POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki indywidualne Okręgowe 2018
Klasa Mistrzowska

























LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 44 8 Kaliński Hubert M 95 95 45 50 285 87 97 184 469
2 66 11 Rączka Roman M 90 90 50 50 280 90 96 186 466
3 86 15 Nowak Lech M 90 85 50 50 275 93 93 186 461
4 61 11 Przybyłowicz Remigiusz M 85 95 50 50 280 85 93 178 458
5 52 9 Fiszer Marcin M 80 85 50 50 265 93 99 192 457
6 42 7 Mackiewicz Jan M 95 85 50 45 275 82 90 172 447
7 55 10 Winkowski Leszek M 85 90 50 50 275 70 92 162 437
8 54 9 Węgrzyn Jarosław M 85 95 40 50 270 72 92 164 434
9 41 7 Kramer Tadeusz M 90 90 35 45 260 81 93 174 434
10 48 8 Szczotka Grzegorz M 80 85 35 50 250 88 96 184 434
11 13 3 Kazubski Kacper M 85 80 45 40 250 92 92 184 434
12 58 10 Dobrzykowski Daniel M 60 80 50 45 235 88 96 184 419
13 53 9 Klawe Hubert M 80 85 45 45 255 75 86 161 416
14 85 15 Michalski Marian M 80 80 35 45 240 82 88 170 410
15 59 10 Dobrzykowski Rafał M 65 75 50 45 235 79 94 173 408
16 69 12 Weiss Jacek M 65 85 30 50 230 79 98 177 407
17 19 4 Szymański Sławomir M 90 65 40 45 240 54 96 150 390
18 39 7 Czerniak Zbigniew M 55 85 45 25 210 82 96 178 388
19 67 12 Weiss Dariusz M 65 95 35 35 230 77 72 149 379
20 87 15 Pieszak Andrzej M 45 75 45 50 215 78 82 160 375
21 50 9 Moliński Łukasz M 55 80 45 40 220 80 71 151 371
22 56 10 Winkowski Piotr M 50 85 50 50 235 43 89 132 367
23 65 11 Nowak Piotr M 65 75 30 45 215 46 85 131 346
24 38 7 Czerniak Piotr M 60 60 20 40 180 82 81 163 343
25 77 13 Kadziszewski Jacek M 50 80 45 0 175 74 0 74 249




























Klasa Powszechna

























LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 43 8 Banaszak Robert P 75 95 50 50 270 91 92 183 453
2 88 15 Włodarczyk Waldemar P 90 75 50 50 265 88 96 184 449
3 24 4 Stępień Arkadiusz P 65 100 45 50 260 90 99 189 449
4 28 5 Sassek Marcin P 90 85 50 40 265 92 84 176 441
5 5 1 Dziuba Marcin Kordian P 70 85 50 50 255 90 92 182 437
6 8 2 Napierała Hubert P 85 100 45 50 280 55 96 151 431
7 2 1 Krzyżagórski Bartosz P 90 85 50 50 275 71 79 150 425
8 30 5 Woźniak Jakub P 65 85 50 50 250 77 96 173 423
9 47 8 Pilc Mateusz P 75 80 40 40 235 90 95 185 420
10 29 5 Woźniak Adam P 75 75 50 45 245 88 84 172 417
11 74 13 Kaczmarek Krystian P 90 85 50 50 275 49 87 136 411
12 81 14 Korościk Marcin P 75 80 40 50 245 75 91 166 411
13 17 3 Maciński Maciej P 80 80 40 45 245 85 79 164 409
14 60 10 Narowski Tomasz P 65 75 50 40 230 88 88 176 406
15 82 14 Kubiaczyk Mikołaj P 65 85 45 50 245 70 84 154 399
16 37 7 Czerniak Jakub Hubert P 75 70 50 50 245 72 81 153 398
17 9 2 Śnieguła Krzysztof P 85 75 35 45 240 75 82 157 397
18 1 1 Kaczorowski Krzysztof P 70 70 40 45 225 73 94 167 392
19 6 1 Wróblewski Jarosław P 55 80 45 45 225 70 95 165 390
20 71 12 Przybyła Wiesław P 65 85 30 45 225 73 91 164 389
21 4 1 Czerniak Włodzimierz P 65 80 30 45 220 70 92 162 382
22 12 2 Szczepanik Bartosz P 60 70 50 45 225 67 88 155 380
23 27 5 Kaiser Waldemar P 70 75 40 40 225 59 93 152 377
24 79 14 Bąk Roman P 75 80 15 50 220 66 91 157 377
25 35 6 Fedosz Maciej P 65 70 40 40 215 72 87 159 374
26 46 8 Pilc Marek P 65 75 45 50 235 50 88 138 373
27 68 12 Weiss Dominik P 45 85 45 40 215 64 92 156 371
28 32 6 Maćkowiak jr Piotr P 70 60 45 40 215 64 89 153 368
29 11 2 Gąsiorek Bolesław P 60 75 40 45 220 56 91 147 367
30 7 2 Maciński Hubert P 60 70 30 25 185 91 90 181 366
31 16 3 Maciński Łukasz P 60 70 25 35 190 83 91 174 364
32 83 14 Miciałkiewicz Piotr P 55 70 45 50 220 52 91 143 363
33 80 14 Bobkiewicz Mariusz P 60 80 20 35 195 74 94 168 363
34 72 12 Fiedler Joachim P 55 65 25 45 190 82 90 172 362
35 62 11 Przybyłowicz Tomasz P 70 75 35 35 215 57 88 145 360
36 70 12 Dębina Roman P 65 65 25 45 200 69 88 157 357
37 73 13 Antecki Hubert P 65 55 45 30 195 77 85 162 357
38 15 3 Wolnik Marcin P 45 75 45 40 205 62 89 151 356
39 22 4 Małek Waldemar P 65 75 20 50 210 65 78 143 353
40 45 8 Kubiak Sebastian P 55 70 40 50 215 50 77 127 342
41 3 1 Przybylski Tomasz P 65 80 30 50 225 57 56 113 338
42 76 13 Zielazek Anna P 65 70 35 20 190 55 92 147 337
43 34 6 Cierniejewski Wojciech P 65 65 40 25 195 64 77 141 336
44 36 6 Markowski Hubert P 75 60 25 25 185 67 83 150 335
45 75 13 Kliński Krzysztof P 65 75 30 40 210 60 61 121 331
46 64 11 Michalak Jacek P 50 50 35 45 180 65 86 151 331
47 25 5 Grabowski Przemysław P 60 75 20 45 200 42 88 130 330
48 84 14 Śnieguła Paweł P 65 45 30 35 175 56 99 155 330
49 10 2 Brylewski Robert P 55 85 25 40 205 35 86 121 326
50 21 4 Włodarczak Zbigniew P 60 70 35 35 200 70 55 125 325
51 33 6 Maćkowiak Łukasz P 60 45 35 40 180 70 74 144 324
52 14 3 Patalas Maciej P 50 60 15 45 170 61 92 153 323
53 63 11 Wiśniewski Paweł P 50 60 25 35 170 62 85 147 317
54 23 4 Pawlak Przemysław P 50 50 35 35 170 40 89 129 299
55 51 9 Stasiak Grzegorz P 60 45 15 25 145 67 87 154 299
56 40 7 Kosik Tomasz P 50 60 35 35 180 47 68 115 295
57 57 10 Witt Adam P 50 45 30 40 165 80 43 123 288
58 20 4 Wieland Michał P 45 40 20 20 125 57 93 150 275
59 26 5 Kaiser Miłosz P 45 80 5 30 160 42 72 114 274
60 49 9 Krych Jacek P 55 60 45 30 190 33 50 83 273
61 31 6 Fimiak Michał P 50 65 30 35 180 40 52 92 272
62 18 3 Maciński Jan P 65 50 25 40 180 62 27 89 269
63 78 13 Kadziszewski Maciej P 35 75 45 50 205 52 0 52 257
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej