POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki drużynowe z zawodów: Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej - 14.06.2014
L.p Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
Gorzów Wielkopolski
28 29 Gałęcki Bogdan M Gorzów Wielkopolski 100 95 50 50 295 93 93 186 481 1401 1
30 93 Kołodziński Jacek M Gorzów Wielkopolski 90 100 45 50 285 90 97 187 472
29 53 Bialic Juliusz M Gorzów Wielkopolski 95 80 50 50 275 87 86 173 448
Radom
88 100 Oleksik Marcin Paweł M Radom 95 95 50 45 285 91 97 188 473 1401 2
89 70 Madej Jakub M Radom 95 100 40 50 285 91 95 186 471
90 9 Sosiński Piotr M Radom 95 90 50 45 280 83 94 177 457
Piotrków Trybunalski
81 99 Cybula Ryszard M Piotrków Trybunalski 85 100 50 50 285 92 96 188 473 1391 3
80 33 Grabałowski Zbigniew M Piotrków Trybunalski 85 95 50 50 280 87 95 182 462
79 122 Załoga Paweł M Piotrków Trybunalski 95 90 50 50 285 73 98 171 456
OPOLE
70 20 Adamczyk Bartosz M Opole 95 95 45 50 285 89 94 183 468 1386 4
72 86 Włodarczyk Remigiusz M Opole 100 80 50 50 280 90 94 184 464
71 69 Kowalski Jan M Opole 90 85 50 45 270 93 91 184 454
Poznań
86 59 Fiszer Marcin M Poznań 100 85 45 50 280 91 90 181 461 1380 5
87 87 Nowak Lech M Poznań 95 75 50 50 270 94 96 190 460
85 129 Szymański Tomasz M Poznań 100 75 50 50 275 85 99 184 459
Elbląg
22 125 Prill Tomasz M Elbląg 95 90 45 50 280 92 97 189 469 1375 6
23 16 Skibiak Dariusz M Elbląg 85 100 50 50 285 79 95 174 459
24 75 Goerick Marek M Elbląg 80 95 50 50 275 75 97 172 447
Tarnobrzeg
114 79 Górski Henryk M Tarnobrzeg 90 95 50 50 285 91 95 186 471 1374 7
113 72 Jędral Robert M Tarnobrzeg 95 100 50 50 295 63 95 158 453
112 131 Szczęch Krzysztof M Tarnobrzeg 85 95 50 50 280 88 82 170 450
Wałbrzych
123 25 Kocoń Adrian M Wałbrzych 85 95 50 50 280 92 98 190 470 1374 8
122 118 Biereśniewicz Wacław M Wałbrzych 100 100 35 50 285 82 95 177 462
121 103 Kocoń Kamil M Wałbrzych 90 80 50 50 270 80 92 172 442
Konin
44 76 Grobelny Adam M Konin 95 95 50 50 290 79 94 173 463 1370 9
43 43 Neneman Tomasz M Konin 95 95 40 50 280 83 100 183 463
45 84 Lewandowski Marcin M Konin 80 95 50 50 275 74 95 169 444
Krosno
53 85 Radwański Rafał M Krosno 90 90 50 50 280 92 98 190 470 1370 10
54 96 Jackowski Rafał M Krosno 80 90 50 50 270 90 100 190 460
52 56 Kubiak Waldemar M Krosno 70 100 45 45 260 84 96 180 440
Wrocław
127 130 Czajkowski Grzegorz M Wrocław 95 90 50 50 285 82 95 177 462 1360 11
129 73 Szydełko Aleksander M Wrocław 90 85 50 50 275 84 95 179 454
128 38 Huminiak Tomasz M Wrocław 80 80 40 50 250 98 96 194 444
Płock
83 21 Pankowski Marcin M Płock 85 100 50 50 285 92 97 189 474 1360 12
84 46 Pietrzak Robert M Płock 90 80 40 45 255 90 98 188 443
82 116 Szkopek Hubert M Płock 70 95 45 45 255 91 97 188 443
Warszawa
125 13 Gajda Robert M Warszawa 85 95 50 50 280 86 93 179 459 1359 13
126 50 Ostrowski Jan M Warszawa 75 95 50 50 270 88 95 183 453
124 124 Ryś Jacek M Warszawa 75 90 45 50 260 91 96 187 447
Koszalin
47 67 Andrzejczyk Paweł M Koszalin 100 95 40 50 285 85 94 179 464 1356 14
46 5 Kneblewski Łukasz M Koszalin 90 90 50 45 275 83 91 174 449
48 95 Żak Michał M Koszalin 90 85 50 40 265 79 99 178 443
Gdańsk
27 83 Kraiński Piotr M Gdańsk 90 100 50 45 285 94 100 194 479 1352 15
25 105 Demps Krzysztof M Gdańsk 95 90 45 45 275 81 96 177 452
26 3 Makowski Sławomir M Gdańsk 80 75 45 45 245 82 94 176 421
Ciechanów
18 52 Knaga Wojciech M Ciechanów 85 90 50 50 275 93 85 178 453 1344 16
17 119 Marlęga Sławomir M Ciechanów 80 95 50 50 275 75 97 172 447
16 111 Szugajew Michał M Ciechanów 85 90 45 50 270 74 100 174 444
Bydgoszcz
10 136 Montowski Zbyszko M Bydgoszcz 90 90 50 50 280 89 97 186 466 1341 17
11 40 Szyszka Piotr M Bydgoszcz 85 75 45 50 255 90 99 189 444
12 65 Modrzejewski Jacek M Bydgoszcz 80 85 45 50 260 75 96 171 431
Piła
76 128 Witczyk Rafał M Piła 85 90 45 50 270 90 95 185 455 1338 18
78 8 Czerwień Dariusz M Piła 80 100 50 45 275 79 98 177 452
77 58 Kurzac Sławomir M Piła 85 85 50 50 270 68 93 161 431
Lublin
56 19 Mizerski Maciej M Lublin 85 90 50 45 270 92 96 188 458 1338 19
57 6 Jaczyński Waldemar, Piotr M Lublin 85 80 45 50 260 86 96 182 442
55 114 Miotła Grzegorz M Lublin 85 95 40 40 260 86 92 178 438
Kielce
41 30 Jamróz Kamil M Kielce 95 95 50 50 290 93 99 192 482 1337 20
42 54 Smolarski Roman M Kielce 85 85 40 45 255 74 100 174 429
40 113 Barszcz Jerzy M Kielce 70 80 45 45 240 92 94 186 426
Białystok
6 74 Komarewski Tomasz M Białystok 85 100 50 40 275 80 95 175 450 1334 21
5 64 Burak Andrzej M Białystok 70 100 50 45 265 81 97 178 443
4 27 Pilcicki Bogusław M Białystok 80 85 50 45 260 84 97 181 441
Rzeszów
92 34 Brózda Łukasz M Rzeszów 85 90 50 50 275 93 100 193 468 1333 22
93 78 Bać Stanisław M Rzeszów 85 80 45 50 260 88 99 187 447
91 123 Gaweł Patrycjusz M Rzeszów 95 90 35 45 265 62 91 153 418
Ostrołęka
73 108 Białobrzeski Artur M Ostrołęka 95 85 50 50 280 78 96 174 454 1318 23
75 32 Kaczyński Maciej M Ostrołęka 80 95 50 40 265 77 94 171 436
74 127 Kaczyński Piotr M Ostrołęka 90 70 40 50 250 80 98 178 428
Kraków
50 18 Pudełko Janusz M Kraków 85 90 40 50 265 92 98 190 455 1318 24
51 44 Rubiś Mariusz M Kraków 65 100 50 50 265 84 94 178 443
49 137 Jaroń Jan Paweł M Kraków 75 90 40 50 255 71 94 165 420
Toruń
118 110 Karpiński Krzysztof M Toruń 80 95 50 50 275 87 90 177 452 1317 25
120 90 Rudnicki Marcin M Toruń 85 85 50 50 270 78 96 174 444
119 62 Wiśniewski Marek M Toruń 80 80 50 40 250 77 94 171 421
CZĘSTOCHOWA
20 41 Sztajner Mariusz M Częstochowa 85 90 50 50 275 88 92 180 455 1311 26
21 92 Gęsiarz Szymon M Częstochowa 90 80 50 50 270 91 92 183 453
19 28 Kokot Jarosław M Częstochowa 60 90 50 35 235 79 89 168 403
Słupsk
103 23 Szerszenowicz Jacek M Słupsk 75 95 50 50 270 87 95 182 452 1304 27
105 71 Borys Damian M Słupsk 80 90 45 50 265 88 90 178 443
104 36 Szerszenowicz Tomasz M Słupsk 60 100 35 45 240 82 87 169 409
Zielona Góra
130 26 Szarpak Łukasz M Zielona Góra 85 95 50 40 270 93 97 190 460 1301 28
131 63 Sidoruk Andrzej M Zielona Góra 75 85 40 35 235 89 97 186 421
132 80 Jaślanek Michał M Zielona Góra 90 85 45 50 270 56 94 150 420
BIELSKO BIAŁA
7 2 Ficek Michał M Bielsko Biała 95 85 50 50 280 83 97 180 460 1298 29
8 51 Jordan Hubert M Bielsko Biała 90 80 50 50 270 79 98 177 447
9 81 Szczotka Adam M Bielsko Biała 60 65 45 50 220 85 86 171 391
Olsztyn
68 7 Nowicki Karol M Olsztyn 80 100 50 50 280 78 97 175 455 1292 30
67 115 Pawłowski Wiesław M Olsztyn 95 95 50 45 285 64 90 154 439
69 98 Łakomy Wojciech M Olsztyn 70 85 40 45 240 62 96 158 398
Szczecin
109 102 Bęćkowski Jarosław P Szczecin 85 75 45 45 250 88 98 186 436 1291 31
111 24 Jóźwiak Piotr M Szczecin 80 85 35 45 245 90 100 190 435
110 134 Bekasiak Szymon M Szczecin 75 90 45 50 260 74 86 160 420
Łódź
61 121 Surma Tomasz M Łódź 85 90 50 50 275 82 99 181 456 1287 32
62 57 Daukszys Tadeusz M Łódź 90 75 45 50 260 88 89 177 437
63 97 Kukułka Karol M Łódź 75 80 45 45 245 69 80 149 394
KATOWICE
39 94 Górnik Jerzy M Katowice 80 90 45 50 265 85 85 170 435 1287 33
37 126 Pilorz Grzegorz M Katowice 80 85 45 50 260 71 98 169 429
38 17 Pospiech Sergiusz M Katowice 85 75 45 35 240 87 96 183 423
Siedlce
95 117 Hanusz Jakub M Siedlce 75 90 45 50 260 92 94 186 446 1284 34
94 109 Hanusz Wojciech M Siedlce 75 75 40 50 240 90 90 180 420
96 22 Supeł Krzysztof Teofil M Siedlce 85 80 40 45 250 72 96 168 418
Łomża
60 68 Deniziak Ryszard Antoni M Łomża 75 80 45 50 250 89 96 185 435 1280 35
59 31 Święcki Krzysztof M Łomża 95 90 40 50 275 64 92 156 431
58 107 Godula Mirosław P Łomża 90 80 35 50 255 62 97 159 414
Skierniewice
102 47 Ozimek Tomasz M Skierniewice 95 90 50 50 285 91 96 187 472 1279 36
101 35 Jaworski Mariusz M Skierniewice 90 65 45 45 245 75 86 161 406
100 101 Damaz Wiesław M Skierniewice 65 80 50 50 245 79 77 156 401
Tarnów
115 12 Szwiec Ryszard M Tarnów 85 80 50 50 265 77 82 159 424 1261 37
117 49 Solarz Wojciech M Tarnów 85 80 50 50 265 61 95 156 421
116 37 Kosman Łukasz M Tarnów 65 85 45 50 245 83 88 171 416
Kalisz
34 106 Kołodziej Piotr M Kalisz 85 85 50 50 270 80 82 162 432 1256 38
35 120 Wróblewski Andrzej M Kalisz 75 75 45 50 245 81 98 179 424
36 4 Mróz Szymon M Kalisz 65 70 45 45 225 81 94 175 400
Nowy Sącz
64 132 Guzik Rafał M Nowy Sącz 90 95 45 50 280 83 63 146 426 1252 39
66 77 Wójs Krzysztof M Nowy Sącz 75 75 45 50 245 85 84 169 414
65 45 Ryba Andrzej M Nowy Sącz 75 90 50 45 260 67 85 152 412
Suwałki
106 11 Jakubiak Paweł M Suwałki 85 85 45 45 260 93 82 175 435 1247 40
108 89 Tuszkowski Ryszard M Suwałki 55 85 45 50 235 81 97 178 413
107 61 Roszko Marcin M Suwałki 60 85 50 40 235 84 80 164 399
Biała Podlaska
3 39 Gochnio Jerzy M Biała Podlaska 75 90 45 45 255 79 95 174 429 1218 41
1 1 Wąsowski Kazimierz M Biała Podlaska 70 90 45 45 250 83 94 177 427
2 14 Wójciuk Jerzy M Biała Podlaska 65 55 35 45 200 64 98 162 362
Chełm
14 15 Piecuch Piotr M Chełm 80 90 45 50 265 80 93 173 438 1214 42
13 104 Maciąg Andrzej, Jan M Chełm 55 85 35 45 220 88 93 181 401
15 82 Piętak Paweł M Chełm 60 70 45 45 220 66 89 155 375
Jelenia Góra
33 66 Marona Wiesław M Jelenia Góra 75 80 50 25 230 86 87 173 403 1170 43
31 112 Rusinek Damian M Jelenia Góra 75 70 40 45 230 70 89 159 389
32 42 Liczner Józef M Jelenia Góra 75 85 35 45 240 53 85 138 378
Sieradz
97 10 Baliński Roman M Sieradz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 44
99 88 Pilarz Tomasz M Sieradz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
98 60 Różański Leszek M Sieradz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej