POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki ind. kl. P Puchar 95 lecia PZŁ


Wyniki indywidualne z zawodów: Puchar 95 lecia PZŁ - 02.06.2018


Klasa powszechna:
LOKATA Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1 84 14 Baliński Damian P 90 100 50 50 290 94 98 192 482
2 47 8 Bykowski Paweł P 90 95 50 50 285 81 97 178 463
3 69 12 Kołodziejczyk Piotr P 90 95 50 45 280 75 99 174 454
4 18 3 Pasztaleniec Kamil P 80 95 45 45 265 88 96 184 449
5 103 18 Hoppa Sebastian P 80 85 50 50 265 81 99 180 445
6 114 19 Janicki Michał P 70 90 45 50 255 85 99 184 439
7 9 2 Iskrzycki Leszek P 85 75 50 45 255 89 95 184 439
8 19 4 Włodarczyk Waldemar P 65 90 45 50 250 92 97 189 439
9 121 21 Romanik Sylwester P 100 70 45 45 260 83 95 178 438
10 67 12 Marcinkowski Bartosz P 95 90 45 50 280 70 85 155 435
11 28 5 Karpiński Łukasz P 85 75 45 45 250 86 97 183 433
12 126 21 Grams Dominik P 85 70 45 45 245 93 95 188 433
13 5 1 Osipiński Rafał P 95 75 45 45 260 76 95 171 431
14 37 7 Sztobnicki Paweł P 90 85 30 45 250 80 97 177 427
15 104 18 Buda Sławomir P 80 85 40 50 255 81 87 168 423
16 135 23 Żołądkiewicz Dariusz P 70 85 50 50 255 80 88 168 423
17 79 14 Banaszak Robert P 85 85 50 35 255 76 89 165 420
18 92 16 Pcion Jacek P 85 75 45 40 245 80 86 166 411
19 130 22 Przeorek Dominika Marta P 75 85 45 35 240 76 93 169 409
20 71 12 Chmielowiec Dominik P 80 80 50 50 260 48 99 147 407
21 55 10 Kleszczewski Zbigniew P 65 85 40 45 235 74 97 171 406
22 35 6 Bąk Michał P 60 80 50 50 240 75 90 165 405
23 133 23 Sadowski Marek Michał P 70 95 45 40 250 61 93 154 404
24 102 17 Kucharczyk Kazimierz P 80 80 45 45 250 57 97 154 404
25 108 18 Kowalczyk Tomasz P 60 90 45 40 235 72 96 168 403
26 96 16 Udrycki Sławomir P 80 95 45 40 260 50 92 142 402
27 122 21 Powroźnik Bogdan P 80 70 45 30 225 78 98 176 401
28 100 17 Barwicki Paweł P 65 80 45 35 225 64 97 161 386
29 20 4 Dawidczyk Kazimierz P 80 80 35 40 235 73 76 149 384
30 65 11 Łakomy Jakub P 50 70 45 45 210 82 92 174 384
31 31 6 Walczak Kamil P 70 80 30 25 205 80 99 179 384
32 44 8 Gąsiorek Bogusław P 65 80 45 50 240 57 86 143 383
33 13 3 Mołdrzyk Janusz P 80 90 50 25 245 65 71 136 381
34 75 13 Kłos Artur P 60 70 45 30 205 91 84 175 380
35 107 18 Ośmiałowski Radosław P 70 55 35 50 210 83 86 169 379
36 123 21 Rybiński Wojciech P 80 65 40 20 205 80 94 174 379
37 29 5 Hołub Czesław P 65 65 45 35 210 69 98 167 377
38 72 12 Knurowski Hubert Paweł P 65 70 40 30 205 75 95 170 375
39 54 9 Szadziewski Michał P 60 70 35 45 210 76 87 163 373
40 91 16 Temel Katarzyna P 70 55 45 40 210 70 89 159 369
41 111 19 Królak Magdalena P 55 85 40 20 200 75 89 164 364
42 53 9 Polakowski Witold P 50 70 35 35 190 83 88 171 361
43 136 23 Szydłowski Zbigniew P 75 75 50 30 230 47 82 129 359
44 39 7 Rachwalik Barbara P 45 75 35 40 195 68 96 164 359
45 23 4 Mękal Patrycja P 60 65 50 30 205 52 98 150 355
46 137 23 Niemczak Amadeusz Paweł P 75 70 20 45 210 49 93 142 352
47 97 17 Gaj Joanna P 55 60 40 35 190 71 91 162 352
48 89 15 Sokólska Urszula P 70 70 45 20 205 55 91 146 351
49 3 1 Malcharek Sylwia P 45 85 20 30 180 85 86 171 351
50 129 22 Grynia Barbara P 65 55 25 35 180 81 85 166 346
51 112 19 Smykowska Magdalena P 60 55 35 30 180 73 87 160 340
52 66 11 Piątkowska - Klimaszewska Ewa P 70 80 20 35 205 56 76 132 337
53 56 10 Kopron Edward P 75 40 30 40 185 66 78 144 329
54 11 2 Sosnowski Mateusz P 75 55 40 35 205 26 94 120 325
55 12 2 Zielazek Anna P 55 65 10 20 150 72 96 168 318
56 42 7 Korczyc Jolanta P 70 55 35 20 180 50 84 134 314
57 43 8 Bąk Ewa P 45 70 40 35 190 48 69 117 307
58 36 6 Krawiec - Grabczak Marta P 40 70 30 20 160 47 95 142 302
59 105 18 Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina P 35 55 45 15 150 60 85 145 295
60 21 4 Cieślak Katarzyna P 50 55 35 40 180 27 85 112 292
61 82 14 Jańczak Anna Maria P 45 75 40 15 175 47 67 114 289
62 119 20 Melanowicz Barbara P 60 50 25 20 155 41 87 128 283
63 34 6 Lorenc Joanna P 60 45 30 25 160 42 74 116 276
64 1 1 Stefańska Katarzyna P 25 55 45 35 160 47 66 113 273
65 128 22 Skiepko Anna P 50 60 35 10 155 42 75 117 272
66 109 19 Górecka Justyna P 40 60 25 5 130 44 92 136 266
67 98 17 Frieske-Pszczółkowska Magdalena P 55 30 20 10 115 60 84 144 259
68 63 11 Polakowska Małgorzata P 45 55 35 20 155 28 67 95 250
69 64 11 Wójcik Adrianna P 30 35 35 10 110 62 78 140 250
70 76 13 Duszyńska Justyna P 25 60 35 25 145 32 64 96 241
71 134 23 Żyła Małgorzata P 50 60 40 10 160 13 61 74 234
72 73 13 Kamińska Karolina P 30 45 20 5 100 46 60 106 206
73 83 14 Zawiślak Marcin P 45 25 0 5 75 40 82 122 197
74 132 22 Miśkiewicz Sabina P 15 10 25 5 55 59 83 142 197
75 78 13 Zawiślak Monika Anna P 30 35 25 50 140 34 16 50 190
76 77 13 Mazur Kinga Józefa P 10 35 15 0 60 6 89 95 155
77 16 3 Szymczuch Joanna P 25 15 5 20 65 23 58 81 146
78 40 7 Biegańska Marcelina Maria P 20 15 10 0 45 17 84 101 146
79 51 9 Kiszczak Agnieszka P 25 15 10 0 50 0 67 67 117
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej