 438
46 20 4 Bykowski Paweł P 80 85 45 50 260 78 100 178 438
47 115 20 Gałęcki Bogdan M 75 80 50 50 255 88 95 183 438
48 27 5 Wojtaszuk Dariusz M 85 95 50 50 280 66 91 157 437
49 79 14 Bekasiak Szymon M 85 90 50 45 270 83 84 167 437
50 67 12 Kubiaczyk Mikołaj P 85 90 50 45 270 76 91 167 437
51 32 6 Sikora Rafał Piotr M 90 90 45 40 265 73 99 172 437
52 96 16 Ławniczak Łukasz Andrzej M 90 90 50 30 260 78 98 176 436
53 83 14 Dobrzykowski Rafał M 90 75 45 45 255 86 95 181 436
54 63 11 Gajewski Aleksander Bernard M 80 85 50 40 255 83 97 180 435
55 53 9 Bakacz Adam M 90 95 50 50 285 67 82 149 434
56 92 16 Kukulski Krzysztof Hubert M 80 95 45 50 270 67 97 164 434
57 61 11 Kwaśniewski Marcin M 80 90 45 50 265 74 95 169 434
58 24 4 Stachowiak Grzegorz M 85 85 50 45 265 76 91 167 432
59 126 21 Urban Wojciech M 85 90 50 45 270 74 86 160 430
60 29 5 Dzikowski Paweł M 85 80 45 50 260 72 97 169 429
61 119 20 Chuderski Kazimierz M 80 90 45 40 255 80 93 173 428
62 38 7 Tomaszewski Maciej Marcin M 75 90 45 40 250 82 96 178 428
63 105 18 Pulikowski Eugeniusz M 85 80 50 50 265 76 86 162 427
64 108 18 Gmitrzak Mateusz P 85 90 50 40 265 76 85 161 426
65 84 14 Zaborowski Grzegorz P 90 85 45 45 265 64 95 159 424
66 47 8 Kaczorowski Krzysztof P 70 85 50 50 255 85 84 169 424
67 95 16 Kaczmarek Grzegorz Adam M 75 80 50 45 250 94 80 174 424
68 22 4 Kostrzewa Dariusz M 75 70 50 50 245 84 95 179 424
69 72 12 Kmieć Tomasz M 75 95 50 50 270 57 96 153 423
70 11 2 Woropaj Zbigniew M 80 90 50 45 265 65 93 158 423
71 113 19 Usowski Patryk M 100 75 45 40 260 73 90 163 423
72 99 17 Tomczak Bartosz M 75 90 50 40 255 71 97 168 423
73 90 15 Rachwał Marcin M 55 90 40 50 235 92 96 188 423
74 71 12 Wojtyniak Andrzej M 80 85 45 50 260 68 93 161 421
75 56 10 Baliński Roman, Stefan M 80 85 45 40 250 81 90 171 421
76 12 2 Szymański Tomasz M 80 90 40 45 255 71 94 165 420
77 5 1 Daukszys Tadeusz M 60 90 40 50 240 83 97 180 420
78 9 2 Herba Andrzej M 70 70 45 50 235 89 96 185 420
79 23 4 Szarpak Andrzej M 80 100 50 40 270 70 79 149 419
80 110 19 Jakóbczyk Jarosław P 75 80 50 50 255 79 84 163 418
81 13 3 Wawrzyniak Leszek M 85 80 45 35 245 78 94 172 417
82 68 12 Gajewski Piotr P 75 90 45 45 255 77 83 160 415
83 59 10 Jóźwiak Piotr Wacław M 70 90 40 45 245 69 97 166 411
84 109 19 Fiebig Marian M 70 80 45 50 245 76 90 166 411
85 102 17 Picur Józef M 75 85 40 50 250 62 98 160 410
86 74 13 Bekasiak Paweł Cezary M 75 85 45 35 240 76 94 170 410
87 82 14 Górniak Tomasz M 70 85 40 50 245 72 92 164 409
88 26 5 Zalewski Artur P 95 75 45 40 255 68 85 153 408
89 98 17 Rączka Roman M 75 85 40 45 245 65 98 163 408
90 107 18 Chmielowiec Dominik P 75 85 45 50 255 64 88 152 407
91 81 14 Breska Norbert P 70 85 45 45 245 67 95 162 407
92 37 7 Pawlak Wojciech Leon P 65 70 50 35 220 89 96 185 405
93 17 3 Wójcik Tomasz P 65 80 40 45 230 78 96 174 404
94 125 21 Tarnowy Mateusz P 80 80 50 45 255 71 77 148 403
95 100 17 Skorobogaty Tadeusz M 85 75 50 30 240 70 93 163 403
96 30 5 Łąpieś Sławomir M 75 75 35 50 235 81 87 168 403
97 52 9 Olejarz Leszek M 60 80 50 40 230 81 92 173 403
98 8 2 Tracz Marek M 85 65 35 50 235 69 98 167 402
99 18 3 Kukanów Maciej P 55 80 50 45 230 74 95 169 399
100 40 7 Cieślak Rajmund Leszek M 90 75 45 35 245 62 90 152 397
101 86 15 Łazik Krzysztof P 75 65 50 35 225 77 95 172 397
102 111 19 Gredczyszyn Waldemar Andrzej M 70 80 45 25 220 80 97 177 397
103 123 21 Piątkowski Maciej P 85 70 35 45 235 74 85 159 394
104 85 15 Onopiak Ryszard M 70 95 35 50 250 44 98 142 392
105 112 19 Mrówczyński Radosław Wiktor P 75 85 50 40 250 64 78 142 392
106 1 1 Kadziszewski Maciej P 65 85 45 40 235 61 96 157 392
107 49 9 Kwasigroch Jakub P 60 80 45 45 230 71 89 160 390
108 55 10 Socha Dominika M 70 60 30 50 210 76 98 174 384
109 43 8 Antecki Hubert P 65 75 35 35 210 77 94 171 381
110 120 20 Nadborski Hubert P 80 90 35 40 245 52 80 132 377
111 97 17 Ziomek Marek M 80 75 45 35 235 60 82 142 377
112 54 9 Mucho Andrzej M 50 80 40 40 210 78 88 166 376
113 39 7 Kołodziński Zdzisław M 55 65 35 40 195 81 96 177 372
114 106 18 Marko Henryk M 65 75 15 45 200 76 87 163 363
115 121 21 Pietrusza Wojciech Wacław M 65 80 40 35 220 59 81 140 360
116 132 22 Łąpieś Julita Natalia M 70 65 50 30 215 52 90 142 357
117 78 13 Przybyła Wiesław P 55 70 35 35 195 77 84 161 356
118 62 11 Gąsiorek Bolesław P 55 80 50 30 215 52 88 140 355
119 16 3 Lewandowski Ryszard M 90 0 35 40 165 88 98 186 351
120 124 21 Urban Natalia P 45 75 40 45 205 54 90 144 349
121 104 18 Poliński Ireneusz M 80 50 25 35 190 65 93 158 348
122 116 20 Gębala Beata Maria P 60 50 30 40 180 74 93 167 347
123 103 18 Bazylczuk Mikołaj P 75 70 30 30 205 46 95 141 346
124 73 13 Szmidt Andrzej Zdzisław P 30 65 45 35 175 79 89 168 343
125 45 8 Popiołek Aleksander P 60 70 40 40 210 62 65 127 337
126 58 10 Kłodnicki Romuald P 50 60 20 35 165 64 86 150 315
127 46 8 Zielazek Anna P 60 45 10 20 135 24 93 117 252
128 4 1 Dudek Bogdan M 50 70 45 0 165 83 0 83 248



Diany
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 55 10 Socha Dominika M 70 60 30 50 210 76 98 174 384
2 132 22 Łąpieś Julita Natalia M 70 65 50 30 215 52 90 142 357
3 124 21 Urban Natalia P 45 75 40 45 205 54 90 144 349
4 116 20 Gębala Beata Maria P 60 50 30 40 180 74 93 167 347
5 46 8 Zielazek Anna P 60 45 10 20 135 24 93 117 252
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej