POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki indywidualne Zawody Okręgowe 2016 r

Klasa powszechna:

LOKATA

Nazwisko Imię

Kl.

Koło

Konkurencje Śrutowe

Konkurencje Śrutowe
RAZEM

Konkurencje Kulowe

Konkurencje Kulowe
RAZEM

RAZEM

Krąg

Zając

Przeloty

Dzik

Rogacz/Lis

1

Węgrzyn Jarosław

P

43 Słonka

85

90

50

50

275

91

88

179

454

2

Kazubski Kacper

P

37 Kaczor

95

90

45

40

270

85

91

176

446

3

Stępień Arkadiusz

P

niestowarzyszony

80

85

50

45

260

88

98

186

446

4

Pilc Marek

P

17 Drop

85

90

50

50

275

79

89

168

443

5

Banaszak Robert

P

12 Jaźwiec

90

80

50

45

265

83

88

171

436

6

Woźniak Jakub

P

64 Hubert

85

95

45

45

270

64

86

150

420

7

Kala Tomasz

P

12 Jaźwiec

75

85

40

45

245

78

96

174

419

8

Górski Przemysław

P

73 Kogut

80

70

50

45

245

78

93

171

416

9

Narowski Tomasz

P

59 Szarak

75

75

45

40

235

89

90

179

414

10

Maciński Maciej

P

38 Przelatek

80

85

50

40

255

76

82

158

413

11

Hultajski Szymon

P

79 Orzeł

85

80

40

45

250

77

86

163

413

12

Maciński Łukasz

P

38 Przelatek

80

75

45

40

240

78

88

166

406

13

Dębina Roman

P

30 Gon

70

80

35

50

235

76

94

170

405

14

Daniec Andrzej

P

39 Wycinek

85

80

45

35

245

70

89

159

404

15

Konowalski Maciej

P

79 Orzeł

80

75

35

40

230

85

84

169

399

16

Piechocki Jacek

P

16 Dzik

70

65

50

45

230

78

87

165

395

17

Matuszak Grzegorz

P

77 Jeleń

75

80

40

40

235

75

83

158

393

18

Szczepanik Bartosz

P

14 Leśnik

75

80

45

40

240

71

81

152

392

19

Napierała Hubert

P

4 Słonka

75

90

25

40

230

79

82

161

391

20

Czerniak Włodzimierz

P

1 Hubert

80

65

40

45

230

65

95

160

390

21

Pluciński Marcin

P

92 Leśnik

70

65

50

45

230

86

72

158

388

22

Guza Michał

P

58 Olszyna

75

80

45

40

240

73

72

145

385

23

Makowski Michał

P

17 Drop

80

50

40

40

210

81

94

175

385

24

Piwowarski Maciej

P

niestowarzyszony

60

75

45

50

230

69

85

154

384

25

Śnieguła Krzysztof

P

4 Słonka

75

65

45

50

235

53

95

148

383

26

Nowakowski Jan

P

92 Leśnik

70

80

50

45

245

54

83

137

382

27

Narolski Piotr

P

77 Jeleń

75

75

40

30

220

72

90

162

382

28

Antecki Hubert

P

22 Czajka

70

80

35

25

210

81

90

171

381

29

Orchowski Piotr

P

92 Leśnik

60

65

50

35

210

88

83

171

381

30

Tomczak Jakub

P

99 Krzyżówka

65

65

35

45

210

66

96

162

372

31

Woźniak Adam

P

64 Hubert

80

70

45

40

235

61

75

136

371

32

Pisański Jerzy

P

9 Diana

75

80

35

35

225

71

75

146

371

33

Filipiński Cezary

P

72 Zdrój

65

70

45

35

215

68

87

155

370

34

Pilc Roman

P

17 Drop

75

85

40

40

240

46

82

128

368

35

Krzyżagórski Bartosz

P

16 Dzik

75

80

45

40

240

52

76

128

368

36

Urban Natalia

P

niestowarzyszony

75

50

45

35

205

73

90

163

368

37

Kaiser Waldemar

P

53 Jeleń

60

80

30

40

210

65

92

157

367

38

Bąk Roman

P

90 Łoś

75

80

15

50

220

65

81

146

366

39

Przybyła Wiesław

P

30 Gon

80

75

25

45

225

57

83

140

365

40

Baczyński Krzysztof

P

72 Zdrój

80

70

30

35

215

67

83

150

365

41

Sassek Marcin

P

64 Hubert

95

50

40

40

225

63

75

138

363

42

Fedosz Maciej

P

85 Ryś

80

70

30

40

220

67

73

140

360

43

Ogrodowczyk Robert

P

79 Orzeł

60

75

30

40

205

72

83

155

360

44

Matuszak Ryszard

P

77 Jeleń

85

65

35

35

220

65

69

134

354

45

Weiss Dominik

P

74 Ostoja

60

70

40

30

200

72

77

149

349

46

Pawlak Przemysław

P

niestowarzyszony

55

85

35

45

220

49

79

128

348

47

Patalas Maciej

P

37 Kaczor

75

45

40

30

190

63

93

156

346

48

Kaczorowski Krzysztof

P

16 Dzik

70

95

50

50

265

74

6

80

345

49

Jurewicz Paweł

P

46 Jastrząb

45

55

40

45

185

61

97

158

343

50

Przybylski Tomasz

P

16 Dzik

70

55

50

45

220

79

42

121

341

51

Małek Waldemar

P

niestowarzyszony

70

75

10

50

205

63

73

136

341

52

Karwański Ryszard

P

61 Sarna

70

80

20

45

215

39

84

123

338

53

Stępień Bartosz

P

46 Jastrząb

50

60

40

40

190

61

82

143

333

54

Kubis Roch

P

4 Słonka

55

55

25

40

175

71

86

157

332

55

Maciński Szymon

P

38 Przelatek

60

65

30

40

195

50

84

134

329

56

Walczak Jan

P

55 Bóbr

50

50

40

35

175

68

82

150

325

57

Szczepanik Mariusz

P

14 Leśnik

70

50

25

45

190

76

56

132

322

58

Stróżyński Maciej

P

85 Ryś

60

65

40

35

200

42

75

117

317

59

Wróblewski Jarosław

P

1 Hubert

60

25

50

30

165

67

81

148

313

60

Szczepański Maciej

P

85 Ryś

80

60

45

45

230

38

41

79

309

61

Michalak Jacek

P

65 Wataha

40

70

35

40

185

55

67

122

307

62

Wolnik Marcin

P

37 Kaczor

55

45

40

40

180

37

89

126

306

63

Szczepanik Jacek

P

14 Leśnik

55

40

20

30

145

78

80

158

303

64

Majorowski Robert

P

1 Hubert

40

25

35

20

120

87

95

182

302

65

Jokiel Marek

P

34 Jeleń

50

50

30

20

150

53

80

133

283

66

Krych Jacek

P

34 Jeleń

55

75

40

35

205

32

41

73

278

67

Wojciechowski Marek

P

78 Łoś

65

50

30

10

155

39

82

121

276

68

Fiedler Joachim

P

30 Gon

60

45

20

20

145

40

91

131

276

69

Koźlecki Maciej

P

22 Czajka

60

45

0

35

140

35

84

119

259

70

Zielazek Anna

P

22 Czajka

45

20

25

20

110

44

89

133

243

71

Kolasiński Krzysztof

P

niestowarzyszony

35

40

20

30

125

27

83

110

235

72

Walkowiak Artur

P

46 Jastrząb

65

10

25

10

110

16

71

87

197

73

Włodarczyk Waldemar

P

78 Łoś

0

70

0

0

70

0

0

0

70

 

Klasa mistrzowska:

LOKATA

Nazwisko Imię

Kl.

Koło

Konkurencje Śrutowe

Konkurencje Śrutowe
RAZEM

Konkurencje Kulowe

Konkurencje Kulowe
RAZEM

RAZEM

Krąg

Zając

Przeloty

Dzik

Rogacz/Lis

1

Fiszer Marcin

M

43 Słonka

95

95

50

50

290

73

99

172

462

2

Gocałek Krzysztof

M

niestowarzyszony

80

95

50

50

275

88

95

183

458

3

Klawe Hubert

M

43 Słonka

90

90

45

50

275

89

92

181

456

4

Nowak Lech

M

niestowarzyszony

100

75

50

50

275

89

89

178

453

5

Rączka Roman

M

65 Wataha

85

90

50

45

270

81

100

181

451

6

Weiss Jacek

M

74 Ostoja

60

100

50

50

260

86

94

180

440

7

Mackiewicz Jan

M

9 Diana

90

100

50

45

285

75

78

153

438

8

Kaliński Hubert

M

12 Jaźwiec

90

90

50

40

270

71

97

168

438

9

Dobrzykowski Daniel

M

59 Szarak

65

85

50

50

250

76

99

175

425

10

Urban Wojciech

M

94 Odyniec

80

85

45

50

260

75

87

162

422

11

Dobrzykowski Rafał

M

59 Szarak

80

80

50

40

250

81

91

172

422

12

Weiss Dariusz

M

74 Ostoja

85

70

45

40

240

86

96

182

422

13

Winkowski Leszek

M

55 Bóbr

80

90

50

50

270

60

89

149

419

14

Kramer Tadeusz

M

9 Diana

80

75

50

40

245

85

75

160

405

15

Maciejewski Mariusz

M

99 Krzyżówka

70

85

50

35

240

73

92

165

405

16

Moliński Łukasz

M

34 Jeleń

75

80

50

35

240

83

74

157

397

17

Reszelewski Przemysław

M

99 Krzyżówka

60

85

45

50

240

64

91

155

395

18

Winkowski Piotr

M

55 Bóbr

80

65

45

50

240

71

84

155

395

19

Nowak Piotr

M

65 Wataha

70

75

40

40

225

70

93

163

388

20

Daniec Jan

M

39 Wycinek

65

75

30

40

210

76

97

173

383

21

Pieszak Andrzej

M

71 Szarak

50

75

40

35

200

57

81

138

338

 

    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej