POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki zawodów Klasy "C" 1.09.2018
LOKATA Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Zając Przeloty RAZEM Dzik Rogacz RAZEM
1 Brzeziński Adrian P 45 50 25 25 145 46 49 95 240
2 Sassek Marcin P 35 45 25 25 130 44 49 93 223
3 Krzyżagórski Bartosz P 45 40 25 20 130 44 49 93 223
4 Błaszczyk Michał P 35 40 25 25 125 45 50 95 220
5 Woźniak Adam P 45 45 20 25 135 36 48 84 219
6 Czarnecki Michał Jacek P 50 30 20 20 120 44 49 93 213
7 Pytlowski Andrzej P 40 40 25 20 125 32 49 81 206
8 Czerwień Szymon Piotr P 35 50 10 20 115 45 45 90 205
9 Lewandowski Marek P 40 40 15 25 120 32 50 82 202
10 Czerniak Jakub Hubert P 30 45 20 25 120 36 43 79 199
11 Majda Błażej Szymon P 40 40 20 25 125 26 46 72 197
12 Czerniak Karol P 40 40 15 20 115 36 46 82 197
13 Bazylczuk Andrzej Bartosz P 50 15 20 15 100 41 46 87 187
14 Zielazek Anna P 35 20 15 25 95 31 49 80 175
15 Zabierek Maciej P 35 35 15 15 100 33 41 74 174
16 Garczarek Aleksander P 35 25 15 20 95 27 48 75 170
17 Rębisz Zbigniew Adam P 15 40 15 10 80 39 47 86 166
18 Herrmann Mateusz P 35 40 0 15 90 32 42 74 164
19 Szymkowiak Tomasz P 20 15 20 25 80 46 38 84 164
20 Garczarek Adam II P 20 35 10 5 70 43 50 93 163
21 Markowski Hubert P 30 30 25 5 90 23 47 70 160
22 Pietrucha Patryk P 25 30 15 20 90 18 48 66 156
23 Dobrzycki Mariusz P 30 40 10 25 105 0 46 46 151
24 Jędraszak Tomasz P 30 40 15 20 105 0 45 45 150
25 Gąsiorek Bolesław P 30 40 20 25 115 34 0 34 149
26 Olszewski Łukasz P 35 20 15 5 75 28 46 74 149
27 Narowski Jacek P 40 15 5 15 75 23 49 72 147
28 Szabłoński Waldemar Antoni P 20 25 5 20 70 7 49 56 126
29 Sobkowiak Michał Konrad P 20 25 5 15 65 42 18 60 125
30 Janiszewski Michał P 20 25 0 10 55 25 41 66 121
31 Krajniak Zbigniew P 30 5 0 5 40 37 41 78 118
32 Depa Jakub P 15 15 20 5 55 27 34 61 116
33 Orzechowski Krzysztof Marek P 45 15 0 10 70 17 25 42 112
34 Buliczak Marcin P 15 15 5 10 45 16 48 64 109
35 Grodecki Tomasz P 20 10 5 5 40 25 43 68 108
36 Kornecki Grzegorz P 5 10 0 20 35 15 49 64 99
37 Adamczewski Marek P 20 10 5 0 35 23 38 61 96
38 Litka Marian P 10 15 5 20 50 0 39 39 89
39 Szymaś Łukasz P 20 15 10 0 45 15 27 42 87
40 Michalak Marcin P 30 30 10 5 75 0 9 9 84
41 Ślusarski Michał P 10 10 10 5 35 15 32 47 82
42 Borkowski Tomasz P 10 15 10 5 40 22 18 40 80
43 Domagalski Bartosz P 10 15 0 0 25 16 39 55 80
44 Kozielczyk Bartosz Mikołaj P 15 15 10 10 50 16 9 25 75
45 Lehmann Adam P 10 15 10 0 35 0 38 38 73
46 Nowaczyk Tomasz P 5 10 10 10 35 4 33 37 72
47 Napierała Grzegorz P 15 5 5 0 25 0 33 33 58
48 Bednarek Rafał P 0 5 0 15 20 27 9 36 56
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej