POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki Pucharu MTP 2017
LOKATA

Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 110 19 Kołodziński Jacek M Gorzów Wielkopolski 95 100 50 50 295 94 96 190 485
2 41 7 Bać Stanisław M Rzeszów 90 100 50 50 290 85 99 184 474
3 123 21 Borowicz Paweł Henryk M Bydgoszcz 85 100 45 50 280 94 100 194 474
4 91 16 Surma Tomasz M Łódź 100 85 50 50 285 91 96 187 472
5 85 15 Kowalski Marek Piotr M Toruń 95 100 40 50 285 88 96 184 469
6 129 22 Huminiak Tomasz M Warszawa 85 95 50 50 280 94 95 189 469
7 109 19 Buda Marek M Zielona Góra 90 100 45 50 285 84 98 182 467
8 106 18 Włodarczyk Remigiusz M Opole 85 95 50 50 280 91 96 187 467
9 24 4 Smoliński Piotr M Elbląg 90 90 50 50 280 89 98 187 467
10 13 3 Plata Łukasz P Gdańsk 85 90 50 50 275 92 99 191 466
11 81 14 Biereśniewicz Wacław M Wałbrzych 85 100 50 50 285 89 90 179 464
12 126 21 Borys Damian Andrzej M Słupsk 100 95 50 50 295 70 97 167 462
13 73 13 Sidoruk Andrzej M Zielona Góra 90 90 50 45 275 92 88 180 455
14 29 5 Skibiak Dariusz M Elbląg 85 90 50 50 275 83 97 180 455
15 95 16 Gałęcki Bogdan M Gorzów Wielkopolski 85 85 45 50 265 95 95 190 455
16 97 17 Szyszka Piotr M Bydgoszcz 85 80 45 50 260 92 100 192 452
17 46 8 Pudełko Janusz M Kraków 85 95 50 45 275 78 98 176 451
18 38 7 Bekasiak Szymon M Szczecin 100 80 45 50 275 83 93 176 451
19 122 21 Banasiak Tomasz M Piotrków Trybunalski 80 100 40 50 270 82 99 181 451
20 53 9 Szober Krzysztof M Zielona Góra 80 90 45 50 265 91 95 186 451
21 101 17 Neneman Tomasz M Konin 90 95 25 50 260 91 99 190 450
22 35 6 Radzimski Jacek M Leszno 85 95 35 50 265 94 90 184 449
23 58 10 Gocałek Krzysztof M Poznań 80 95 50 50 275 78 95 173 448
24 43 8 Bekasiak Hubert P Szczecin 70 100 50 50 270 79 99 178 448
25 8 2 Piotrowski Krzysztof M Słupsk 90 80 45 50 265 86 96 182 447
26 3 1 Golec Michał M Słupsk 90 80 40 50 260 90 94 184 444
27 44 8 Oborski Przemysław M Piła 90 75 40 50 255 91 97 188 443
28 36 6 Jędral Robert M Tarnobrzeg 75 95 45 50 265 83 94 177 442
29 75 13 Karpik Michał M Toruń 80 85 50 50 265 91 86 177 442
30 118 20 Usowski Patryk P Bydgoszcz 85 85 40 45 255 90 97 187 442
31 127 22 Baliński Roman M Sieradz 85 90 50 50 275 68 97 165 440
32 132 22 Cieślak Rajmund P Konin 70 90 50 50 260 85 95 180 440
33 33 6 Jóźwiak Piotr M Szczecin 80 90 35 45 250 90 98 188 438
34 7 2 Kmieć Tomasz M Szczecin 80 90 40 45 255 94 88 182 437
35 74 13 Chuderski Kazimierz M Gorzów Wielkopolski 80 80 50 50 260 82 94 176 436
36 34 6 Goerick Marek M Elbląg 85 80 45 50 260 77 98 175 435
37 30 5 Kołak Marek M Leszno 85 100 45 45 275 78 81 159 434
38 79 14 Wiśniewski Piotr M Gorzów Wielkopolski 80 85 35 50 250 89 95 184 434
39 56 10 Stokłosa Andrzej M Bielsko Biała 80 95 45 45 265 74 94 168 433
40 124 21 Nowicki Paweł M Warszawa 80 90 35 50 255 88 90 178 433
41 78 13 Dobrzykowski Rafał M Poznań 80 80 45 50 255 81 97 178 433
42 99 17 Szarpak Łukasz M Zielona Góra 75 80 50 45 250 85 96 181 431
43 31 6 Mackiewicz Jan M Poznań 85 85 50 50 270 73 87 160 430
44 94 16 Jaślanek Michał M Zielona Góra 65 95 40 45 245 87 98 185 430
45 59 10 Banaszak Robert P Poznań 75 85 50 50 260 75 94 169 429
46 69 12 Skorobogaty Tadeusz M Gorzów Wielkopolski 65 95 45 50 255 79 95 174 429
47 120 20 Buda Przemysław M Zielona Góra 80 100 35 50 265 67 96 163 428
48 102 17 Borowski Robert P Łódź 85 85 45 40 255 77 96 173 428
49 45 8 Ratajczak Tomasz P Leszno 80 80 45 45 250 81 97 178 428
50 89 15 Sokół Piotr P Zielona Góra 65 80 45 50 240 88 100 188 428
51 121 21 Socha Dominika M Konin 85 95 20 45 245 91 91 182 427
52 22 4 Przybyłowicz Remigiusz M Kalisz 75 95 50 50 270 62 94 156 426
53 62 11 Kazubski Kacper P Poznań 60 100 50 50 260 82 84 166 426
54 90 15 Jachimiak Jan Leszek M Gorzów Wielkopolski 75 95 30 45 245 85 96 181 426
55 114 19 Maciaszek Konrad M Konin 70 90 50 45 255 70 99 169 424
56 68 12 Tarnowy Mateusz P Zielona Góra 80 70 45 45 240 86 97 183 423
57 4 1 Dzikowski Paweł M Konin 65 85 45 50 245 78 99 177 422
58 39 7 Czerwień Józef M Piła 75 95 50 50 270 57 94 151 421
59 111 19 Pulcer Łukasz M Konin 85 85 45 40 255 70 96 166 421
60 54 9 Dudkiewicz Władysław M Szczecin 90 95 35 40 260 61 99 160 420
61 10 2 Kubik Ireneusz P Radom 60 90 50 40 240 84 96 180 420
62 71 12 Pindera Paweł M Wałbrzych 65 90 35 45 235 88 97 185 420
63 40 7 Łazik Krzysztof P Leszno 90 80 45 45 260 65 94 159 419
64 65 11 Karpiński Krzysztof M Toruń 90 90 35 50 265 57 96 153 418
65 131 22 Golec Marcin M Słupsk 80 80 40 45 245 74 98 172 417
66 9 2 Kołodziejczyk Piotr P Leszno 65 85 40 50 240 77 100 177 417
67 6 1 Franczak Grzegorz M Leszno 80 80 30 50 240 79 98 177 417
68 67 12 Klawe Hubert M Poznań 70 75 45 45 235 90 92 182 417
69 18 3 Mucho Andrzej M Szczecin 85 75 45 50 255 68 93 161 416
70 98 17 Michalski Marian M Poznań 80 85 45 50 260 76 79 155 415
71 47 8 Fiebig Marian M Zielona Góra 80 90 35 50 255 66 94 160 415
72 76 13 Dąbrowski Piotr P Wałbrzych 75 80 50 40 245 76 94 170 415
73 61 11 Górniak Tomasz M Bielsko Biała 100 65 35 45 245 78 92 170 415
74 5 1 Baliński Damian P Sieradz 70 80 35 50 235 85 94 179 414
75 28 5 Śmiałek Damian P Szczecin 60 85 50 40 235 83 95 178 413
76 48 8 Zaborowski Grzegorz P Zielona Góra 50 90 45 40 225 90 98 188 413
77 12 2 Szczotka Grzegorz M Kalisz 70 70 35 45 220 94 98 192 412
78 130 22 Olejarz Leszek M Zielona Góra 65 85 45 45 240 79 91 170 410
79 26 5 Zalewski Artur P Olsztyn 65 95 30 50 240 74 95 169 409
80 119 20 Kostrzewa Dariusz M Warszawa 80 90 30 35 235 78 94 172 407
81 27 5 Nowacki Mateusz M Kalisz 80 80 40 45 245 62 98 160 405
82 1 1 Wojtaszuk Dariusz M Jelenia Góra 75 75 50 45 245 69 88 157 402
83 25 5 Nieradka Bogdan M Tarnobrzeg 55 90 40 45 230 83 89 172 402
84 104 18 Szarpak Andrzej M Zielona Góra 75 75 35 45 230 77 95 172 402
85 57 10 Przybyła Wiesław P Poznań 60 85 35 45 225 83 94 177 402
86 100 17 Janicki Michał P Gorzów Wielkopolski 75 70 40 50 235 70 95 165 400
87 63 11 Tarnowy Zenon M Zielona Góra 50 75 50 40 215 85 99 184 399
88 93 16 Urban Wojciech M Poznań 80 75 50 50 255 58 85 143 398
89 16 3 Żak Michał M Koszalin 70 75 40 50 235 68 95 163 398
90 88 15 Włodarczyk Waldemar P Poznań 50 90 30 50 220 88 90 178 398
91 115 20 Sztobnicki Paweł P Słupsk 70 65 35 50 220 84 94 178 398
92 14 3 Wojtyniak Andrzej M Leszno 60 70 40 45 215 88 95 183 398
93 87 15 Łyczykowska Aleksandra M Katowice 65 95 50 40 250 60 87 147 397
94 86 15 Daukszys Tadeusz M Łódź 55 95 40 40 230 72 95 167 397
95 117 20 Stasiak Sylwester P Piotrków Trybunalski 70 85 40 35 230 77 90 167 397
96 15 3 Kubik Bartosz Kamil P Radom 65 90 30 50 235 84 77 161 396
97 19 4 Breska Norbert P Leszno 55 75 50 45 225 70 99 169 394
98 64 11 Pulikowski Eugeniusz M Gorzów Wielkopolski 65 80 35 40 220 88 85 173 393
99 80 14 Dudek Bogdan M Toruń 60 70 40 50 220 86 87 173 393
100 32 6 Pawlak Wojciech Leon P Kalisz 55 85 40 30 210 84 97 181 391
101 23 4 Bekasiak Paweł M Szczecin 70 75 40 50 235 57 97 154 389
102 96 16 Przeorek Jerzy M Ciechanów 85 75 35 45 240 55 93 148 388
103 37 7 Bella Aleksander M Kalisz 85 80 20 45 230 63 95 158 388
104 50 9 Patelka Andrzej M Leszno 65 75 30 45 215 80 93 173 388
105 66 11 Picur Józef P Legnica 60 75 40 50 225 66 95 161 386
106 21 4 Lewandowski Ryszard M Koszalin 70 60 30 50 210 82 91 173 383
107 52 9 Kubiaczyk Mikołaj P Poznań 65 80 40 45 230 60 88 148 378
108 2 1 Buda Sławomir P Zielona Góra 60 55 30 50 195 85 97 182 377
109 60 10 Moroz Michał P Toruń 55 80 45 45 225 58 91 149 374
110 103 18 Patelka Jakub P Poznań 60 70 35 50 215 67 92 159 374
111 92 16 Gmitrzak Mateusz Adam P Bydgoszcz 65 85 50 40 240 45 87 132 372
112 49 9 Tomaszewski Maciej P Piła 75 90 25 40 230 43 99 142 372
113 42 7 Jakóbczyk Jarosław P Gorzów Wielkopolski 70 55 35 50 210 69 92 161 371
114 11 2 Woropaj Zbigniew M Koszalin 60 70 45 40 215 77 78 155 370
115 125 21 Marko Henryk M Zielona Góra 60 70 35 45 210 73 82 155 365
116 72 12 Ziomek Marek M Częstochowa 55 85 45 25 210 61 93 154 364
117 128 22 Oset Maria Magdalena P Zarząd Główny 60 75 30 35 200 62 100 162 362
118 105 18 Kołodziński Zdzisław M Gorzów Wielkopolski 70 65 20 40 195 71 96 167 362
119 116 20 Dawidczyk Kazimierz P Konin 65 75 40 35 215 57 86 143 358
120 107 18 Mielczarkowski Waldemar M Piotrków Trybunalski 65 80 25 45 215 45 96 141 356
121 84 14 Kukanów Maciej P Zielona Góra 45 65 35 35 180 76 90 166 346
122 83 14 Narowski Tomasz P Poznań 50 50 25 50 175 77 94 171 346
123 70 12 Łąpieś Julita Natalia M Toruń 45 80 35 20 180 71 94 165 345
124 82 14 Zakręta Alina P Katowice 60 90 40 15 205 43 94 137 342
125 51 9 Gąsiorek Bogusław P Kraków 40 85 40 40 205 43 92 135 340
126 20 4 Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina P Radom 50 60 30 40 180 79 76 155 335
127 108 18 Głazowska Sylwia Elżbieta P Bydgoszcz 50 65 40 30 185 62 79 141 326
128 113 19 Kłosowski Sławomir M Bydgoszcz 75 80 40 30 225 34 66 100 325
129 112 19 Kwiatkowski Wiesław M Piotrków Trybunalski 80 80 35 0 195 79 0 79 274
130 77 13 Gorywoda Elena P Katowice 40 50 15 15 120 21 76 97 217
131 133 19 Czerwień Dariusz M Piła 90 0 40 0 130 81 0 81 211
132 55 10 Zygmanowski Andrzej P Leszno 0 70 25 30 125 0 79 79 204
133 17 3 Wróblewski Andrzej M Kalisz 70 0 35 0 105 0 0 0 105
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej