POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki drużynowe Okręgowe 2019
Wyniki drużynowe z zawodów: Zawody Okręgowe - 29.06.2019
Klasa Open
Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
43 Słonka
34 34 Fiszer Marcin M 90 85 50 50 275 84 95 179 454 1333 1
35 35 Klawe Hubert M 100 80 45 45 270 79 93 172 442
36 36 Piechocki Hubert P 85 95 45 45 270 72 95 167 437
59 Szarak
45 45 Narowski Tomasz P 95 80 45 40 260 81 96 177 437 1295 2
43 43 Dobrzykowski Daniel M 85 80 50 50 265 71 97 168 433
44 44 Dobrzykowski Rafał M 85 75 50 50 260 70 95 165 425
64 Hubert
50 50 Woźniak Adam P 85 90 40 45 260 81 95 176 436 1288 3
51 51 Woźniak Jakub P 75 80 50 45 250 84 95 179 429
49 49 Sassek Marcin M 75 75 50 45 245 86 92 178 423
9 Diana
65 65 Mackiewicz Jan M 95 90 50 45 280 83 88 171 451 1243 4
64 64 Kramer Tadeusz M 85 95 50 45 275 47 93 140 415
66 66 Nowak Piotr P 45 75 50 40 210 69 98 167 377
65 Wataha
54 54 Rączka Roman M 65 90 50 45 250 91 100 191 441 1213 5
53 53 Pietrucha Piotr P 80 75 50 20 225 89 91 180 405
52 52 Michalak Jacek P 85 60 35 35 215 63 89 152 367
39 Wycinek
24 24 Piwowarski Maciej P 85 85 30 40 240 94 86 180 420 1206 6
23 23 Daniec Jan M 75 75 45 40 235 81 85 166 401
22 22 Daniec Andrzej P 90 60 35 40 225 70 90 160 385
60 Sokół
46 46 Przybyłowicz Remigiusz M 95 90 50 50 285 79 95 174 459 1174 7
47 47 Wiśniewski Paweł P 65 70 45 45 225 58 79 137 362
48 48 Zabierek Maciej P 55 75 50 30 210 63 80 143 353
55 Bóbr
74 74 Winkowski Leszek M 80 95 50 45 270 76 92 168 438 1137 8
75 75 Winkowski Piotr M 55 80 40 45 220 58 83 141 361
73 73 Winiecki Krzysztof P 45 60 45 40 190 67 81 148 338
37 Kaczor
19 19 Kazubski Kacper M 80 80 45 50 255 89 91 180 435 1133 9
20 20 Patalas Maciej P 65 65 15 40 185 93 85 178 363
21 21 Wolnik Marcin P 60 80 30 30 200 47 88 135 335
Klasa Powszechna
Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Zając Przeloty RAZEM Rogacz/Lis Dzik RAZEM
12 Jaźwiec
4 4 Banaszak Robert P 80 100 50 45 275 80 94 174 449 1265 1
5 5 Kala Tomasz P 85 85 40 50 260 77 95 172 432
6 6 Kubiak Sebastian P 55 80 35 45 215 86 83 169 384
72 Zdrój
62 62 Filipiński Cezary P 70 85 50 50 255 68 93 161 416 1220 2
63 63 Górski Przemysław P 75 80 50 40 245 74 93 167 412
61 61 Baczyński Krzysztof P 60 80 40 50 230 65 97 162 392
4 Słonka
27 27 Śnieguła Krzysztof P 90 90 45 40 265 76 82 158 423 1218 3
26 26 Napierała Hubert P 80 85 40 50 255 59 91 150 405
25 25 Maciński Hubert P 65 75 40 30 210 84 96 180 390
41 Jeleń
29 29 Werbowy Michał P 85 90 45 45 265 81 73 154 419 1215 4
30 30 Żołędziowski Piotr P 60 90 45 35 230 87 83 170 400
28 28 Orwat Rafał P 80 95 45 35 255 48 93 141 396
71 Szarak
60 60 Stępień Arkadiusz P 80 95 45 40 260 79 98 177 437 1215 5
58 58 Małek Waldemar P 65 85 45 50 245 70 96 166 411
59 59 Pawlak Przemysław P 60 75 45 35 215 57 95 152 367
1 Hubert
2 2 Dziuba Marcin Kordian P 80 95 50 50 275 72 83 155 430 1183 6
3 3 Wróblewski Jarosław P 50 75 35 45 205 74 98 172 377
1 1 Czerniak Włodzimierz P 45 70 45 40 200 82 94 176 376
16 Dzik
7 7 Kaczorowski Krzysztof P 85 90 50 50 275 74 88 162 437 1168 7
8 8 Krzyżagórski Bartosz P 75 90 45 45 255 77 90 167 422
9 9 Przybylski Tomasz P 55 80 25 40 200 54 55 109 309
30 Gon
18 18 Przybyła Wiesław P 50 65 45 50 210 82 91 173 383 1106 8
17 17 Fiedler Joachim P 50 60 40 40 190 86 93 179 369
16 16 Dębina Roman P 70 50 40 45 205 57 92 149 354
22 Czajka
14 14 Kaczmarek Krystian P 70 85 45 50 250 78 77 155 405 1098 9
13 13 Antecki Hubert P 70 45 35 50 200 85 64 149 349
15 15 Kliński Krzysztof P 75 65 40 45 225 45 74 119 344
53 Jeleń
80 80 Kaiser Waldemar P 70 85 50 40 245 78 74 152 397 1097 10
79 79 Guza Michał P 60 55 40 45 200 75 97 172 372
81 81 Kasperek Adam P 45 65 25 20 155 77 96 173 328
81 Drop
71 71 Włodarczak Tomasz P 90 65 35 35 225 86 90 176 401 1059 11
70 70 Włodarczak Mateusz P 40 65 40 40 185 79 91 170 355
72 72 Włodarczak Zbigniew P 35 70 40 35 180 61 62 123 303
68 Szarak
56 56 Maćkowiak jr Piotr P 65 80 15 45 205 77 96 173 378 1032 12
55 55 Fimiak Michał P 55 70 35 40 200 55 80 135 335
57 57 Maćkowiak Łukasz P 40 60 40 50 190 61 68 129 319
44 Daniel
38 38 Nowak Piotr P 90 70 45 50 255 65 97 162 417 1030 13
37 37 Herrmann Mateusz P 80 65 35 20 200 62 45 107 307
39 39 Tomala Piotr P 50 70 25 35 180 70 56 126 306
17 Drop
11 11 Makowski Michał P 55 70 30 35 190 83 80 163 353 858 14
10 10 Mizgajski Piotr P 55 25 40 15 135 43 77 120 255
12 12 Makowski Jarosław P 70 70 30 40 210 23 17 40 250
48 Ryś
69 69 Kurowski Igor P 60 75 45 30 210 70 79 149 359 846 15
67 67 Feldmann Adam P 60 65 40 40 205 25 57 82 287
68 68 Kopydłowski Jakub P 35 30 20 30 115 9 76 85 200
42 Daniel
31 31 Bobkiewicz Mariusz Stanisław P 75 90 40 30 235 79 82 161 396 759 16
32 32 Garczarek AdamII P 45 35 20 20 120 70 46 116 236
33 33 Utracik Wlademar P 5 5 15 15 40 23 64 87 127
54 Nad Flintą
40 40 Kłossowski Bartłomiej P 80 90 35 50 255 81 91 172 427 747 17
41 41 Naparty Kwiryn P 55 70 25 35 185 48 87 135 320
42 42 Orzeł Zbigniew P 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej