POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki Zawody Okręgowe 2016 r
Wyniki drużynowe z zawodów: Zawody Okregowe - 25.06.2016
Klasa Open
Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Koło Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
43 Słonka
67 19 Fiszer Marcin M 43 Słonka 95 95 50 50 290 73 99 172 462 1372 1
68 20 Klawe Hubert M 43 Słonka 90 90 45 50 275 89 92 181 456
69 21 Węgrzyn Jarosław P 43 Słonka 85 90 50 50 275 91 88 179 454
12 Jaźwiec
60 81 Kaliński Hubert M 12 Jaźwiec 90 90 50 40 270 71 97 168 438 1293 2
58 80 Banaszak Robert P 12 Jaźwiec 90 80 50 45 265 83 88 171 436
59 79 Kala Tomasz P 12 Jaźwiec 75 85 40 45 245 78 96 174 419
59 Szarak
73 94 Dobrzykowski Daniel M 59 Szarak 65 85 50 50 250 76 99 175 425 1261 3
74 95 Dobrzykowski Rafał M 59 Szarak 80 80 50 40 250 81 91 172 422
75 96 Narowski Tomasz P 59 Szarak 75 75 45 40 235 89 90 179 414
9 Diana
56 23 Mackiewicz Jan M 9 Diana 90 100 50 45 285 75 78 153 438 1214 4
55 22 Kramer Tadeusz M 9 Diana 80 75 50 40 245 85 75 160 405
57 24 Pisański Jerzy P 9 Diana 75 80 35 35 225 71 75 146 371
74 Ostoja
84 48 Weiss Jacek M 74 Ostoja 60 100 50 50 260 86 94 180 440 1211 5
82 46 Weiss Dariusz M 74 Ostoja 85 70 45 40 240 86 96 182 422
83 47 Weiss Dominik P 74 Ostoja 60 70 40 30 200 72 77 149 349
99 Krzyżówka
85 41 Maciejewski Mariusz M 99 Krzyżówka 70 85 50 35 240 73 92 165 405 1172 6
86 40 Reszelewski Przemysław M 99 Krzyżówka 60 85 45 50 240 64 91 155 395
87 42 Tomczak Jakub P 99 Krzyżówka 65 65 35 45 210 66 96 162 372
39 Wycinek
64 13 Daniec Andrzej P 39 Wycinek 85 80 45 35 245 70 89 159 404 1171 7
103 99 Piwowarski Maciej P niestowarzyszony 60 75 45 50 230 69 85 154 384
65 14 Daniec Jan M 39 Wycinek 65 75 30 40 210 76 97 173 383
65 Wataha
78 37 Rączka Roman M 65 Wataha 85 90 50 45 270 81 100 181 451 1146 8
77 39 Nowak Piotr M 65 Wataha 70 75 40 40 225 70 93 163 388
76 38 Michalak Jacek P 65 Wataha 40 70 35 40 185 55 67 122 307
55 Bóbr
71 2 Winkowski Leszek M 55 Bóbr 80 90 50 50 270 60 89 149 419 1139 9
72 3 Winkowski Piotr M 55 Bóbr 80 65 45 50 240 71 84 155 395
70 1 Walczak Jan P 55 Bóbr 50 50 40 35 175 68 82 150 325
34 Jeleń
63 68 Moliński Łukasz M 34 Jeleń 75 80 50 35 240 83 74 157 397 958 10
61 69 Jokiel Marek P 34 Jeleń 50 50 30 20 150 53 80 133 283
62 67 Krych Jacek P 34 Jeleń 55 75 40 35 205 32 41 73 278
Klasa Powszechna
Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Koło Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Zając Przeloty Dzik RAZEM Rogacz/Lis RAZEM
17 Drop
14 9 Pilc Marek P 17 Drop 85 90 50 50 275 79 89 168 443 1196 1
13 8 Makowski Michał P 17 Drop 80 50 40 40 210 81 94 175 385
15 7 Pilc Roman P 17 Drop 75 85 40 40 240 46 82 128 368
79 Orzeł
46 63 Hultajski Szymon P 79 Orzeł 85 80 40 45 250 77 86 163 413 1172 2
47 61 Konowalski Maciej P 79 Orzeł 80 75 35 40 230 85 84 169 399
48 62 Ogrodowczyk Robert P 79 Orzeł 60 75 30 40 205 72 83 155 360
64 Hubert
36 31 Woźniak Jakub P 64 Hubert 85 95 45 45 270 64 86 150 420 1154 3
35 33 Woźniak Adam P 64 Hubert 80 70 45 40 235 61 75 136 371
34 32 Sassek Marcin P 64 Hubert 95 50 40 40 225 63 75 138 363
92 Leśnik
54 35 Pluciński Marcin P 92 Leśnik 70 65 50 45 230 86 72 158 388 1151 4
52 36 Nowakowski Jan P 92 Leśnik 70 80 50 45 245 54 83 137 382
53 34 Orchowski Piotr P 92 Leśnik 60 65 50 35 210 88 83 171 381
38 Przelatek
26 74 Maciński Maciej P 38 Przelatek 80 85 50 40 255 76 82 158 413 1148 5
25 73 Maciński Łukasz P 38 Przelatek 80 75 45 40 240 78 88 166 406
27 75 Maciński Szymon P 38 Przelatek 60 65 30 40 195 50 84 134 329
71 Szarak
44 44 Stępień Arkadiusz P niestowarzyszony 80 85 50 45 260 88 98 186 446 1135 6
100 45 Pawlak Przemysław P niestowarzyszony 55 85 35 45 220 49 79 128 348
99 43 Małek Waldemar P niestowarzyszony 70 75 10 50 205 63 73 136 341
77 Jeleń
40 66 Matuszak Grzegorz P 77 Jeleń 75 80 40 40 235 75 83 158 393 1129 7
42 49 Narolski Piotr P 77 Jeleń 75 75 40 30 220 72 90 162 382
41 64 Matuszak Ryszard P 77 Jeleń 85 65 35 35 220 65 69 134 354
4 Słonka
5 16 Napierała Hubert P 4 Słonka 75 90 25 40 230 79 82 161 391 1106 8
6 18 Śnieguła Krzysztof P 4 Słonka 75 65 45 50 235 53 95 148 383
4 17 Kubis Roch P 4 Słonka 55 55 25 40 175 71 86 157 332
37 Kaczor
22 50 Kazubski Kacper P 37 Kaczor 95 90 45 40 270 85 91 176 446 1098 9
23 51 Patalas Maciej P 37 Kaczor 75 45 40 30 190 63 93 156 346
24 53 Wolnik Marcin P 37 Kaczor 55 45 40 40 180 37 89 126 306
16 Dzik
11 60 Piechocki Jacek P 16 Dzik 70 65 50 45 230 78 87 165 395 1081 10
10 58 Kaczorowski Krzysztof P 16 Dzik 70 95 50 50 265 74 6 80 345
12 59 Przybylski Tomasz P 16 Dzik 70 55 50 45 220 79 42 121 341
30 Gon
19 27 Dębina Roman P 30 Gon 70 80 35 50 235 76 94 170 405 1046 11
21 25 Przybyła Wiesław P 30 Gon 80 75 25 45 225 57 83 140 365
20 26 Fiedler Joachim P 30 Gon 60 45 20 20 145 40 91 131 276
14 Leśnik
7 12 Szczepanik Bartosz P 14 Leśnik 75 80 45 40 240 71 81 152 392 1017 12
9 10 Szczepanik Mariusz P 14 Leśnik 70 50 25 45 190 76 56 132 322
8 11 Szczepanik Jacek P 14 Leśnik 55 40 20 30 145 78 80 158 303
1 Hubert
1 57 Czerniak Włodzimierz P 1 Hubert 80 65 40 45 230 65 95 160 390 1005 13
3 56 Wróblewski Jarosław P 1 Hubert 60 25 50 30 165 67 81 148 313
2 55 Majorowski Robert P 1 Hubert 40 25 35 20 120 87 95 182 302
85 Ryś
49 72 Fedosz Maciej P 85 Ryś 80 70 30 40 220 67 73 140 360 986 14
50 71 Stróżyński Maciej P 85 Ryś 60 65 40 35 200 42 75 117 317
51 70 Szczepański Maciej P 85 Ryś 80 60 45 45 230 38 41 79 309
72 Zdrój
38 76 Filipiński Cezary P 72 Zdrój 65 70 45 35 215 68 87 155 370 970 15
37 78 Baczyński Krzysztof P 72 Zdrój 80 70 30 35 215 67 83 150 365
39 77 Kolasiński Krzysztof P niestowarzyszony 35 40 20 30 125 27 83 110 235
22 Czajka
16 84 Antecki Hubert P 22 Czajka 70 80 35 25 210 81 90 171 381 883 16
17 82 Koźlecki Maciej P 22 Czajka 60 45 0 35 140 35 84 119 259
18 83 Zielazek Anna P 22 Czajka 45 20 25 20 110 44 89 133 243
46 Jastrząb
28 29 Jurewicz Paweł P 46 Jastrząb 45 55 40 45 185 61 97 158 343 873 17
29 30 Stępień Bartosz P 46 Jastrząb 50 60 40 40 190 61 82 143 333
30 28 Walkowiak Artur P 46 Jastrząb 65 10 25 10 110 16 71 87 197
53 Jeleń
31 5 Kaiser Waldemar P 53 Jeleń 60 80 30 40 210 65 92 157 367 367 18
78 Łoś
45 52 Wojciechowski Marek P 78 Łoś 65 50 30 10 155 39 82 121 276 346 19
44 54 Włodarczyk Waldemar P 78 Łoś 0 70 0 0 70 0 0 0 70
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej