Niedziela, 28 czerwca 2015


Wyniki drużynowe z zawodów: Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich - 27.06.2015


prezentuj wyniki
Nr Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
 
Katowice
22 72 Kraska Ewa M Katowice 65 80 45 50 240 89 97 186 426 1177 1
23 77 Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra P Katowice 80 80 40 45 245 62 88 150 395
21 61 Łyczykowska Aleksandra P Katowice 70 90 45 40 245 44 67 111 356
Warszawa
87 57 Ambroziak Grażyna M Warszawa 80 80 35 50 245 80 100 180 425 1115 2
88 62 Sala Beata M Warszawa 50 95 40 45 230 75 92 167 397
89 67 Piątkowska Marta P Warszawa 45 45 20 40 150 51 92 143 293
Koszalin
16 16 Grynia Barbara P Koszalin 85 55 30 50 220 68 84 152 372 1013 3
27 31 Osak Hanna P Koszalin 65 60 35 30 190 47 86 133 323
26 6 Gumna Renata P Koszalin 50 75 15 35 175 54 89 143 318
Słupsk
72 68 Łabenda Agata P Słupsk 70 80 40 40 230 78 96 174 404 990 4
74 84 Klejnotowska Alicja P Słupsk 65 60 25 40 190 83 90 173 363
73 73 Spólna Zofia P Słupsk 50 20 15 25 110 42 71 113 223
Tarnów
83 56 Nowak Liliana P Tarnów 55 70 35 40 200 64 95 159 359 968 5
81 46 Helizanowicz Klaudia P Tarnów 65 65 25 35 190 67 79 146 336
82 51 Mach Gabriela P Tarnów 40 40 20 40 140 56 77 133 273
Radom
63 40 Jasiorowska Aleksandra Irena P Radom 85 75 45 50 255 69 96 165 420 937 6
64 45 Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina P Radom 70 60 20 40 190 46 93 139 329
65 50 Adamczyk Marzanna Beata P Radom 30 40 15 15 100 16 72 88 188
Kraków
28 25 Rachwalik Barbara P Kraków 45 50 30 35 160 61 95 156 316 927 7
30 41 Szymonek Anna P Kraków 65 65 30 35 195 33 88 121 316
29 36 Gołda Natalia P Kraków 55 80 30 15 180 34 81 115 295
Piła
52 33 Hein Beata P Piła 50 85 45 40 220 71 86 157 377 910 8
51 28 Gębala Beata P Piła 50 45 35 35 165 81 89 170 335
53 38 Otworowska Barbara P Piła 35 35 5 25 100 28 70 98 198
Poznań
62 52 Urban Natalia P Poznań 85 55 30 35 205 41 79 120 325 897 9
61 47 Krześniewska Małgorzata P Poznań 50 60 40 25 175 25 93 118 293
60 42 Foerster Agnieszka P Poznań 25 45 35 45 150 46 83 129 279
Olsztyn
47 26 Michalak Dorota P Olsztyn 35 35 35 40 145 59 92 151 296 756 10
46 21 Bąk Ewa P Olsztyn 25 40 25 35 125 38 68 106 231
45 11 Kaczmarek Beata P Olsztyn 40 10 20 40 110 36 83 119 229
Piotrków Trybunalski
55 30 Korczyc Jolanta P Piotrków Trybunalski 15 55 20 45 135 79 85 164 299 754 11
56 35 Nurczyńska Małgorzata P Piotrków Trybunalski 10 40 30 25 105 65 60 125 230
54 19 Chamczyk Katarzyna P Piotrków Trybunalski 35 30 25 25 115 50 60 110 225
Włocławek
92 60 Smykowska Magdalena P Włocławek 60 45 50 40 195 43 92 135 330 745 12
91 49 Soborska-Gnap Aleksandra P Włocławek 40 15 20 20 95 30 85 115 210
90 44 Skibicka Alina P Włocławek 25 45 25 10 105 35 65 100 205
Toruń
84 43 Kutnik Agata Dorota P Toruń 50 55 15 45 165 41 97 138 303 686 13
86 59 Arczykowska-Gościak Janina P Toruń 30 45 20 10 105 26 91 117 222
85 54 Szkopek Urszula Joanna P Toruń 30 30 15 20 95 17 49 66 161
Bydgoszcz
2 87 Głazowska Sylwia Elżbieta P Bydgoszcz 50 75 40 30 195 68 88 156 351 664 14
1 82 Bronikowska Angelika, Katarzyna P Bydgoszcz 30 15 35 25 105 24 57 81 186
3 92 Połom Grażyna P Bydgoszcz 30 25 5 15 75 16 36 52 127
Gorzów Wielkopolski
14 63 Melanowicz Barbara P Gorzów Wielkopolski 65 55 25 30 175 22 87 109 284 616 15
13 58 Święcioch Anna P Gorzów Wielkopolski 5 45 20 20 90 39 60 99 189
12 53 Michalska Joanna P Gorzów Wielkopolski 15 15 0 10 40 14 89 103 143
Rzeszów
68 91 Kubik Ariadna P Rzeszów 35 55 20 10 120 39 74 113 233 607 16
66 5 Krawiec - Grabczak Marta P Rzeszów 15 25 30 15 85 36 71 107 192
67 86 Stopa Kinga P Rzeszów 20 25 10 30 85 28 69 97 182
Jelenia Góra
16 88 Gaj Joanna Elżbieta P Jelenia Góra 30 40 20 30 120 17 71 88 208 567 17
17 83 Okoń Hanna P Jelenia Góra 25 20 15 30 90 32 75 107 197
15 78 Baraniecka Aleksandra P Jelenia Góra 20 35 15 15 85 16 61 77 162
Gdańsk
9 2 Kulas Marlena P Gdańsk 45 75 35 40 195 44 73 117 312 546 18
11 94 Ptach Aleksandra P Gdańsk 35 30 15 30 110 38 16 54 164
10 89 Bielawska Małgorzata P Gdańsk 10 10 0 5 25 27 18 45 70
Krosno
32 22 Jackowska Agnieszka P Krosno 40 25 25 20 110 38 84 122 232 534 19
31 17 Pyskaty Natalia P Krosno 5 10 25 5 45 39 91 130 175
33 27 Lenkiewicz Agata P Krosno 5 5 0 25 35 31 61 92 127
Zielona Góra
95 48 Ciasnocha Anita P Zielona Góra 25 45 40 30 140 11 91 102 242 532 20
93 32 Górecka Justyna P Zielona Góra 20 35 10 20 85 50 85 135 220
94 37 Nadborska Zofia P Zielona Góra 25 15 0 20 60 0 10 10 70
Tarnobrzeg
79 66 Cygan Maria P Tarnobrzeg 20 40 35 40 135 62 28 90 225 511 21
80 71 Szpyt-Małkowicz Agata P Tarnobrzeg 35 45 15 25 120 38 34 72 192
78 55 Tomczyk Monika P Tarnobrzeg 10 10 5 10 35 16 43 59 94
Ostrołęka
50 95 Łapińska Milena P Ostrołęka 20 15 10 25 70 29 84 113 183 434 22
49 90 Szymańska Lidia P Ostrołęka 10 35 0 35 80 41 26 67 147
48 79 Kwiatkowska Wioletta P Ostrołęka 15 0 0 15 30 36 38 74 104
Łomża
38 8 Sycz Katarzyna P Łomża 55 50 30 25 160 19 58 77 237 412 23
37 3 Dardzińska Karolina P Łomża 15 40 5 5 65 51 59 110 175
Siedlce
70 24 Królak Magdalena P Siedlce 15 55 40 25 135 0 96 96 231 410 24
69 13 Michalik Katarzyna P Siedlce 15 15 0 20 50 19 68 87 137
71 65 Michalik Aleksandra P Siedlce 10 0 0 0 10 0 32 32 42
Płock
57 29 Wojciechowska Agnieszka P Płock 20 30 10 10 70 53 39 92 162 386 25
58 34 Jankowska Beata P Płock 45 10 0 0 55 23 50 73 128
59 39 Zembska Kinga P Płock 20 25 5 15 65 15 16 31 96
Konin
24 70 Socha Dominika P Konin 80 70 35 35 220 69 96 165 385 385 26
Nowy Sącz
44 20 Mazur Kinga P Nowy Sącz 15 5 5 0 25 45 85 130 155 382 27
43 15 Hopej Anna P Nowy Sącz 5 25 30 20 80 22 19 41 121
42 10 Dziurna Irena P Nowy Sącz 25 35 30 0 90 16 0 16 106
Ciechanów
6 64 Przeorek Dominika Marta P Ciechanów 75 70 45 25 215 64 82 146 361 361 28
Łódź
41 14 Cieślak Katarzyna P Łódź 45 60 10 40 155 43 44 87 242 339 29
40 9 Cieślak Anna Zofia P Łódź 10 10 25 10 55 17 25 42 97
Leszno
34 85 Kaczmarek Dorota P Leszno 25 30 5 20 80 21 76 97 177 326 30
35 96 Galus Paulina P Leszno 30 25 20 10 85 28 36 64 149
Suwałki
75 7 Piątkowska - Klimaszewska Ewa P Suwałki 35 65 25 35 160 55 83 138 298 298 31
Kalisz
20 93 Binek Kasperkowiak Martyna P Kalisz 55 50 15 45 165 17 38 55 220 254 32
18 1 Dittrich Patrycja P Kalisz 5 5 15 0 25 0 9 9 34
Chełm
4 81 Jańczak Anna P Chełm 50 40 0 5 95 8 42 50 145 249 33
5 76 Jańczak Natalia, Krystyna P Chełm 15 20 0 0 35 16 53 69 104
Lublin
36 80 Parczyńska Mariola, Grażyna P Lublin 35 30 5 5 75 31 75 106 181 181 34