POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY
W POZNANIU

61-707 Poznań
ul. Libelta 37
tel. 61 852-42-18
tel/fax 61 852-30-12

e-mail: zo.poznan@pzlow.pl

    Koła Łowieckie

    Strzelectwo

    Kynologia

    Akty prawne

    Druki do pobrania

    Linki

    NEMROD

    DOSTĘPNOŚĆ STRZELNICY

    Skład ZO PZŁ w Poznaniu

Wyniki zawodó okręgowych 2013 drużynowo
Wyniki drużynowe z zawodów: Zawody Okręgowe 2013 - 29.06.2013
Klasa Open
Lokata Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
KŁ 43 Słonka "O"
1 Fiszer Marcin M 100 90 50 45 285 86 96 182 467 1355
Węgrzyn Jarosław P 75 100 50 50 275 79 99 178 453
Klawe Hubert P 85 80 50 45 260 83 92 175 435
KŁ 13 Lis "O"
2 Gocałek Krzysztof P 100 95 50 35 280 95 95 190 470 1351
Franczak Tomasz M 90 90 50 50 280 71 97 168 448
Franczak Mikołaj P 65 95 50 50 260 76 97 173 433
KŁ 9 Diana "O"
3 Kramer Tadeusz M 100 100 50 45 295 69 92 161 456 1327
Mackiewicz Jan P 95 90 50 45 280 74 95 169 449
Nowak Piotr P 80 80 45 30 235 89 98 187 422
KŁ 99 Krzyżówka "O"
4 Reszelewski Przemysław M 90 90 35 50 265 90 93 183 448 1269
Maciejewski Mariusz M 80 80 50 50 260 71 99 170 430
Tomczak Jakub P 75 65 50 30 220 81 90 171 391
KŁ 39 Wycinek "O"
5 Daniec Andrzej P 85 70 50 45 250 79 99 178 428 1254
Piwowarski Maciej P 85 90 45 45 265 66 95 161 426
Daniec Jan M 75 60 40 45 220 90 90 180 400
KŁ 37 Kaczor "O"
6 Kazubski Kacper P 90 85 50 50 275 86 95 181 456 1248
Przybyła Jarosław M 85 100 50 45 280 80 93 173 453
Leśniczak Jacek P 55 90 45 30 220 56 63 119 339
KŁ 6 Żubr "O"
7 Burdyński Robert M 95 85 50 50 280 88 86 174 454 1238
Czerniak Piotr M 80 80 50 40 250 62 85 147 397
Czerniak Zbigniew M 75 80 35 45 235 65 87 152 387
KŁ 74 Ostoja "O"
8 Weiss Jacek M 100 100 50 50 300 77 96 173 473 1231
Weiss Dariusz M 85 75 50 45 255 87 92 179 434
Wyrzykiewicz Franciszek P 75 40 40 40 195 43 86 129 324
KŁ 59 Szarak"O"
9 Dobrzykowski Daniel M 85 85 50 50 270 85 99 184 454 1222
Dobrzykowski Rafał M 95 65 50 45 255 85 91 176 431
Narowski Tomasz P 80 30 45 45 200 48 89 137 337
KŁ 97 Lis "O"
10 Kadziszewski Jacek M 95 85 50 50 280 88 95 183 463 1200
Kadziszewski Maciej P 80 75 40 45 240 69 85 154 394
Fiszer Tomasz P 75 70 30 20 195 55 93 148 343
KŁ 65 Wataha "O"
11 Rączka Roman M 85 75 50 45 255 86 99 185 440 1193
Nowak Piotr M 70 80 45 45 240 70 87 157 397
Michalak Jacek P 65 80 45 25 215 46 95 141 356
KŁ 55 Bóbr "O"
12 Winkowski Leszek M 95 85 50 50 280 78 96 174 454 1182
Winkowski Piotr M 85 70 50 45 250 71 84 155 405
Winiecki Krzysztof P 75 45 35 35 190 49 84 133 323
KŁ 58 Olszyna "O"
13 Metler Wojciech M 90 90 50 45 275 68 83 151 426 1102
Troczyński Przemysław P 80 65 45 25 215 78 86 164 379
Henderson Darrell M 65 65 40 30 200 19 78 97 297
KŁ 54 Nad Flintą "O"
14 Naparty Kwiryn M 65 75 40 35 215 76 76 152 367 1028
Schoener Ryszard M 65 60 40 30 195 53 90 143 338
Orzeł Zbigniew M 60 65 45 25 195 43 85 128 323
Klasa Powszechna
Lokata Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
KŁ 12 Jaźwiec
1 Kaliński Hubert P 85 90 45 40 260 83 100 183 443 1304
Banaszak Robert P 90 75 50 40 255 87 92 179 434
Kala Tomasz P 70 75 50 50 245 84 98 182 427
KŁ 17 Drop
2 Pilc Marek P 90 90 50 30 260 74 100 174 434 1278
Szczotka Grzegorz P 95 80 50 45 270 70 90 160 430
Pilc Roman P 70 80 40 50 240 81 93 174 414
KŁ 14 Leśnik
3 Haufa Leszek P 100 80 50 45 275 80 95 175 450 1233
Garbacz Wojciech P 85 65 50 50 250 50 97 147 397
Szczepanik Bartosz P 80 80 50 30 240 60 86 146 386
KŁ 4 Słonka
4 Śnieguła Krzysztof P 85 80 45 45 255 69 89 158 413 1200
Stachowiak Bartosz P 80 75 45 40 240 72 85 157 397
Napierała Hubert P 90 75 50 25 240 66 84 150 390
KŁ 72 Zdrój
5 Filipiński Cezary P 85 85 50 50 270 76 97 173 443 1192
Górski Przemysław P 50 80 45 45 220 82 79 161 381
Baczyński Krzysztof P 75 65 35 35 210 62 96 158 368
KŁ 61 Sarna
6 Czerniak Włodzimierz P 85 60 50 40 235 79 84 163 398 1140
Karwański Ryszard P 95 85 35 25 240 54 85 139 379
Pilarczyk Mirosław P 80 55 45 30 210 68 85 153 363
KŁ 30 Gon
7 Dębina Roman P 90 75 50 40 255 59 95 154 409 1132
Przybyła Wiesław P 80 55 50 40 225 68 95 163 388
Poszwald Henryk P 65 50 40 20 175 70 90 160 335
KŁ 68 Szarak
8 Maćkowiak Piotr P 80 70 45 45 240 76 97 173 413 1128
Fimiak Michał P 75 95 40 40 250 37 82 119 369
Maćkowiak Łukasz P 65 60 40 45 210 54 82 136 346
KŁ 41 Jeleń
9 Żołędziowski Piotr P 90 75 50 30 245 86 96 182 427 1120
Piwowarski Zbigniew P 85 80 45 30 240 50 69 119 359
Śliczner Wojciech P 95 50 30 35 210 42 82 124 334
KŁ 71 Szarak
10 Stępień Arkadiusz P 80 95 50 45 270 72 96 168 438 1088
Stępień Hubert P 55 75 50 30 210 65 63 128 338
Małek Waldemar P 75 75 40 40 230 20 62 82 312
KŁ 34 Jeleń
11 Moliński Łukasz P 80 95 50 45 270 81 91 172 442 1086
Jokiel Marek P 65 75 50 45 235 23 95 118 353
Stasiak Grzegorz P 40 65 50 25 180 26 85 111 291
KŁ 86 Sokół
12 Tęgos Michał P 80 85 45 50 260 60 98 158 418 1052
Skrzypczak Maciej P 45 60 40 50 195 53 94 147 342
Wilczkowiak Szymon P 75 65 25 30 195 46 51 97 292
KŁ 38 Przelatek
13 Maciński Maciej P 95 85 45 50 275 72 87 159 434 1051
Maciński Szymon P 55 80 35 25 195 66 95 161 356
Maciński Jan P 70 70 35 20 195 9 57 66 261
KŁ 28 Drop
14 Ratajczak Paweł P 65 70 45 45 225 72 86 158 383 1040
Walicht Karol P 80 65 45 35 225 34 81 115 340
Walicht Fryderyk P 75 45 35 20 175 72 70 142 317
KŁ 7 Przylesie
15 Szymański Michał P 80 75 45 45 245 61 92 153 398 1022
Żórawski Piotr P 85 85 45 45 260 42 93 135 395
Krawiec Kazimierz P 50 40 15 35 140 57 32 89 229
KŁ 53 Jeleń
16 Kaiser Waldemar P 80 90 50 45 265 53 85 138 403 994
Kasperek Adam P 40 40 45 40 165 68 71 139 304
Stroiński Hubert P 70 35 25 35 165 41 81 122 287
KŁ 78 Łoś
17 Włodarczyk Waldemar P 75 60 40 40 215 51 93 144 359 919
Bródka Mateusz P 70 65 40 35 210 50 76 126 336
Przydanek Szymon P 10 35 35 25 105 38 81 119 224
KŁ 69 Bażant
18 Lukstaedt Marek P 75 60 35 40 210 38 89 127 337 839
Zarzyński Włodzimierz P 60 20 30 15 125 55 81 136 261
Majewski Konrad P 70 30 35 30 165 47 29 76 241
KŁ 26 Leśnik
19 Lisiak Edmund P 90 80 40 25 235 73 58 131 366 656
Ewert Maciej P 0 60 45 50 155 0 0 0 155
Dobski Paweł P 0 55 45 35 135 0 0 0 135
    Kalendarz polowań

    Fazy księżyca

    Prognoza pogody

    Terminy zbioru upraw rolnych

    Wielkopolskie kryteria selekcji samców zwierzyny płowej obowiązuja od 2018 r

    Pogotowie postrzałkowe

    STAŻYŚCI

    Komisje oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej