POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki indywidualne Okręgowe 2018
Klasa Mistrzowska

























LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 44 8 Kaliński Hubert M 95 95 45 50 285 87 97 184 469
2 66 11 Rączka Roman M 90 90 50 50 280 90 96 186 466
3 86 15 Nowak Lech M 90 85 50 50 275 93 93 186 461
4 61 11 Przybyłowicz Remigiusz M 85 95 50 50 280 85 93 178 458
5 52 9 Fiszer Marcin M 80 85 50 50 265 93 99 192 457
6 42 7 Mackiewicz Jan M 95 85 50 45 275 82 90 172 447
7 55 10 Winkowski Leszek M 85 90 50 50 275 70 92 162 437
8 54 9 Węgrzyn Jarosław M 85 95 40 50 270 72 92 164 434
9 41 7 Kramer Tadeusz M 90 90 35 45 260 81 93 174 434
10 48 8 Szczotka Grzegorz M 80 85 35 50 250 88 96 184 434
11 13 3 Kazubski Kacper M 85 80 45 40 250 92 92 184 434
12 58 10 Dobrzykowski Daniel M 60 80 50 45 235 88 96 184 419
13 53 9 Klawe Hubert M 80 85 45 45 255 75 86 161 416
14 85 15 Michalski Marian M 80 80 35 45 240 82 88 170 410
15 59 10 Dobrzykowski Rafał M 65 75 50 45 235 79 94 173 408
16 69 12 Weiss Jacek M 65 85 30 50 230 79 98 177 407
17 19 4 Szymański Sławomir M 90 65 40 45 240 54 96 150 390
18 39 7 Czerniak Zbigniew M 55 85 45 25 210 82 96 178 388
19 67 12 Weiss Dariusz M 65 95 35 35 230 77 72 149 379
20 87 15 Pieszak Andrzej M 45 75 45 50 215 78 82 160 375
21 50 9 Moliński Łukasz M 55 80 45 40 220 80 71 151 371
22 56 10 Winkowski Piotr M 50 85 50 50 235 43 89 132 367
23 65 11 Nowak Piotr M 65 75 30 45 215 46 85 131 346
24 38 7 Czerniak Piotr M 60 60 20 40 180 82 81 163 343
25 77 13 Kadziszewski Jacek M 50 80 45 0 175 74 0 74 249




























Klasa Powszechna

























LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 43 8 Banaszak Robert P 75 95 50 50 270 91 92 183 453
2 88 15 Włodarczyk Waldemar P 90 75 50 50 265 88 96 184 449
3 24 4 Stępień Arkadiusz P 65 100 45 50 260 90 99 189 449
4 28 5 Sassek Marcin P 90 85 50 40 265 92 84 176 441
5 5 1 Dziuba Marcin Kordian P 70 85 50 50 255 90 92 182 437
6 8 2 Napierała Hubert P 85 100 45 50 280 55 96 151 431
7 2 1 Krzyżagórski Bartosz P 90 85 50 50 275 71 79 150 425
8 30 5 Woźniak Jakub P 65 85 50 50 250 77 96 173 423
9 47 8 Pilc Mateusz P 75 80 40 40 235 90 95 185 420
10 29 5 Woźniak Adam P 75 75 50 45 245 88 84 172 417
11 74 13 Kaczmarek Krystian P 90 85 50 50 275 49 87 136 411
12 81 14 Korościk Marcin P 75 80 40 50 245 75 91 166 411
13 17 3 Maciński Maciej P 80 80 40 45 245 85 79 164 409
14 60 10 Narowski Tomasz P 65 75 50 40 230 88 88 176 406
15 82 14 Kubiaczyk Mikołaj P 65 85 45 50 245 70 84 154 399
16 37 7 Czerniak Jakub Hubert P 75 70 50 50 245 72 81 153 398
17 9 2 Śnieguła Krzysztof P 85 75 35 45 240 75 82 157 397
18 1 1 Kaczorowski Krzysztof P 70 70 40 45 225 73 94 167 392
19 6 1 Wróblewski Jarosław P 55 80 45 45 225 70 95 165 390
20 71 12 Przybyła Wiesław P 65 85 30 45 225 73 91 164 389
21 4 1 Czerniak Włodzimierz P 65 80 30 45 220 70 92 162 382
22 12 2 Szczepanik Bartosz P 60 70 50 45 225 67 88 155 380
23 27 5 Kaiser Waldemar P 70 75 40 40 225 59 93 152 377
24 79 14 Bąk Roman P 75 80 15 50 220 66 91 157 377
25 35 6 Fedosz Maciej P 65 70 40 40 215 72 87 159 374
26 46 8 Pilc Marek P 65 75 45 50 235 50 88 138 373
27 68 12 Weiss Dominik P 45 85 45 40 215 64 92 156 371
28 32 6 Maćkowiak jr Piotr P 70 60 45 40 215 64 89 153 368
29 11 2 Gąsiorek Bolesław P 60 75 40 45 220 56 91 147 367
30 7 2 Maciński Hubert P 60 70 30 25 185 91 90 181 366
31 16 3 Maciński Łukasz P 60 70 25 35 190 83 91 174 364
32 83 14 Miciałkiewicz Piotr P 55 70 45 50 220 52 91 143 363
33 80 14 Bobkiewicz Mariusz P 60 80 20 35 195 74 94 168 363
34 72 12 Fiedler Joachim P 55 65 25 45 190 82 90 172 362
35 62 11 Przybyłowicz Tomasz P 70 75 35 35 215 57 88 145 360
36 70 12 Dębina Roman P 65 65 25 45 200 69 88 157 357
37 73 13 Antecki Hubert P 65 55 45 30 195 77 85 162 357
38 15 3 Wolnik Marcin P 45 75 45 40 205 62 89 151 356
39 22 4 Małek Waldemar P 65 75 20 50 210 65 78 143 353
40 45 8 Kubiak Sebastian P 55 70 40 50 215 50 77 127 342
41 3 1 Przybylski Tomasz P 65 80 30 50 225 57 56 113 338
42 76 13 Zielazek Anna P 65 70 35 20 190 55 92 147 337
43 34 6 Cierniejewski Wojciech P 65 65 40 25 195 64 77 141 336
44 36 6 Markowski Hubert P 75 60 25 25 185 67 83 150 335
45 75 13 Kliński Krzysztof P 65 75 30 40 210 60 61 121 331
46 64 11 Michalak Jacek P 50 50 35 45 180 65 86 151 331
47 25 5 Grabowski Przemysław P 60 75 20 45 200 42 88 130 330
48 84 14 Śnieguła Paweł P 65 45 30 35 175 56 99 155 330
49 10 2 Brylewski Robert P 55 85 25 40 205 35 86 121 326
50 21 4 Włodarczak Zbigniew P 60 70 35 35 200 70 55 125 325
51 33 6 Maćkowiak Łukasz P 60 45 35 40 180 70 74 144 324
52 14 3 Patalas Maciej P 50 60 15 45 170 61 92 153 323
53 63 11 Wiśniewski Paweł P 50 60 25 35 170 62 85 147 317
54 23 4 Pawlak Przemysław P 50 50 35 35 170 40 89 129 299
55 51 9 Stasiak Grzegorz P 60 45 15 25 145 67 87 154 299
56 40 7 Kosik Tomasz P 50 60 35 35 180 47 68 115 295
57 57 10 Witt Adam P 50 45 30 40 165 80 43 123 288
58 20 4 Wieland Michał P 45 40 20 20 125 57 93 150 275
59 26 5 Kaiser Miłosz P 45 80 5 30 160 42 72 114 274
60 49 9 Krych Jacek P 55 60 45 30 190 33 50 83 273
61 31 6 Fimiak Michał P 50 65 30 35 180 40 52 92 272
62 18 3 Maciński Jan P 65 50 25 40 180 62 27 89 269
63 78 13 Kadziszewski Maciej P 35 75 45 50 205 52 0 52 257
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej