POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki zawodów Okręgowych 2015 drużynowo
Wyniki drużynowe z zawodów: Zawody Okręgowe 2015 - 20.06.2015
prezentuj wyniki
Klasa Open
L.p Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Koło Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
43 Słonka
64 28 Fiszer Marcin M 43 Słonka 100 100 50 50 300 78 96 174 474 1317 1
66 30 Węgrzyn Jarosław P 43 Słonka 95 90 40 50 275 72 91 163 438
65 29 Klawe Hubert P 43 Słonka 85 65 45 40 235 75 95 170 405
59 Szarak
71 35 Dobrzykowski Rafał M 59 Szarak 95 80 50 40 265 87 92 179 444 1285 2
70 34 Dobrzykowski Daniel M 59 Szarak 80 75 50 45 250 87 99 186 436
72 36 Narowski Tomasz P 59 Szarak 80 70 45 50 245 64 96 160 405
71 Szarak
74 38 Markiewicz Maciej M 71 Szarak 90 85 50 45 270 84 97 181 451 1256 3
75 39 Pieszak Andrzej M 71 Szarak 80 95 45 40 260 68 79 147 407
73 37 Krawczyk Sławomir M 71 Szarak 80 80 50 45 255 46 97 143 398
74 Ostoja
76 40 Weiss Dariusz M 74 Ostoja 90 90 45 45 270 93 92 185 455 1242 4
78 42 Weiss Jacek M 74 Ostoja 85 70 45 50 250 82 94 176 426
77 41 Weiss Dominik P niestowarzyszony 55 75 30 35 195 83 83 166 361
81 Drop
79 19 Szymański Sławomir M 81 Drop 90 80 50 50 270 85 97 182 452 1226 5
81 21 Włodarczak Tomasz P 81 Drop 85 70 40 50 245 92 74 166 411
80 20 Włodarczak Mateusz P 81 Drop 85 60 45 25 215 71 77 148 363
97 Lis
82 43 Kadziszewski Jacek M 97 Lis 80 85 50 45 260 82 86 168 428 1193 6
84 45 Fiszer Tomasz P 97 Lis 75 70 45 30 220 77 92 169 389
83 44 Kadziszewski Maciej P 97 Lis 65 75 45 40 225 68 83 151 376
39 Wycinek
58 10 Daniec Andrzej P 39 Wycinek 90 90 50 45 275 51 83 134 409 1187 7
60 12 Piwowarski Maciej P 39 Wycinek 80 80 40 35 235 84 78 162 397
59 11 Daniec Jan M 39 Wycinek 70 70 40 40 220 74 87 161 381
9 Diana
49 1 Mackiewicz Jan M 9 Diana 65 95 50 50 260 54 91 145 405 1187 8
50 2 Nowak Piotr P 9 Diana 70 70 40 45 225 70 97 167 392
51 3 Kramer Tadeusz P 9 Diana 75 80 45 40 240 68 82 150 390
37 Kaczor
55 7 Kazubski Kacper P 37 Kaczor 80 90 45 40 255 86 91 177 432 1171 9
57 9 Przybyła Jarosław M 37 Kaczor 80 65 40 35 220 91 98 189 409
56 8 Patalas Maciej P 37 Kaczor 60 45 35 25 165 75 90 165 330
6 Żubr
48 18 Burdyński Robert M 6 Żubr 80 95 45 40 260 82 95 177 437 1153 10
46 13 Czerniak Zbigniew M 6 Żubr 50 90 40 35 215 66 78 144 359
47 15 Czerniak Jakub Hubert P 6 Żubr 60 85 50 20 215 77 65 142 357
99 Krzyżówka
85 88 Maciejewski Mariusz M 99 Krzyżówka 60 95 35 40 230 80 98 178 408 1121 11
86 89 Reszelewski Przemysław M 99 Krzyżówka 95 60 45 40 240 74 72 146 386
87 90 Zamiara Sebastian P 99 Krzyżówka 50 60 40 30 180 65 82 147 327
55 Bóbr
68 32 Winkowski Leszek M 55 Bóbr 90 90 40 40 260 73 58 131 391 1105 12
69 33 Winkowski Piotr M 55 Bóbr 65 95 45 40 245 70 66 136 381
67 31 Walczak Jan P 55 Bóbr 70 45 45 40 200 59 74 133 333
41 Jeleń
61 25 Dutka Grzegorz M 41 Jeleń 75 75 45 45 240 68 91 159 399 1097 13
62 26 Piwowarski Zbigniew P 41 Jeleń 70 80 35 50 235 48 73 121 356
63 27 Śliczner Wojciech P 41 Jeleń 80 70 45 25 220 42 80 122 342
34 Jeleń
52 4 Moliński Łukasz M 34 Jeleń 80 75 40 50 245 75 83 158 403 934 14
54 6 Stasiak Grzegorz P 34 Jeleń 40 50 45 35 170 31 72 103 273
53 5 Moliński Wojciech Józef P 34 Jeleń 45 20 40 30 135 53 70 123 258
prezentuj wyniki
Klasa Powszechna
L.p Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Koło Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając Dzik RAZEM Rogacz/Lis RAZEM
12 Jaźwiec
102 97 Kaliński Hubert P niestowarzyszony 80 95 40 40 255 91 99 190 445 1281 1
103 98 Banaszak Robert P niestowarzyszony 75 90 45 45 255 84 97 181 436
104 100 Kala Tomasz P niestowarzyszony 75 80 45 40 240 73 87 160 400
17 Drop
10 52 Pilc Marek P 17 Drop 85 90 45 45 265 62 94 156 421 1240 2
12 54 Szczotka Grzegorz P 17 Drop 80 80 35 45 240 78 99 177 417
11 53 Pilc Roman P 17 Drop 80 80 40 45 245 65 92 157 402
38 Przelatek
17 59 Maciński Maciej P 38 Przelatek 85 85 45 50 265 74 88 162 427 1165 3
18 60 Maciński Szymon P 38 Przelatek 70 65 45 40 220 75 87 162 382
16 58 Maciński Łukasz P 38 Przelatek 60 60 25 45 190 80 86 166 356
72 Zdrój
39 78 Górski Przemysław P 72 Zdrój 55 85 45 40 225 90 84 174 399 1158 4
38 77 Filipiński Cezary P 72 Zdrój 90 70 25 35 220 64 96 160 380
37 76 Baczyński Krzysztof P 72 Zdrój 70 65 40 45 220 71 88 159 379
4 Słonka
1 46 Napierała Hubert P 4 Słonka 85 85 40 35 245 65 85 150 395 1102 5
3 48 Śnieguła Krzysztof P 4 Słonka 70 75 40 45 230 58 99 157 387
2 47 Śnieguła Paweł P 4 Słonka 25 45 40 40 150 79 91 170 320
79 Orzeł
40 14 Konowalski Maciej P 79 Orzeł 80 75 40 40 235 49 96 145 380 1076 6
42 17 Hultajski Szymon P 79 Orzeł 75 55 45 35 210 64 93 157 367
41 16 Ogrodowczyk Robert P 79 Orzeł 55 65 35 20 175 56 98 154 329
68 Szarak
35 74 Maćkowiak jr Piotr P 68 Szarak 75 75 45 40 235 65 96 161 396 1073 7
34 73 Fimiak Michał P 68 Szarak 65 85 30 25 205 63 75 138 343
36 75 Maćkowiak Łukasz P 68 Szarak 60 75 35 40 210 45 79 124 334
16 Dzik
7 85 Kaczorowski Krzysztof P 16 Dzik 55 80 50 50 235 65 88 153 388 1063 8
9 87 Przybylski Tomasz P 16 Dzik 45 70 35 40 190 76 76 152 342
8 86 Piechocki Jacek P 16 Dzik 50 65 40 45 200 48 85 133 333
53 Jeleń
25 23 Guza Michał P 58 Olszyna 60 65 30 40 195 86 90 176 371 1062 9
26 82 Kaiser Waldemar P 53 Jeleń 85 50 35 30 200 72 88 160 360
27 83 Kasperek Adam P 53 Jeleń 65 55 40 35 195 56 80 136 331
71 Szarak II
100 62 Stępień Arkadiusz P niestowarzyszony 70 90 45 35 240 83 97 180 420 1056 10
101 63 Małęk Waldemar P niestowarzyszony 60 80 50 15 205 58 88 146 351
99 61 Stępień Hubert P niestowarzyszony 35 55 45 20 155 79 51 130 285
26 Lesnik
14 56 Kubiaczyk Mikołaj P niestowarzyszony 70 70 40 25 205 71 84 155 360 1023 11
15 57 Lisiak Edmund P niestowarzyszony 50 70 40 40 200 59 91 150 350
13 55 Borowski Jacek P niestowarzyszony 55 70 40 40 205 59 49 108 313
93 Diana
44 80 Korościk Marcin P 93 Diana 75 70 45 20 210 81 93 174 384 1013 12
43 79 Goździewski Marcin P 93 Diana 55 40 35 40 170 70 78 148 318
45 81 Nowak Roman P 93 Diana 60 60 25 30 175 70 66 136 311
14 Leśnik
4 49 Szczepanik Bartosz P 14 Leśnik 70 85 35 40 230 28 90 118 348 988 13
5 50 Szczepanik Jacek P 14 Leśnik 50 80 40 40 210 71 45 116 326
6 51 Zieliński Hubert P 14 Leśnik 55 60 25 30 170 71 73 144 314
64 Hubert
29 68 Woźniak Adam P 64 Hubert 65 85 30 40 220 53 91 144 364 982 14
30 69 Woźniak Jakub P 64 Hubert 60 65 35 40 200 79 79 158 358
28 67 Sassek Marcin P 64 Hubert 50 50 25 30 155 46 59 105 260
66 Knieja
33 72 Zawal Bartosz P 66 Knieja 70 80 40 25 215 86 67 153 368 906 15
32 71 Trzebniak Michał P 66 Knieja 45 50 35 30 160 44 74 118 278
31 70 Rybak Ryszard P 60 Sokół 50 50 30 45 175 52 33 85 260
46 Jastrząb
23 65 Jurewicz Paweł P 46 Jastrząb 45 50 25 40 160 78 75 153 313 838 16
24 66 Stępień Bartosz P 46 Jastrząb 35 45 35 35 150 49 70 119 269
22 64 Flieger Łukasz P 46 Jastrząb 25 55 20 35 135 30 91 121 256
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej