POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki MTP 2019
Klasa Mistrzowska

 


LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 96 16 Włodarczyk Remigiusz M 95 100 50 50 295 91 99 190 485
2 60 10 Kraiński Piotr M 95 90 50 50 285 95 93 188 473
3 46 8 Surma Tomasz M 90 100 50 50 290 81 98 179 469
4 87 15 Wysocki Michał Andrzej M 85 100 50 45 280 92 96 188 468
5 77 13 Baliński Roman, Stefan M 95 85 50 50 280 89 99 188 468
6 72 12 Baliński Damian M 85 95 50 40 270 96 99 195 465
7 51 9 Borowski Robert M 80 95 50 50 275 90 97 187 462
8 8 2 Kołodziński Jacek M 80 95 50 50 275 89 98 187 462
9 82 14 Plata Łukasz M 80 90 50 50 270 95 97 192 462
10 105 18 Kocoń Adrian M 95 95 50 50 290 73 97 170 460
11 120 20 Szarpak Łukasz M 85 90 45 50 270 90 99 189 459
12 2 1 Buda Marek Czesław M 90 90 50 45 275 84 99 183 458
13 49 9 Szyłejko Rafał M 85 100 50 50 285 79 93 172 457
14 66 11 Grobelny Adam M 85 100 50 40 275 84 98 182 457
15 106 18 Goerick Marek M 85 95 50 50 280 80 96 176 456
16 25 5 Olczyk Dariusz M 85 95 50 40 270 90 96 186 456
17 84 14 Sidoruk Andrzej M 90 85 45 50 270 90 95 185 455
18 92 16 Bać Stanisław M 95 80 50 45 270 93 91 184 454
19 107 18 Kołodziejczyk Piotr M 90 95 45 45 275 78 100 178 453
20 4 1 Karpik Michał M 85 90 50 40 265 88 97 185 450
21 35 6 Gąssowski Wojciech M 75 90 50 45 260 90 97 187 447
22 117 20 Wojtyniak Andrzej M 85 95 45 50 275 74 97 171 446
23 62 11 Klawe Hubert M 85 85 45 45 260 90 96 186 446
24 27 5 Sikora Rafał Piotr M 85 90 50 45 270 76 99 175 445
25 112 19 Furmańczak Tomasz M 85 80 50 50 265 83 97 180 445
26 136 21 Jachimiak Jan Leszek M 85 85 50 45 265 84 95 179 444
27 98 17 Rączka Roman M 75 90 50 45 260 88 96 184 444
28 23 4 Kmieć Tomasz M 65 100 50 50 265 82 96 178 443
29 131 22 Buda Przemysław Maksymilian M 90 90 50 35 265 80 98 178 443
30 53 9 Szober Krzysztof M 85 90 45 45 265 81 96 177 442
31 101 17 Smoliński Piotr M 95 95 40 40 270 73 98 171 441
32 78 13 Dobrzykowski Rafał M 85 95 45 45 270 74 97 171 441
33 79 14 Łozowski Tomasz M 90 90 40 45 265 82 94 176 441
34 50 9 Neneman Tomasz Janusz M 85 85 45 50 265 80 96 176 441
35 115 20 Stachowiak Grzegorz M 85 90 50 40 265 76 96 172 437
36 44 8 Piotrowski Krzysztof Andrzej M 95 90 50 50 285 56 95 151 436
37 119 20 Włodarczyk Waldemar M 75 90 50 40 255 83 97 180 435
38 12 2 Wojtaszuk Dariusz M 80 100 50 40 270 82 82 164 434
39 91 16 Socha Dominika M 80 85 50 35 250 87 97 184 434
40 34 6 Nosko Andrzej M 80 85 35 45 245 90 98 188 433
41 29 5 Sztobnicki Paweł M 95 90 45 40 270 73 88 161 431
42 133 21 Usowski Patryk M 75 95 45 35 250 88 93 181 431
43 74 13 Pulikowski Eugeniusz M 70 85 50 45 250 86 95 181 431
44 88 15 Przybyłowicz Remigiusz M 75 80 50 50 255 78 97 175 430
45 33 6 Śmiałek Damian M 70 95 45 40 250 83 97 180 430
46 32 6 Nowacki Mateusz M 85 80 45 30 240 92 97 189 429
47 110 19 Tracz Marek M 75 90 45 50 260 71 97 168 428
48 100 17 Wiśniewski Piotr M 60 95 50 50 255 79 94 173 428
49 118 20 Gmitrzak Mateusz Adam M 95 90 45 30 260 71 95 166 426
50 81 14 Dzikowski Paweł M 80 80 40 45 245 83 98 181 426
51 116 20 Tomaszewski Maciej Marcin M 65 90 50 45 250 79 95 174 424
52 64 11 Skorobogaty Tadeusz M 75 80 50 40 245 81 98 179 424
53 11 2 Lewandowski Ryszard M 80 70 50 40 240 89 95 184 424
54 83 14 Dobrzykowski Daniel M 65 85 40 45 235 91 98 189 424
55 19 4 Marcinkowski Bartosz M 80 75 50 45 250 79 94 173 423
56 58 10 Tomczak Bartosz Grzegorz M 70 85 50 30 235 91 96 187 422
57 42 7 Kaliński Hubert M 75 90 50 40 255 70 95 165 420
58 37 7 Bakacz Adam M 70 95 50 40 255 71 91 162 417
59 57 10 Bekasiak Szymon M 60 90 45 45 240 86 91 177 417
60 55 10 Maciaszek Konrad M 80 80 35 45 240 80 96 176 416
61 59 10 Kaczmarek Grzegorz Adam M 70 85 50 40 245 71 98 169 414
62 137 21 Pietrusza Wojciech Wacław M 70 90 45 35 240 82 92 174 414
63 30 5 Przeorek Jerzy M 80 85 40 45 250 68 95 163 413
64 104 18 Retkowski Tomasz M 70 75 50 45 240 81 92 173 413
65 76 13 Rozpendowski Łukasz Przemysław M 85 75 45 40 245 84 83 167 412
66 93 16 Sassek Marcin M 70 65 50 45 230 85 97 182 412
67 7 2 Olejarz Leszek M 60 95 50 45 250 71 90 161 411
68 20 4 Łazik Krzysztof M 60 90 50 35 235 79 97 176 411
69 22 4 Liczner Józef M 85 80 45 45 255 61 94 155 410
70 111 19 Ławniczak Łukasz Andrzej M 75 100 50 30 255 63 91 154 409
71 97 17 Kukulski Krzysztof Hubert M 60 95 45 45 245 70 94 164 409
72 52 9 Kubiaczyk Mikołaj M 65 80 45 40 230 79 99 178 408
73 109 19 Szarpak Andrzej M 70 80 45 45 240 75 92 167 407
74 6 1 Woropaj Zbigniew M 65 90 45 35 235 79 93 172 407
75 99 17 Sokół Piotr M 65 85 45 40 235 70 98 168 403
76 89 15 Tarnowy Zenon Zbigniew M 60 75 45 50 230 71 99 170 400
77 24 4 Borys Damian Andrzej M 70 75 50 45 240 68 90 158 398
78 90 15 Chuderski Kazimierz M 55 85 50 45 235 73 89 162 397
79 56 10 Mielczarkowski Waldemar M 80 85 50 25 240 58 98 156 396
80 43 8 Bazarewski Jerzy M 80 70 40 50 240 76 78 154 394
81 54 9 Rachwał Marcin M 70 80 50 45 245 55 92 147 392
82 130 22 Michalski Marian M 55 85 45 35 220 75 86 161 381
83 63 11 Poliński Ireneusz M 65 70 30 45 210 87 84 171 381
84 85 15 Onopiak Ryszard M 65 80 50 40 235 49 92 141 376
85 36 6 Ścieszko Tomasz, Mariusz M 55 80 40 35 210 61 99 160 370
86 1 1 Kostrzewa Dariusz M 50 80 40 40 210 79 81 160 370
87 108 18 Oset Maria Magdalena M 85 70 50 35 240 35 94 129 369
88 45 8 Szymczuk Marcin Aleksander M 75 90 0 30 195 69 97 166 361
89 3 1 Kołodziński Zdzisław M 45 70 35 40 190 74 87 161 351
90 28 5 Król Tadeusz M 70 85 45 0 200 49 94 143 343
91 39 7 Łabenda Agata M 30 65 50 40 185 43 97 140 325

 

Klasa Powszechna

 

LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 41 7 Walczak Kamil P 85 95 45 45 270 80 95 175 445
2 127 21 Buda Sławomir Wojciech P 85 90 50 35 260 93 90 183 443
3 40 7 Banaszak Robert P 70 95 50 50 265 80 95 175 440
4 128 22 Lewandowski Marek P 75 90 50 40 255 92 92 184 439
5 113 19 Gmitrzak Marcin Andrzej P 85 100 45 30 260 83 95 178 438
6 134 22 Brzeziński Adrian P 65 85 50 50 250 85 99 184 434
7 94 16 Tarnowy Mateusz P 75 100 50 35 260 75 98 173 433
8 9 2 Tęgowski Artur P 90 70 45 40 245 89 98 187 432
9 14 3 Kłosowski Sławomir Łukasz P 80 80 50 40 250 91 90 181 431
10 15 3 Mrówczyński Radosław Wiktor P 75 95 50 45 265 68 89 157 422
11 129 21 Kadziszewski Maciej P 75 80 45 40 240 86 96 182 422
12 16 3 Kapuściński Hubert P 80 70 40 50 240 87 94 181 421
13 68 12 Czarnecki Michał P 70 95 45 35 245 83 91 174 419
14 128 22 Breska Norbert P 80 90 45 30 245 83 91 174 419
15 17 3 Dul Grzegorz P 90 90 40 35 255 62 93 155 410
16 69 12 Jakóbczyk Jarosław P 65 70 50 45 230 77 96 173 403
17 13 3 Grzyś Mateusz P 85 65 40 40 230 73 99 172 402
18 114 19 Filipiński Cezary P 70 80 45 40 235 70 95 165 400
19 129 22 Ratajczak Tomasz P 80 75 40 50 245 56 98 154 399
20 48 8 Zaborowski Grzegorz P 75 75 30 40 220 80 97 177 397
21 73 13 Nadborski Hubert P 75 90 35 35 235 68 92 160 395
22 26 5 Grzybowski Rafał P 55 80 40 40 215 83 94 177 392
23 70 12 Klejnotowska Alicja P 65 70 50 35 220 61 94 155 375
24 103 18 Baczyński Krzysztof P 35 80 45 45 205 75 89 164 369
25 47 8 Gąsiorek Bolesław P 40 90 45 40 215 70 81 151 366
26 65 11 Nowosad Janusz P 55 75 45 25 200 69 96 165 365
27 67 12 Narowski Jacek P 60 70 45 30 205 77 73 150 355
28 18 3 Nowak Hubert P 65 80 25 30 200 74 81 155 355
29 71 12 Dawidczyk Kazimierz P 75 65 50 40 230 38 72 110 340
30 31 6 Mańko Mariusz Andrzej P 65 75 35 20 195 49 95 144 339
31 38 7 Przybyła Wiesław P 60 50 45 30 185 63 86 149 334
32 86 15 Rosiak Dawid Jacek P 40 50 35 45 170 67 84 151 321
33 75 13 Pszczółkowski Piotr P 20 50 45 30 145 70 93 163 308
34 80 14 Frieske-Pszczółkowska Magdalena P 30 65 40 40 175 25 87 112 287
35 102 17 Wesołowska Dominika P 25 25 30 30 110 64 68 132 242

 

DIANY -

 

LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 91 16 Socha Dominika M 80 85 50 35 250 87 97 184 434
2 70 12 Klejnotowska Alicja P 65 70 50 35 220 61 94 155 375
3 108 18 Oset Maria Magdalena M 85 70 50 35 240 35 94 129 369
4 39 7 Łabenda Agata M 30 65 50 40 185 43 97 140 325
5 80 14 Frieske-Pszczółkowska Magdalena P 30 65 40 40 175 25 87 112 287
6 102 17 Wesołowska Dominika P 25 25 30 30 110 64 68 132 242

 

KLASA "C"
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 128 22 Lewandowski Marek P 75 90 50 40 255 92 92 184 439
2 113 19 Gmitrzak Marcin Andrzej P 85 100 45 30 260 83 95 178 438
3 68 12 Czarnecki Michał P 70 95 45 35 245 83 91 174 419
4 17 3 Dul Grzegorz P 90 90 40 35 255 62 93 155 410
5 47 8 Gąsiorek Bolesław P 40 90 45 40 215 70 81 151 366
6 67 12 Narowski Jacek P 60 70 45 30 205 77 73 150 355
7 18 3 Nowak Hubert P 65 80 25 30 200 74 81 155 355
8 86 15 Rosiak Dawid Jacek P 40 50 35 45 170 67 84 151 321
9 75 13 Pszczółkowski Piotr P 20 50 45 30 145 70 93 163 308
10 80 14 Frieske-Pszczółkowska Magdalena P 30 65 40 40 175 25 87 112 287
11 102 17 Wesołowska Dominika P 25 25 30 30 110 64 68 132 242

    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej