POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki indywidualne XX Mistrzostw Leśników RDLP w Poznaniu
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 26 5 Furmańczak Tomasz M 90 90 50 50 280 90 96 186 466
2 56 10 Przybyłowicz Remigiusz M 85 95 40 50 270 82 94 176 446
3 72 12 Franczak Grzegorz M 95 90 45 50 280 76 86 162 442
4 70 12 Franczak Bartłomiej P 85 85 45 50 265 85 76 161 426
5 64 11 Mikołajczyk Robert M 85 95 40 40 260 65 99 164 424
6 49 9 Kłossowski Bartłomiej P 85 80 45 40 250 77 91 168 418
7 34 6 Stachowiak Wacław M 75 90 30 45 240 84 92 176 416
8 13 3 Czerniak Błażej P 85 90 40 45 260 67 87 154 414
9 1 1 Janiszewski Sławomir P 75 90 45 40 250 78 86 164 414
10 42 7 Trawiński Sławomir M 80 80 45 40 245 78 91 169 414
11 43 8 Kala Tomasz P 45 90 50 45 230 88 96 184 414
12 9 2 Reszelewski Przemysław M 80 90 35 45 250 82 77 159 409
13 78 13 Niemiec Jan P 80 85 40 45 250 86 70 156 406
14 50 9 Winkowski Piotr M 75 70 45 50 240 72 92 164 404
15 17 3 Kamieniarz Marcin P 70 70 45 50 235 76 92 168 403
16 35 6 Stachowiak Bartosz P 85 80 40 40 245 71 86 157 402
17 2 1 Guździoł Hubert P 75 75 50 50 250 58 86 144 394
18 19 4 Zawal Bartosz P 60 75 40 45 220 84 89 173 393
19 33 6 Stępień Arkadiusz P 75 80 50 50 255 52 85 137 392
20 3 1 Chaliński Damian P 55 80 50 45 230 68 93 161 391
21 11 2 Olejnik Adam P 70 70 35 40 215 85 88 173 388
22 4 1 Niemiec Ireneusz P 70 70 30 45 215 78 94 172 387
23 53 9 Karwański Ryszard P 65 95 45 40 245 55 86 141 386
24 76 13 Woźniak Hubert P 65 75 45 40 225 72 89 161 386
25 51 9 Kłossowski Roman M 75 60 45 35 215 75 96 171 386
26 71 12 Urbański Tomasz P 65 75 45 35 220 74 87 161 381
27 44 8 Zaganiaczyk Robert M 75 65 35 50 225 74 81 155 380
28 7 2 Nowakowski Jan P 75 85 50 40 250 56 73 129 379
29 58 10 Piechocki Hubert P 75 75 20 50 220 67 92 159 379
30 57 10 Sułkowski Piotr P 60 80 50 40 230 69 77 146 376
31 41 7 Fila Andrzej P 75 85 25 35 220 67 89 156 376
32 25 5 Nicpoń Dariusz P 65 70 50 25 210 70 95 165 375
33 54 9 Śnieguła Krzysztof P 65 75 50 45 235 55 84 139 374
34 55 10 Kołodziej Piotr M 65 70 50 35 220 53 96 149 369
35 15 3 Matuszewski Arkadiusz M 80 65 30 45 220 51 98 149 369
36 8 2 Olejniczak Jarosław P 65 75 30 45 215 67 85 152 367
37 14 3 Piasecki Cezary P 60 75 35 45 215 62 86 148 363
38 5 1 Hipś Przemysław P 55 75 40 30 200 68 95 163 363
39 30 5 Popiołek Stanisław P 85 85 35 30 235 35 91 126 361
40 23 4 Niczyporuk Mirosław P 65 80 45 40 230 49 81 130 360
41 36 6 Tęgos Michał P 60 55 40 40 195 85 78 163 358
42 29 5 Mysiński Krzysztof P 70 65 50 45 230 41 85 126 356
43 27 5 Stachowiak Tomasz M 55 85 35 30 205 61 87 148 353
44 16 3 Śliczner Wojciech P 80 75 40 25 220 56 75 131 351
45 10 2 Głuszko Romuald P 30 75 25 35 165 85 99 184 349
46 21 4 Baczyński Krzysztof P 50 75 15 45 185 64 91 155 340
47 32 6 Buszkiewicz Jacek P 70 45 30 30 175 71 91 162 337
48 12 2 Cieliński Jakub P 55 60 45 40 200 58 78 136 336
49 28 5 Kubiak Waldemar P 55 90 35 20 200 56 78 134 334
50 62 11 Woźniak Przemysław P 45 60 35 30 170 69 89 158 328
51 39 7 Praiss Patryk P 40 50 30 35 155 83 82 165 320
52 22 4 Chojnacki Wiesław M 50 55 45 20 170 59 88 147 317
53 59 10 Tomala Piotr P 55 75 35 20 185 44 87 131 316
54 73 13 Szczepanik Jacek P 30 70 35 50 185 62 63 125 310
55 20 4 Narolski Piotr P 5 50 30 50 135 78 97 175 310
56 24 4 Garncarek Zbigniew P 60 50 30 35 175 46 87 133 308
57 52 9 Krzyżagórski Remigiusz P 45 60 25 30 160 62 86 148 308
58 67 12 Galus Bartosz P 50 50 20 40 160 53 94 147 307
59 37 7 Antczak Adam P 35 50 20 40 145 67 90 157 302
60 45 8 Nowak Bartosz P 55 45 20 25 145 65 91 156 301
61 63 11 Woźniak Marek P 75 55 40 25 195 42 61 103 298
62 77 13 Jałoszyński Maciej P 45 50 40 45 180 37 80 117 297
63 40 7 Marciniak Adam P 50 65 20 15 150 59 88 147 297
64 61 11 Maras Jacek Grzegorz P 50 55 25 30 160 61 70 131 291
65 66 11 Karpiński Michał P 35 40 45 25 145 57 89 146 291
66 6 1 Nowak Marcin P 25 65 20 25 135 62 92 154 289
67 75 13 Szyszko Piotr P 60 25 30 25 140 56 89 145 285
68 69 12 Taranek Leszek P 50 45 25 30 150 36 86 122 272
69 74 13 Kasprzyk Jarosław P 40 55 35 15 145 55 68 123 268
70 18 3 Zieliński Mariusz P 50 50 35 20 155 32 77 109 264
71 68 12 Pocztarek Krzysztof P 40 35 25 20 120 57 82 139 259
72 38 7 Sroczyński Hubert P 30 35 25 35 125 41 83 124 249
73 60 10 Stępień Bartosz P 35 60 35 35 165 43 39 82 247
74 31 6 Lisiak Krzysztof P 45 50 15 25 135 53 52 105 240
75 47 8 Włodarczyk Mariusz P 60 20 5 15 100 64 76 140 240
76 65 11 Nowacki Leszek P 45 60 20 10 135 32 54 86 221
77 48 8 Mądry Jacek P 35 55 25 15 130 31 56 87 217
78 46 8 Wlekliński Eugeniusz P 35 35 20 20 110 0 72 72 182
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej