POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki drużynowe XX Mistrzostw Leśników RDLP w Poznaniu
L.p Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM RAZEM - DRUŻYNA
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
I    WŁOSZAKOWICE

72 Franczak Grzegorz M 95 90 45 50 280 76 86 162 442 1249

70 Franczak Bartłomiej P 85 85 45 50 265 85 76 161 426

71 Urbański Tomasz P 65 75 45 35 220 74 87 161 381
II  OBORNIKI  
49 49 Kłossowski Bartłomiej P 85 80 45 40 250 77 91 168 418 1208
50 50 Winkowski Piotr M 75 70 45 50 240 72 92 164 404
51 51 Kłossowski Roman M 75 60 45 35 215 75 96 171 386
III  ANTONIN
1 1 Janiszewski Sławomir P 75 90 45 40 250 78 86 164 414 1199
2 2 Guździoł Hubert P 75 75 50 50 250 58 86 144 394
3 3 Chaliński Damian P 55 80 50 45 230 68 93 161 391
IV   KARCZMA BOROWA
26 26 Furmańczak Tomasz M 90 90 50 50 280 90 96 186 466 1194
25 25 Nicpoń Dariusz P 65 70 50 25 210 70 95 165 375
27 27 Stachowiak Tomasz M 55 85 35 30 205 61 87 148 353
V    PRZEDBORÓW
56 56 Przybyłowicz Remigiusz M 85 95 40 50 270 82 94 176 446 1191
57 57 Sułkowski Piotr P 60 80 50 40 230 69 77 146 376
55 55 Kołodziej Piotr M 65 70 50 35 220 53 96 149 369
VI   KONSTANTYNOWO
34 34 Stachowiak Wacław M 75 90 30 45 240 84 92 176 416 1176
35 35 Stachowiak Bartosz P 85 80 40 40 245 71 86 157 402
36 36 Tęgos Michał P 60 55 40 40 195 85 78 163 358
VII   GNIEZNO
9 9 Reszelewski Przemysław M 80 90 35 45 250 82 77 159 409 1155
7 7 Nowakowski Jan P 75 85 50 40 250 56 73 129 379
8 8 Olejniczak Jarosław P 65 75 30 45 215 67 85 152 367
VIII   GRODZIEC
13 13 Czerniak Błażej P 85 90 40 45 260 67 87 154 414 1146
15 15 Matuszewski Arkadiusz M 80 65 30 45 220 51 98 149 369
14 14 Piasecki Cezary P 60 75 35 45 215 62 86 148 363
IX    ŁOPUCHÓWKO
43 43 Kala Tomasz P 45 90 50 45 230 88 96 184 414 1095
44 44 Zaganiaczyk Robert M 75 65 35 50 225 74 81 155 380
45 45 Nowak Bartosz P 55 45 20 25 145 65 91 156 301
X     STOW. PRZED. LEŚNYCH
78 78 Niemiec Jan P 80 85 40 45 250 86 70 156 406 1089
76 76 Woźniak Hubert P 65 75 45 40 225 72 89 161 386
77 77 Jałoszyński Maciej P 45 50 40 45 180 37 80 117 297
XI    KROTOSZYN
42 42 Trawiński Sławomir M 80 80 45 40 245 78 91 169 414 1087
41 41 Fila Andrzej P 75 85 25 35 220 67 89 156 376
40 40 Marciniak Adam P 50 65 20 15 150 59 88 147 297
XII    GÓRA ŚLĄSKA
11 11 Olejnik Adam P 70 70 35 40 215 85 88 173 388 1073
10 10 Głuszko Romuald P 30 75 25 35 165 85 99 184 349
12 12 Cieliński Jakub P 55 60 45 40 200 58 78 136 336
XIII  PNIEWY
53 53 Karwański Ryszard P 65 95 45 40 245 55 86 141 386 1068
54 54 Śnieguła Krzysztof P 65 75 50 45 235 55 84 139 374
52 52 Krzyżagórski Remigiusz P 45 60 25 30 160 62 86 148 308
XIV  KOŁO
30 30 Popiołek Stanisław P 85 85 35 30 235 35 91 126 361 1051
29 29 Mysiński Krzysztof P 70 65 50 45 230 41 85 126 356
28 28 Kubiak Waldemar P 55 90 35 20 200 56 78 134 334
XV   JAROCIN
19 19 Zawal Bartosz P 60 75 40 45 220 84 89 173 393 1043
21 21 Baczyński Krzysztof P 50 75 15 45 185 64 91 155 340
20 20 Narolski Piotr P 5 50 30 50 135 78 97 175 310
XVI   BABKI
4 4 Niemiec Ireneusz P 70 70 30 45 215 78 94 172 387 1039
5 5 Hipś Przemysław P 55 75 40 30 200 68 95 163 363
6 6 Nowak Marcin P 25 65 20 25 135 62 92 154 289
XVII  GRODZISK
17 17 Kamieniarz Marcin P 70 70 45 50 235 76 92 168 403 1018
16 16 Śliczner Wojciech P 80 75 40 25 220 56 75 131 351
18 18 Zieliński Mariusz P 50 50 35 20 155 32 77 109 264
XVIII  KALISZ
23 23 Niczyporuk Mirosław P 65 80 45 40 230 49 81 130 360 985
22 22 Chojnacki Wiesław M 50 55 45 20 170 59 88 147 317
24 24 Garncarek Zbigniew P 60 50 30 35 175 46 87 133 308
XIX   CZERNIEJEWO
33 33 Stępień Arkadiusz P 75 80 50 50 255 52 85 137 392 969
32 32 Buszkiewicz Jacek P 70 45 30 30 175 71 91 162 337
31 31 Lisiak Krzysztof P 45 50 15 25 135 53 52 105 240
XX   SIERAKÓW
58 58 Piechocki Hubert P 75 75 20 50 220 67 92 159 379 942
59 59 Tomala Piotr P 55 75 35 20 185 44 87 131 316
60 60 Stępień Bartosz P 35 60 35 35 165 43 39 82 247
XXI   TACZANÓW
64 64 Mikołajczyk Robert M 85 95 40 40 260 65 99 164 424 936
66 66 Karpiński Michał P 35 40 45 25 145 57 89 146 291
65 65 Nowacki Leszek P 45 60 20 10 135 32 54 86 221
XXII   SYCÓW
62 62 Woźniak Przemysław P 45 60 35 30 170 69 89 158 328 917
63 63 Woźniak Marek P 75 55 40 25 195 42 61 103 298
61 61 Maras Jacek Grzegorz P 50 55 25 30 160 61 70 131 291
XXIII   KOŚCIAN
39 39 Praiss Patryk P 40 50 30 35 155 83 82 165 320 871
37 37 Antczak Adam P 35 50 20 40 145 67 90 157 302
38 38 Sroczyński Hubert P 30 35 25 35 125 41 83 124 249
XXIV   RDLP POZNAŃ
73 73 Szczepanik Jacek P 30 70 35 50 185 62 63 125 310 863
75 75 Szyszko Piotr P 60 25 30 25 140 56 89 145 285
74 74 Kasprzyk Jarosław P 40 55 35 15 145 55 68 123 268
XXV   TUREK
67 67 Galus Bartosz P 50 50 20 40 160 53 94 147 307 838
69 69 Taranek Leszek P 50 45 25 30 150 36 86 122 272
68 68 Pocztarek Krzysztof P 40 35 25 20 120 57 82 139 259
XXVI   PIASKI
47 47 Włodarczyk Mariusz P 60 20 5 15 100 64 76 140 240 639
48 48 Mądry Jacek P 35 55 25 15 130 31 56 87 217
46 46 Wlekliński Eugeniusz P 35 35 20 20 110 0 72 72 182
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej