POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki zawodów Klasa C 2016
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Zając Przeloty Dzik Rogacz/Lis
1 44 8 Barański Andrzej P 40 40 25 25 130 43 48 91 221
2 48 8 Kubiaczyk Mikołaj P 35 40 15 20 110 41 48 89 199
3 6 1 Czerniak Jakub P 30 40 25 25 120 31 46 77 197
4 10 2 Pilc Mateusz P 40 35 25 15 115 33 48 81 196
5 41 7 Błaszczyk Michał P 35 45 25 25 130 16 49 65 195
6 50 9 Krzyżagórski Bartosz P 45 35 10 25 115 30 47 77 192
7 3 1 Woźniak Adam P 40 35 25 25 125 19 47 66 191
8 5 1 Piechocki Hubert P 30 20 25 25 100 40 49 89 189
9 25 5 Śnieguła Paweł P 45 30 15 20 110 28 49 77 187
10 24 4 Pietrucha Piotr P 40 30 20 15 105 32 50 82 187
11 54 9 Bazylczuk Mikołaj P 30 40 20 15 105 27 50 77 182
12 18 3 Stępień Bartosz P 25 35 20 20 100 26 49 75 175
13 40 7 Nowak Tobiasz P 20 20 25 20 85 42 45 87 172
14 59 10 Trzebniak Sebastian Michał P 30 45 20 10 105 22 44 66 171
15 20 4 Werbowy Michał P 30 35 20 25 110 18 41 59 169
16 12 2 Troczyński Oskar P 35 30 20 15 100 22 47 69 169
17 7 2 Herrmann Mateusz P 35 10 20 20 85 34 47 81 166
18 21 4 Pisański Jerzy P 20 25 15 25 85 33 47 80 165
19 8 2 Sassek Marcin P 20 40 25 20 105 15 44 59 164
20 30 5 Chojnacki Karol P 20 30 25 25 100 26 37 63 163
21 15 3 Szymkowiak Jędrzej P 35 25 5 15 80 25 48 73 153
22 32 6 Pyżyk Adam P 40 25 20 0 85 31 36 67 152
23 39 7 Szymkowiak Tomasz P 15 15 20 15 65 32 49 81 146
24 43 8 Korpys Tomasz P 30 20 10 20 80 21 44 65 145
25 57 10 Suszczewicz Przemysław P 30 25 20 5 80 25 37 62 142
26 34 6 Jędraszak Tomasz P 20 30 20 15 85 7 49 56 141
27 14 3 Wieland Michał P 15 15 20 15 65 34 42 76 141
28 37 7 Lisiecki Norbert P 20 25 20 10 75 21 44 65 140
29 29 5 Kuberski Artur P 25 30 25 10 90 14 33 47 137
30 52 9 Szarwark Józef P 25 25 10 20 80 14 43 57 137
31 38 7 Pokorski Tomasz P 5 10 20 20 55 30 45 75 130
32 58 10 Wojciechowski Marek P 10 20 20 0 50 27 48 75 125
33 49 9 Jóźwiak Jarosław Piotr P 15 15 20 0 50 31 43 74 124
34 26 5 Płócieniak Maciej P 10 20 0 20 50 26 47 73 123
35 13 3 Stajkowski Paweł P 30 15 15 20 80 14 26 40 120
36 53 9 Nowak Damian Jan P 5 5 20 10 40 30 49 79 119
37 42 7 Andrzejczak Paweł P 15 30 10 10 65 17 36 53 118
38 36 6 Sobolewski Łukasz P 15 25 0 20 60 7 44 51 111
39 27 5 Wasiniewski Wojciech P 25 25 0 10 60 7 43 50 110
40 4 1 Krawczyk Mateusz P 10 15 15 10 50 13 46 59 109
41 1 1 Mizgajski Piotr P 25 10 15 15 65 0 37 37 102
42 23 4 Wójcik Rafał P 15 30 10 5 60 0 42 42 102
43 16 3 Kachel Mateusz P 20 10 20 5 55 0 41 41 96
44 19 4 Przychodni Bartłomiej P 10 30 25 15 80 0 12 12 92
45 11 2 Marciniak Jarosław P 5 10 5 10 30 25 35 60 90
46 2 1 Konieczny Jakub P 20 10 5 0 35 0 49 49 84
47 17 3 Napieralczyk Arkadiusz P 15 15 10 0 40 4 36 40 80
48 31 6 Gąsiorek Bolesław P 10 30 10 10 60 0 15 15 75
49 9 2 Rabcewicz Daniel P 10 10 0 0 20 0 42 42 62
50 35 6 Mazurkiewicz Bartosz P 20 10 15 0 45 0 15 15 60
51 28 5 Leszczyński Artur Robert P 15 10 0 0 25 17 17 34 59
52 33 6 Kurkowiak Marek P 15 0 0 5 20 0 25 25 45
53 22 4 Szwajkowski Michał P 10 0 5 5 20 0 18 18 38
54 45 8 Kurek Aleksandra P 0 0 5 0 5 0 26 26 31
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej