POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Organy i komisje

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

Komisje problemowe

Komisja Hodowlana

Henryk Piskonowicz – przewodniczący, Falbierki Jerzy, Jakubowski Mikołaj, Kasprzyk Jarosław, Kamieniarz Robert, Markiewicz Tomasz, Michalak Bogdan, Nowacki Janusz, Janusz Paul, Skubis Jacek, Tomasz Sobalak, Węgorek Paweł, Marek Wlazełko.

 

Komisja Strzelecka

Jerzy Zieliński – przewodniczący, Bukowski Wojciech, Dutka Grzegorz, Głazowska Sylwia, Judkowiak Jan, Kowalczyk Wojciech, Krawczyk Sławomir, Maciejewski Mariusz, Plenkiewicz Jacek, Schoener Ryszard, Skrok Marek, Wikariusz Jerzy.

 

Komisja Ochrony Środowiska i Architektury Krajobrazu

Janusz Nowacki – przewodniczący, Baumgart Marek, Fabiański Robert, Grygier Piotr, Kamieniarz Robert, Kulesza Hubert, Sipowicz Andrzej, Skorupski Maciej, Węgorek Paweł.

 

Komisja Oceny i Wyceny Trofeów Łowieckich

Tomasz Sobalak –przewodniczący, Bugaj Roman, Burzyński Wojciech, Górski Marek, Jakubowski Mikołaj, Kala Tomasz, Kamieniarz Robert, Kolasiński Michał, Lompert Krzysztof, Matysiak Wojciech, Naparty Kwiryn, Plewa Adam, Pływaczyk Stanisław, Skubis Jacek, Stachowiak Marian, Stachowiak Wacław, Zieliński Jerzy, Łabudzki Lesław, Piskonowicz Henryk.

 

Komisja Szkoleniowo Egzaminacyjna

Lesław Łabudzki – przewodniczący, Gwiazdowicz Dariusz, Kamieniarz Robert, Kolasiński Michał, Lompert Krzysztof, Wojtasiewicz Michał, Zieliński Zbigniew, Zieliński Jerzy.

 

Komisja Kynologiczna

Andrzej Jakubowski – przewodniczący, Brabletz Jolanta, Ciężki Witold, Hulewicz Krzysztof, Kosmowski Jan, Marek Grzegorz, Nowak Radosław, Osuch Przemysław, Subsar Florian, Włocławski Mikołaj, Wykner Tomasz.

 

Komisja Kultury Łowieckiej

Dariusz Gwiazdowicz – przewodniczący, Marek Baumgart, Stefan Feder, Krzysztof Kadlec, Mirosław Kwieciński, Mieczysław Leśniczak, Aleksandra Matulewska, Wojciech Matysiak, Hubert Wański, Roman Wiśniewski, Jerzy Zieliński.

 

Zespołu ds. odznaczeń łowieckich

Feder Stefan, Kwieciński Mirosław, Plewa Adam.

    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Kryteria selekcji samców zwierzyny płowej

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej