POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

Wyniki drużynowe Okręgowe 2018
Klasa Open


























Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM


KŁ 43 Słonka

55 52 Fiszer Marcin M 80 85 50 50 265 93 99 192 457 1307 1
57 54 Węgrzyn Jarosław M 85 95 40 50 270 72 92 164 434
56 53 Klawe Hubert M 80 85 45 45 255 75 86 161 416
KŁ 12 Jaźwiec

47 44 Kaliński Hubert M 95 95 45 50 285 87 97 184 469 1264 2
46 43 Banaszak Robert P 75 95 50 50 270 91 92 183 453
48 45 Kubiak Sebastian P 55 70 40 50 215 50 77 127 342
KŁ 59 Szarak

61 58 Dobrzykowski Daniel M 60 80 50 45 235 88 96 184 419 1233 3
62 59 Dobrzykowski Rafał M 65 75 50 45 235 79 94 173 408
63 60 Narowski Tomasz P 65 75 50 40 230 88 88 176 406
KŁ 17 Drop

51 48 Szczotka Grzegorz M 80 85 35 50 250 88 96 184 434 1227 4
50 47 Pilc Mateusz P 75 80 40 40 235 90 95 185 420
49 46 Pilc Marek P 65 75 45 50 235 50 88 138 373
KŁ 9 Diana

45 42 Mackiewicz Jan M 95 85 50 45 275 82 90 172 447 1176 5
44 41 Kramer Tadeusz M 90 90 35 45 260 81 93 174 434
43 40 Kosik Tomasz P 50 60 35 35 180 47 68 115 295
KŁ 74 Ostoja

72 69 Weiss Jacek M 65 85 30 50 230 79 98 177 407 1157 6
70 67 Weiss Dariusz M 65 95 35 35 230 77 72 149 379
71 68 Weiss Dominik P 45 85 45 40 215 64 92 156 371
KŁ 65 Wataha

69 66 Rączka Roman M 90 90 50 50 280 90 96 186 466 1143 7
68 65 Nowak Piotr M 65 75 30 45 215 46 85 131 346
67 64 Michalak Jacek P 50 50 35 45 180 65 86 151 331
KŁ 60 Sokół

64 61 Przybyłowicz Remigiusz M 85 95 50 50 280 85 93 178 458 1135 8
65 62 Przybyłowicz Tomasz P 70 75 35 35 215 57 88 145 360
66 63 Wiśniewski Paweł P 50 60 25 35 170 62 85 147 317
KŁ 6 Żubr

40 37 Czerniak Jakub Hubert P 75 70 50 50 245 72 81 153 398 1129 9
42 39 Czerniak Zbigniew M 55 85 45 25 210 82 96 178 388
41 38 Czerniak Piotr M 60 60 20 40 180 82 81 163 343
KŁ 37 Kaczor

19 13 Kazubski Kacper M 85 80 45 40 250 92 92 184 434 1113 10
21 15 Wolnik Marcin P 45 75 45 40 205 62 89 151 356
20 14 Patalas Maciej P 50 60 15 45 170 61 92 153 323
KŁ 55 Bóbr

58 55 Winkowski Leszek M 85 90 50 50 275 70 92 162 437 1092 11
59 56 Winkowski Piotr M 50 85 50 50 235 43 89 132 367
60 57 Witt Adam P 50 45 30 40 165 80 43 123 288
KŁ 81 Drop

73 19 Szymański Sławomir M 90 65 40 45 240 54 96 150 390 990 12
75 21 Włodarczak Zbigniew P 60 70 35 35 200 70 55 125 325
74 20 Wieland Michał P 45 40 20 20 125 57 93 150 275
KŁ 34 Jeleń

53 50 Moliński Łukasz M 55 80 45 40 220 80 71 151 371 943 13
54 51 Stasiak Grzegorz P 60 45 15 25 145 67 87 154 299
52 49 Krych Jacek P 55 60 45 30 190 33 50 83 273






























Klasa Powszechna


























Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
KŁ 64 Hubert

28 28 Sassek Marcin P 90 85 50 40 265 92 84 176 441 1281 1
30 30 Woźniak Jakub P 65 85 50 50 250 77 96 173 423
29 29 Woźniak Adam P 75 75 50 45 245 88 84 172 417
KŁ 1 Hubert

2 5 Dziuba Marcin Kordian P 70 85 50 50 255 90 92 182 437 1209 2
3 6 Wróblewski Jarosław P 55 80 45 45 225 70 95 165 390
1 4 Czerniak Włodzimierz P 65 80 30 45 220 70 92 162 382
KŁ 4 Słonka

5 8 Napierała Hubert P 85 100 45 50 280 55 96 151 431 1194 3
6 9 Śnieguła Krzysztof P 85 75 35 45 240 75 82 157 397
4 7 Maciński Hubert P 60 70 30 25 185 91 90 181 366
KŁ 16 Dzik

11 2 Krzyżagórski Bartosz P 90 85 50 50 275 71 79 150 425 1155 4
10 1 Kaczorowski Krzysztof P 70 70 40 45 225 73 94 167 392
12 3 Przybylski Tomasz P 65 80 30 50 225 57 56 113 338
KŁ 30 Gon

17 71 Przybyła Wiesław P 65 85 30 45 225 73 91 164 389 1108 5
18 72 Fiedler Joachim P 55 65 25 45 190 82 90 172 362
16 70 Dębina Roman P 65 65 25 45 200 69 88 157 357
KŁ 71 Szarak

36 24 Stępień Arkadiusz P 65 100 45 50 260 90 99 189 449 1101 6
34 22 Małek Waldemar P 65 75 20 50 210 65 78 143 353
35 23 Pawlak Przemysław P 50 50 35 35 170 40 89 129 299
KŁ 22 Czajka

14 74 Kaczmarek Krystian P 90 85 50 50 275 49 87 136 411 1099 7
13 73 Antecki Hubert P 65 55 45 30 195 77 85 162 357
15 75 Kliński Krzysztof P 65 75 30 40 210 60 61 121 331
KŁ 14 Leśnik

9 12 Szczepanik Bartosz P 60 70 50 45 225 67 88 155 380 1073 8
8 11 Gąsiorek Bolesław P 60 75 40 45 220 56 91 147 367
7 10 Brylewski Robert P 55 85 25 40 205 35 86 121 326
KŁ 85 Ryś

38 35 Fedosz Maciej P 65 70 40 40 215 72 87 159 374 1045 9
37 34 Cierniejewski Wojciech P 65 65 40 25 195 64 77 141 336
39 36 Markowski Hubert P 75 60 25 25 185 67 83 150 335
KŁ 38 Przelatek

23 17 Maciński Maciej P 80 80 40 45 245 85 79 164 409 1042 10
22 16 Maciński Łukasz P 60 70 25 35 190 83 91 174 364
24 18 Maciński Jan P 65 50 25 40 180 62 27 89 269
KŁ 53 Jeleń

27 27 Kaiser Waldemar P 70 75 40 40 225 59 93 152 377 981 11
25 25 Grabowski Przemysław P 60 75 20 45 200 42 88 130 330
26 26 Kaiser Miłosz P 45 80 5 30 160 42 72 114 274
KŁ 68 Szarak

32 32 Maćkowiak jr Piotr P 70 60 45 40 215 64 89 153 368 964 12
33 33 Maćkowiak Łukasz P 60 45 35 40 180 70 74 144 324
31 31 Fimiak Michał P 50 65 30 35 180 40 52 92 272
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej