POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki zawodów klasy C
Zawody klasy "C"
Poznań 6.09.2014 r

LOKATA Nazwisko I Imię KRĄG PRZELOTY ZAJĄC Razem śrut ROGACZ DZIK Razem
1 Metler Bartłomier 45 40 25 25 135 50 40 225
2 Bakacz Adam 45 30 25 25 125 47 45 217
3 Włodarczyk Waldemar 40 40 25 15 120 50 41 211
4 Weiss Dominik 45 35 20 25 125 47 35 207
5 Janicki Michał 45 40 20 25 130 40 36 206
6 Piechocki Hubert 35 40 15 20 110 49 47 206
7 Hultajski Szymon 45 40 25 25 135 44 26 205
8 Kadziszewski Maciej 35 40 15 25 115 48 42 205
9 Kaczmarek Krystian 35 45 25 20 125 47 24 196
10 Wiśniewski Paweł 30 40 25 15 110 44 37 191
11 Czerniak Włodzimierz 25 35 25 20 105 49 37 191
12 Nowak Tobiasz 35 30 20 20 105 36 44 185
13 Narowski Tomasz 30 35 20 25 110 47 27 184
14 Moliński Wojciech Józef 35 25 20 25 105 45 34 184
15 Kasperek Adam 30 20 25 20 95 46 40 181
16 Woźny Marcin 45 30 15 20 110 48 22 180
17 Dziechciarek Marcin 40 35 20 20 115 47 17 179
18 Sobkowiak Szymon 40 30 20 15 105 46 27 178
19 Niedzielski Paweł 30 30 25 20 105 42 29 176
20 Twaróg Jakub 30 35 15 5 85 48 34 167
21 Wierzejewski Marcin 40 30 15 20 105 34 23 162
22 Pyrzak Hubert 35 10 15 20 80 46 35 161
23 Kujawski Marcin 35 20 20 15 90 45 25 160
24 Śnieguła Paweł 35 30 20 10 95 48 15 158
25 Bazylczuk Mikołaj 30 40 10 25 105 38 13 156
26 Radwański Damian 40 10 10 15 75 45 32 152
27 Kraska Jakub 15 20 20 20 75 46 29 150
28 Pigla Bartosz 20 25 15 10 70 49 31 150
29 Koszczoł Bartosz 30 30 15 15 90 39 14 143
30 Piasecki Jacek 15 15 20 15 65 46 26 137
31 Gierak Kordian 15 30 20 5 70 36 24 130
32 Stępień Bartosz 10 10 10 20 50 39 39 128
33 Papiór Sławomir 20 30 5 15 70 36 20 126
34 Witt Adam 20 35 10 15 80 37 8 125
35 Pilarczyk Wojciech 20 15 25 20 80 38 7 125
36 Sassek Marcin 30 25 0 10 65 47 13 125
37 Kostrzewski Michał 20 30 10 15 75 37 9 121
38 Wasilewski Michał Wit 20 25 10 20 75 34 10 119
39 Okoniewski Dawid 25 30 5 20 80 20 15 115
40 Kaczmarek Paweł 20 25 10 5 60 39 16 115
41 Wojtasińska Karolina 25 10 5 15 55 43 15 113
42 Mikołajczak Piotr 25 15 5 10 55 41 16 112
43 Sołtysiak Tomasz 40 15 10 10 75 36 0 111
44 Kaźmierczak Marcin 35 25 20 5 85 17 6 108
45 Suszczewicz Przemysław 15 30 10 20 75 28 0 103
46 Tarnowski Mateusz 20 10 5 15 50 45 0 95
47 Korpys Tomasz 15 10 15 0 40 42 11 93
48 Skrzypczak Bogusław 30 10 20 10 70 19 0 89
49 Pisarek Jarosław 5 15 15 15 50 31 8 89
50 Burdziak Aleksander 20 15 0 5 40 38 8 86
51 Wojciechowski Marek 30 10 5 10 55 18 10 83
52 Chwalisz Łukasz 10 5 5 25 45 25 0 70
53 Matuszewski Piotr 5 20 15 5 45 24 0 69
54 Drążkowiak Paweł 10 15 0 10 35 34 0 69
55 Nowicki Robert 10 15 5 25 55 13 0 68
56 Radojewski Sławomir 0 20 0 0 20 37 0 57
57 Grajek Tomasz 5 5 5 10 25 24 1 50
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej